Filmové jádro Mrku

Páč a ponevadž se zde na Mrku pohybují hudebně laděné otázky pochybných žánrů (tvrdé jádro, hip hopové jádro, árenbý jádro, jádro vychlastaných vidláků co žerou Kabáty a Sámerovo jádro od srdíčka), posunuju kulturní přehled Mrku dalším směrem. Tedy diskuse o filmech. Stává se vám, že máte chuť na kvalitní snímek a nevíte si rady s výběrem? Tak jste tu správně. Očekávám zde jakékoliv recenze na vámi shlédnuté snímky. Věřím, že rádi poradíte tápajícím a podělíte se s ostatními o své zážitky.
Věřím, že každej respondent ví, kde si filmy opatřit, takže žádný odkazy na stránky, kde se dá konkrétní film stáhnout nebudou tolerovány.
Za filmy Michaela Baye se tady dostává žlutá. Za pornofilmy červená. A za filmy od Zdeňka Trošky (kterej točí pro lidi) domluvím s MM ban (já to fakt udělám)

Anketu k této diskusi....

A) bych si moc přál8%

B) bych si velice přál3%

C) bych si moc nepřál3%

D) bych si velice nepřál25%

E) Ankety jsou již pasé. Dneska frčí grafy 7%

F) Přál bych si místo ankety graf8%

G) Místo grafu bych si přál hezký obrázek (s Velikonoční tématikou)46%

Od 30.11.2010 hlasovalo 119 čtenářů.

Mr.Stick - Profil | Út 30.11.2010 23:36:42

Já si nemůžu pomoct, ale všemi milovaný Forrest Gump je pro mě totální utrpení.

    jasommato - Profil | Út 30.11.2010 23:34:20

    Mikšík- jen jednou >> ked je navrchu preco s ho napisal naspodku :-)

      Mikšík- jen jednou - Profil | Út 30.11.2010 23:31:49

      Mám rád filmy obecně
      ovšem jsou snímky, které znamenají mnohem mnohem více, než jen několik kilometrů pásky s obrázky
      Forrest Gump
      Vykoupení z věznice Shawshank
      Kmotr
      Nepřítel před branami
      a na samém vrcholu
      Pulp Fiction

        Vydra revírní - Profil | Út 30.11.2010 23:19:49

        Tak třeba nedávno jsem poprvé viděl tohle a pak se kráááásně nevyspal ... :-)

          bonkie - Profil | Út 30.11.2010 23:14:59

          ahmed >> No mám to v plánu na tento víkend. To zas bude od rána do večera. Je to hrozný jak dáš jeden díl tak hned musí další a další ......

            Detreux - Profil | Út 30.11.2010 22:37:29

            pepa-č >> ano, takovej film si dokážu náležitě vychutnat.
            edit. ale máš rech, kdybych hledal nějakej pohodovej film na nedělní večer šáhnu asi po nečem jiným.

              Georgino - Profil | Út 30.11.2010 22:22:09

              třeba Černá kočka, bílý kocour je fajn komedie

                jasommato - Profil | Út 30.11.2010 22:20:34

                a zanimakou je aj tak najlepsia mrtva nevesta

                http://www.youtube.com/watch?v=qaMcImrNnOQ

                  Essekr - Profil | Út 30.11.2010 21:58:52

                  Kocháč >> znám,taky dobré.

                    vahaj - Profil | Út 30.11.2010 21:58:25

                    Ač ateista : Království nebeské.

                      OG - Profil | Út 30.11.2010 21:49:04

                      Moje oblíbené zahranční:
                      Jdi a dívej se, Talviosta, Azumi, Highlander, Malý velký muž, Pod(f)uck, Prokletý ostrov, Dantovské peklo, Růžový panter (s Peterem Sellersem), Pošetilost mocných, Čtyři pokoje
                      Domácí:
                      Na kometě, Ukradená vzducholoď, Baron Prášil, Čtyři vraždy stačí, drahoušku!, Pane vy jste vdova.

                        pepa-č - Profil | Út 30.11.2010 21:46:53

                        technická: nemyslíte, když píšete filmy jako Spalovač mrtvol, Četa nebo tak, "nejlepší", to je celkem bez diskuze, ale proč tam píšete "nejoblíbenější"?
                        To si fakt jako někdo sedne volný večer k bedně, otevře si lahvinku, přitulí se ženě/psovi/polštáři(dle vkusu každého soudruha) a řekne si: "Teď si pustím něco oblíbeného" a pustí si Hrušínského jak věší svojí ženu?
                        Jako fakt?

                          Detreux - Profil | Út 30.11.2010 21:45:01

                          .-

                            Detreux - Profil | Út 30.11.2010 21:44:44

                            Essekr >> byl jsi rychlejší :o))

                              Detreux - Profil | Út 30.11.2010 21:43:46

                              .

                                Detreux - Profil | Út 30.11.2010 21:37:27

                                  Nebel1 - Profil | Út 30.11.2010 21:33:25

                                  Happy tree friends

                                    Essekr - Profil | Út 30.11.2010 21:31:29