Jak se zbavit nepořádných rybářů

Znáte to, přijete na místo kde rádi chytáte a na místě vás čeká místo klidu a pohody banda ožralých lidí kteří se tam utábořili. Překročili hranice "přespat u vody" změnou lesa na kemp. Na míle daleko se vine lhlučná debata, muzika, cinkání lahváčů. RS jest nečinná. Po odjezdu bandy zbudou odpadky, po lese hromádky s podpapíráky, osekané stromy, zvalchované rákosí, = vše nachystané na další pěkný víkend u vody.
Máte nějaké fungující rady jak tyto "takyrybáře" vystrnadit aby si opravdu našli kemp kde tyto věci které u vody oni provádějí jsou normální?
Autor diskuse: šmudla - Profil , 4.10.2010 kaprařina - RŘ, MO, svazy

Kdo dělá u vody největší bordel?

A) muškaři24%

B) vláčkaři2%

C) feedraři2%

D) kapraři bez bivaku5%

E) kapraři s bivakem2%

F) kapraři se stanem,grilem,barem,člunem49%

G) bobkař dědula9%

H) mírové sbory českého červeného kříže na vodácké výpravě1%

I) Al Kajda a Bin Ládin6%

Od 4.10.2010 hlasovalo 499 čtenářů.

NJM - Profil | Út 5.10.2010 14:47:03

mazar >> Jo, takže až se za neuklizení místa před začátkem chytání začnou sbírat papíry dopadne to tak, že většina když někam přijde, přehází ten bordel o kus dál. Teď to aspoň občas někdo sebere, ale pak by se na to možná většina vykašlala.

    Nfoxkiller - Profil | Út 5.10.2010 14:43:55

    Tak estli muškaři dělaj bordel u vody...tak já sem čínskej bůh srandy...voni totiž muškaři si ty xxx kg bordelu totiž nosi v kapsach u vesty a jen čekaj až pudou na ryby aby si je tam vyprazdnili...myslete!!...??

      Nmazar - Profil | Út 5.10.2010 14:27:45

      (o)_(o) >> Nevim, tady to s tím bordelem není až tak drsné jak píšeš ty a je jasné, že uklidit si lovné místo při vláčce je unreal, ale říct at si to uklidí obec je taky jednoduché, ono je to i v rybářském řádu o tom uklizení lovného místa, nebylo by od věci začít spírat papíry!

        Nprenda - Profil | Út 5.10.2010 14:09:14

        Některé názory jsou skutečně unikátní,asi si seženu železa na medvědy,abych se náhodou neocitl bez výbavy,když usnu ve stoličce.Je to jen a jen o lidech,jestli je to bobkař,nebo parta s bivakem,na tom nezáleží,pro mne těžko pochopitelé,proč když si to přinese plné tam,nemůže to onést prázdné zpět.Obecně si myslím,že si nevážíme přírody a toho co máme.Je to dáno výchovou.

          Nmay - Profil | Út 5.10.2010 14:03:10

          kakr,retrívr -je to jen o lidech a přístupu,konkretně ted mám kus od baraku 2 partičky kaprařů obě z Prahy ta jedna parta je perfetkní uklizino ,pytel na odpad i popelník na vajgly ,ta druhá jen co se zabydlela hned rozdělala ohen a šli vařit krmení,přitahaly vetve ,rozházeli kýble,flašky jen cinkali takže těmto brzy odzvoní konec s nejvetší pravděpodobností dnes po 23h.

            Nkakr - Profil | Út 5.10.2010 13:40:27 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

            may >>
            Muškaři jsou pěkní bordeláři, jednou jsem u vody našel plastový obal od ujímaného návazce. Fakt, nekecám. Pstruhovou povolenku mám asi 40 let ..........

              Nretrívr - Profil | Út 5.10.2010 13:37:40

              may >> To máš pravdu i když zase je to o lidech.Ten rozdíl jsem jen neviděl na těch fotkách.

                Nmay - Profil | Út 5.10.2010 13:34:53

                retrívr- malej rozdíl je, po kaprařích s bivakem i bez nej nezůstavá bordel v takovéto míře ,s muškařema nemám zkušenost abych mohl posoudit.

                  N(o)_(o) - Profil | Út 5.10.2010 13:34:45

                  mazar >> Když jdu vláčet tak neuklízím, ani to není v silách jednotlivce. Např., v sobotu na Probošťských jezerech toho bylo po cca 0,5km na mutikáru. To nemluvím o typanech co lovili přímo z auta. Ať si úklid zajistí obec tvořená úředníky, kteří to tam vpustili.

                    Nretrívr - Profil | Út 5.10.2010 13:24:30

                    may >> ne, že by se mi to líbilo, jen v tom nevidím rozdíl.

