Fotky ryb ve vodě

Zdravím všechny,
do této diskuse vkládejte nejrůznější fotky vašich úlovků, které jsou vyfoceny ještě ve vodě, nebo všech ryb, které se podařilo zachytit objektivem v jejich rodném živlu.
Předem díky za pěkné fotky.
Autor diskuse: Fenwicker - Profil , 28.10.2010 všeobecné - ostatní

Denny1.A - Profil | So 28.9.2013 17:18:42

Jeseter,amuři

    Radek Fox - Profil | St 14.8.2013 10:09:17

    Fenwicker - >> Musím Ti to zde po těch "mrtvých" měsících trochu oživit...

      MarSL - Profil | Út 5.2.2013 16:34:28

      vzpomínka na léto

        MD-Carp - Profil | Pá 2.11.2012 20:39:09

        Říjnová výprava.

          Kaso - Profil | Pá 2.11.2012 20:15:03

          Pekné šťučky a iné

            CT Timata - Profil | So 17.12.2011 17:13:44

            .

              carpio - Profil | So 17.12.2011 16:47:46

              a poslední čtvrtá

                carpio - Profil | So 17.12.2011 16:47:06

                třetí a řekl bych docela pěkná

                  carpio - Profil | So 17.12.2011 16:37:35

                  druhá

                    carpio - Profil | So 17.12.2011 16:36:59

                    první z vody

                      Stewik - Profil | So 17.12.2011 15:42:34

                      .

                        Stewik - Profil | Čt 17.11.2011 18:16:19

                        Pstruh potočný :)

                          Stewik - Profil | Út 1.11.2011 18:31:59

                          Dnešná rybka + korytnačka :)

                            čabi - Profil | St 26.10.2011 23:28:55

                            foxkiller >> zajímavé je zbarvení té štiky proti podkladu, z každé strany jinak:-)

                              zelí - Profil | St 26.10.2011 23:24:37

                              ..

                                zelí - Profil | St 26.10.2011 23:22:29

                                ...

                                  foxkiller - Profil | St 26.10.2011 23:18:48

                                  ...

                                    vraník - Profil | St 26.10.2011 23:16:18

                                    .

                                      šťovíček - Profil | St 26.10.2011 23:04:44

                                      Hrochoroh >> Přece je důležité že ona nikoho nevidí...takže tam nikdo není :D :)

                                        Hrochoroh - Profil | St 26.10.2011 23:00:06

                                        šťovíček >> Přistihl jsem ji na lovu na písku kde se neměla kam schovat, tak dělala, že tam není :-) Ale když jsem se pak přiblížil moc, tak už se trochu zlobila :-)

                                          šťovíček - Profil | St 26.10.2011 22:57:15

                                          Hrochoroh >> Kraken spinká :))

                                            Hrochoroh - Profil | St 26.10.2011 22:45:11

                                            ...něco z teplejších krajin

                                              Obiš - Profil | St 26.10.2011 22:27:56

                                              kudla

                                                Obiš - Profil | St 26.10.2011 22:24:27

                                                bolínek

                                                  Vydrýsek - Profil | St 26.10.2011 22:23:32

                                                  ......

                                                    Obiš - Profil | St 26.10.2011 22:22:30

                                                    línek

                                                      Vydrýsek - Profil | St 26.10.2011 22:21:32

                                                      ...

                                                        Vydrýsek - Profil | St 26.10.2011 22:16:12

                                                        ...

                                                          Vydrýsek - Profil | St 26.10.2011 22:13:28

                                                          ...

                                                            Matic11 - Profil | St 26.10.2011 22:09:21

                                                            :-)))

                                                              RAMBO666 - Profil | St 26.10.2011 20:49:35

                                                              ,,,,,,