Jak se zbavit nepořádných rybářů

Znáte to, přijete na místo kde rádi chytáte a na místě vás čeká místo klidu a pohody banda ožralých lidí kteří se tam utábořili. Překročili hranice "přespat u vody" změnou lesa na kemp. Na míle daleko se vine lhlučná debata, muzika, cinkání lahváčů. RS jest nečinná. Po odjezdu bandy zbudou odpadky, po lese hromádky s podpapíráky, osekané stromy, zvalchované rákosí, = vše nachystané na další pěkný víkend u vody.
Máte nějaké fungující rady jak tyto "takyrybáře" vystrnadit aby si opravdu našli kemp kde tyto věci které u vody oni provádějí jsou normální?
Autor diskuse: šmudla - Profil , 4.10.2010 kaprařina - RŘ, MO, svazy

Kdo dělá u vody největší bordel?

A) muškaři24%

B) vláčkaři2%

C) feedraři2%

D) kapraři bez bivaku5%

E) kapraři s bivakem2%

F) kapraři se stanem,grilem,barem,člunem49%

G) bobkař dědula9%

H) mírové sbory českého červeného kříže na vodácké výpravě1%

I) Al Kajda a Bin Ládin6%

Od 4.10.2010 hlasovalo 499 čtenářů.

NCarpeater - Profil | Út 5.10.2010 18:42:21 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

drda >> těžko říct, mládí se zbaví určitě, ale bohužel často blbec zůstane blbcem celej život.

    Ndrda - Profil | Út 5.10.2010 18:38:52

    Carpeater >> hlavně aby mu ani jedno nezůstalo.

      NCarpeater - Profil | Út 5.10.2010 18:37:44

      drda >> mladej a blbej, no.

        Ndrda - Profil | Út 5.10.2010 18:34:16

        Petr RF17 >> student Petr - 5.10.2010 15:27:21 >> tvůj úhel pohledu je ale obzvláště osobitý, studente. Copak ti vlastně na těch dědulech vadí? Nějak jsi to nevyjádřil. Vůbec mi tvůj příspěvek "přide" trošku zmatený.
        Apropos, taky z tebe jednou bude dědula, když budeš mít to štěstí a dožiješ se toho, jako já :-)

          NSimonKratky - Profil | Út 5.10.2010 15:42:16

          kakr >> no nešlapal,,,ve vodě šlape kupa lidí,hlavně v létě:-)))),,ale viděl jsem a ne jednou ty tvoje slavný kapraře jak v opojení alkoholem uklízej u vody.....a i střízlivý.Nikoho se nezastávám,,jen řikám jak to je a co vidím,,a nevim proč by měl kaprař chodit ve vodě:-))))

            Nkakr - Profil | Út 5.10.2010 15:37:49

            SimonKratky >>
            Jen se mouchařů nezastávej, šlapou ve vodě, to by žádný pořádný kaprař nikdy neudělal.

              NSimonKratky - Profil | Út 5.10.2010 15:35:16

              kakr >> no divil,,když ted pujdu k Jizeře a budu hledat něco po muškařích,,tak třeba bych něco našel,,ale za dlouho,i když si myslím že tady asi ne ale to je jedno,Když pojedu k Labi,,,najdu bordel hned na prvním fleku,,,a to sem si jistej jako s ničím.:-)))

                Ntony.bobo - Profil | Út 5.10.2010 15:34:20

                Nejlepší je na tom to že tudle sem byl na rybách a kolega se rozčiloval jakej je tam na tom fleku bordel a smrad a za 2 dny sem tam byl znovu a i on a cumlal hašlerky a kolem sebe spousta papírků od nich a dokonce i ve vodě a na dotaz proč mudruje nad ostatníma a přitom to sám dělá mi odpověděl že je to papír a ten se rozpustí.Chápete to?

                  Nkakr - Profil | Út 5.10.2010 15:29:49

                  SimonKratky >>
                  By ses divil, co po muškařích v přírodě zůstává. Někteří mají v krabičkách i moly a jak je otevřou šup, už jsou v přírodě. Na druhou stranu je fakt, že ohně většinou nedělají, většinou loví zabrodění v řece a plovoucí ohniště ve výbavě zatím nemají. Ale co není ,může být.

                    Ntony.bobo - Profil | Út 5.10.2010 15:29:25

                    SimonKratky >> To mě taky.U nás na pískovně by sme seděli asi 4 bez monclů.

                      Nmazar - Profil | Út 5.10.2010 15:27:27

                      JM >> JN i na to jsem pomyslel, to je česká nátura, ale i tak to stojí za zkoušku a o kazdy papirek mene jenom dobre.

                        Nstudent Petr - Profil | Út 5.10.2010 15:27:21

                        Mě osobně spíš vadí víc ti dědulové než-li rádoby moderní kapraři...Ale jde o osobitý ůhel pohledu každého rybáře. Tady na Ostravsku mi přide že bordel dělají všichni :D

                          NVenca888 - Profil | Út 5.10.2010 15:27:03

                          šmudla >> o.k. pak se omlouvám... nepředpokládal jsem, že někoho vyhodíš za příspěvek, za kterej jsi mu před tim dal poděkování... :-)

                            NSimonKratky - Profil | Út 5.10.2010 15:25:05

                            tony.bobo >> to jo,,ale umíš i představit těch monclů???Ale byla by to prdel,,to by se mi líbilo:-))))))

                              NSimonKratky - Profil | Út 5.10.2010 15:24:14

                              Ještě jedna věc,,s těma muškařema,,,bydlím u Jizery a nevšiml jsem si že bych tu po muškařích našel nějakej bordel nebo tak něco,,Ale stačí pojet pár kilometrů dál na Labe kde se kapraří,,,kde jsou všude ohniště a jiný věci,,všude krabičky od nástrah na kapry,po vnadících směsích a podobně,návazce,,a kupa jinýho bordelu,,at už obaly po jídle a atd.Já osobně nemuškařím,,ale nechápu jak někdo muže tohle plácat o muškařích....

                                Ntony.bobo - Profil | Út 5.10.2010 15:22:14

                                Těch se nikdy nikdo nezbaví jedině příroda sama a to tak že místo vysoké trávy jí narostou boxérky a každýmu takovému pěkně nařeže.

                                  NJM - Profil | Út 5.10.2010 14:57:44

                                  foxkiller >> Mě to neříkej, mě je to úplně fuk jak kdo chytá, ale za tu dobu co tu jsem, jsem pochopil že spousta lidí tady z toho má fakt problém.

                                    Nfoxkiller - Profil | Út 5.10.2010 14:54:21

                                    JM >> ne asi sem to fakt nepochopil ... se nedivim že nevraživost mezi rybaři kteří se zajimaji o specifické způsoby lovu je tak veliká ...

                                      N(o)_(o) - Profil | Út 5.10.2010 14:49:30

                                      mazar >> To by nebylo od věci, btw, kolem této vody bylo nejvíce krmítkářů a kačenkářů, cca 90%. Po těch zůstává největší čurbes. Kapraři s bivi 2x a kolem sebe čisto.

                                        NJM - Profil | Út 5.10.2010 14:48:59

                                        foxkiller >> Asi jsi nepochopil, že je to nadsázka. Kdo v té anketě ty muškaře asi označil?????