                      Nmay - Profil | Út 5.10.2010 13:21:10

                      A takto to vypadá když odjedou

                        Nmay - Profil | Út 5.10.2010 13:20:30

                        takto to vypadá když přijedou pražští kapraři se stanem,grilem,barem na Lipno

                          Nmazar - Profil | Út 5.10.2010 13:10:19

                          (o)_(o) >> Tak samozrejme, ze tohle není možné, ale to asi není to co jsem tim chtěl říct, jde vidfět, že asi vymlouváš a neuklízíš:).

                            NSimonKratky - Profil | Út 5.10.2010 12:54:33

                            Tak bordel u vody dělaj jen hovada a primitivové,,proč si ho nedělaj doma nebo na svým pozemku,,,já opravdu nechápu,,že někdo táhně k vodě kupu věcí,,který jsou plný a objemný a nazpátek kdy ty obaly nic neváží a sou desetinového oběmu,už k auto nebo do polenice nedonese.:Mě osobně vadí i když přijdu,,je na zemi 1000 vajglu a víčka od piva.Já si u vody chci odpočinout,,pokochat se přírodou a klidem,,a ne poslouchat nějaký uřvaný náperky,,,nebo sedět v nějakým bordelu.Prostě mě to štve když si udělám den volna,,jedu na ryby,,,najdu si hezký místo,sednu si,,a pak se vedle mě uhnízděj nějaký uřvaný pitomci,,,nebo musím odklízet bordel,

                              Nšmudla - Profil | Út 5.10.2010 12:41:35

                              Venca888 >> Saigon dostal kartičku za svůj první příspěvek :
                              saigoncz - ® [Poslat soukromou zprávu.] Út 5.10.2010 10:34:43 [podekovat tomuto uzivateli za odpoved]
                              Asi nemá cenu se tady bavit z bezmoskem.
                              ________________________________________________
                              saigonCz se delegoval na kaprařského bezmozka, a proto se již této diskuze účasnit nebude. Svůj názor již vyjádřil, děkuji tímto za jeho věcný přínos k výchově mladší generace nenávistných chyť a puštáků.

                              Za mne přidám , vždy když narazím na tyhle kapraře tak si tak krásně zachytám že nadávám ještě dva týdny potom co jsem je potkal. chytám většinou tak 1-3km od nich, abych jim nenarušoval tu jejich pípákovou pohodu u vody.

                                NZlejšek - Profil | Út 5.10.2010 12:28:09

                                Co toto? Myslím, že podruhé už nepřijdou:-)))

                                  Nmič - Profil | Út 5.10.2010 12:18:49

                                  to je uplně jednoduchý přestanem jezdit na ryby. Protože 20% rybářů se chová jako dobytek, no a ten stín toho bordelu se vrhne na všechny. Pytlů na odpadky vozím dost, ale někdy to nestačí a ve víchově to taky není.Když dělá otec bordel u vody tak ratolest už lepší nebude(sova kanára neporodí) je to jenom o tom jaký příklad dáme mladejm. Můj mladej u vody bordel neudělá, za to dám ruku do ohně a ještě uklidí po jinejch taky rybářích. A je úplně jedno jestli je muškař, kaprař nebo vláčkař vždy je to RYBÁŘ ČLOVĚK

                                    NSrneček - Profil | Út 5.10.2010 12:05:12

                                    Dokud si to lidi nezničí tak dalece,že si to sami uvědomí , nezačnou se chovat jak mají,tak s tím nikdo nic neudělá.
                                    Mam otázku.Nejsem muškař a koukám podle výsledků,že právě muškaři dělají největší nepořádek,takže má otázka zní.-----------Proč právě muškaři????--------------Může mi to někdo vysvětlit?

                                      NVenca888 - Profil | Út 5.10.2010 11:53:33

                                      šmudla >> pokud jsi mu za tohle dal červenou, tak jsi primitiv a můžeš mi jí lípnout taky. Netvrdim, že s nim souhlasim, ale nenapsal nic vulgárního, nikomu nenadával a snažil se psát k věci. Tajtrlíci, co dávaj červenou kartu za opačnej názor (ať už se s nim ztotožňuju nebo ne), jsou směšný ubožáci. Gratuluju ti... :-)

                                        Nmeteor - Profil | Út 5.10.2010 11:47:41

                                        JM >> to nebylo myšleno tak, že by rybářské kroužky či organizace měly převzít odpovědnost za výchovu mládeže, to ne... bylo to myšleno celkově na (nejen) českou společnost. Ačkoli by možná nebylo od věci, kdyby tyto automatismy byly mladým vštěpovány i ve zmíněných rybářských kroužcích či organizacích (ono výchovy není nikdy dost :-)). Jináč si myslím, že rodina a potažmo škola už výchovnou funkci moc neplní (škola vůbec a rodiny částečně - jednak lidi mají méně času než dříve a jednak je populární výchova typu "ať si dělá co chce, bude z něho osobnost").
                                        Mno, otázka je sice ohledně bordelu u vody, ale máš pravdu - je to obecný problém. A pokud necháš v tomto směru "výchovu" jenom na rodině (případně samouce), tak bych neočekával nějaké zlepšení ani za 50 let...