Jak se zbavit nepořádných rybářů

Znáte to, přijete na místo kde rádi chytáte a na místě vás čeká místo klidu a pohody banda ožralých lidí kteří se tam utábořili. Překročili hranice "přespat u vody" změnou lesa na kemp. Na míle daleko se vine lhlučná debata, muzika, cinkání lahváčů. RS jest nečinná. Po odjezdu bandy zbudou odpadky, po lese hromádky s podpapíráky, osekané stromy, zvalchované rákosí, = vše nachystané na další pěkný víkend u vody.
Máte nějaké fungující rady jak tyto "takyrybáře" vystrnadit aby si opravdu našli kemp kde tyto věci které u vody oni provádějí jsou normální?
Autor diskuse: šmudla - Profil , 4.10.2010 kaprařina - RŘ, MO, svazy

Kdo dělá u vody největší bordel?

A) muškaři24%

B) vláčkaři2%

C) feedraři2%

D) kapraři bez bivaku5%

E) kapraři s bivakem2%

F) kapraři se stanem,grilem,barem,člunem49%

G) bobkař dědula9%

H) mírové sbory českého červeného kříže na vodácké výpravě1%

I) Al Kajda a Bin Ládin6%

Od 4.10.2010 hlasovalo 499 čtenářů.

Nretrívr - Profil | Po 4.10.2010 21:11:58

Nemyslím si vůbec, že by základem bordelu okolo vody/ nemám na mysli hluk/ byly opilecké skupiny.Dělá to hodně rybářů, bohužel i těch co jezdí k vodě autem a s odpadem by neměli mít problém.Uklízím soustavně odpady po svačinách jednodenních rybářů.

    NUncle FIDO - Profil | Po 4.10.2010 21:06:37

    šmudla - >> Chce to je trumfnout..takže, větší repráky,víc lahváčů,dělat víc bordel,pak možná zahanbeni odlezou:))

      NParanoidní Schizofrenik - Profil | Po 4.10.2010 21:00:37

      za ideální považuji nenápadně zdokumentovat toto ostudné chování kvalitní záznamovou audio-video technikou, potom veřejně prezentovat jako odstrašující příklad a na základě pořízené dokumentace vést vášnivé diskuse .... zaráží mě absence podobných videí mezi záplavou kaprofetišistických exhibicí....

        Npepa-č - Profil | Po 4.10.2010 20:55:50

        Netipa - poslední hrdina MRKu >> ironie nebylo v mém zápisu ani zbla. Já tomu naprosto věřím. Kdyby tady byla otázka o suchu na Sahaře, tak tam do týdne kvetou blatouchy.

          Nyzzak - Profil | Po 4.10.2010 20:54:02

          Grasel >> NN Se svými tělesnýmy proporcemi ( mám 65 kilo a jsem spíš vyvynutý než šlachovitý) si to nemůžu dovolit dopadl bych jako sedlák u Chlumce a zbrojní pas nevlastním.

            NKaso - Profil | Po 4.10.2010 20:53:37

            Grasel >> Mohol by si spravit na to zivnosť. Človek by si ho objednal,on by na nich nareval,zahádzal kamenmi,poprepichoval gumy...vystavil by faktúru a my by sme mohli v klude chytať na svojom oblúbenom mieste.

              Nkadlan - Profil | Po 4.10.2010 20:51:51

              To je otázka.Já osobně jsem se o to jednou pokusil.Nebudu napínat dostal jsem málem do držky.Od té doby když něco takového vidím tak balím věci a odcházím abych se na to nemusel dívat.

                NSven - Profil | Po 4.10.2010 20:50:38 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                šmudla - >> Jak ??? Těžko !!!
                RS na to nemá kompetence a PČR kapacity.
                Hlasitá zábava a cinkání lahváčů do ranních hodin mimo obydlenou zónu je k zásahu neopravňuje.
                Ponechaný bordel je možné řešit až bude opravdu ponechaný, tedy až místo bez úklidu opustí. Takže také nic. Ledaže by čekali až to společnost omrzí a odchytili je při odchodu. Což je naivní představa.
                Bohužel taková je smutná realita.
                Obávám se, že vystrnaděný bude pouze klidumilovný rybář.

                  NCarpeater - Profil | Po 4.10.2010 20:49:43

                  Netipa - poslední hrdina MRKu >> to ne, chce to gutalaxovou kúru, viz návod:
                  http://uzlabina.com/tretak.htm

                    NNetipa - poslední hrdina MRKu - Profil | Po 4.10.2010 20:46:07 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                    pepa-č >> Ironie není na snadě. Mrk pokročil do takové fáze, že stačí zadat dotaz a Mrk problém vyřeší.

                      NKaso - Profil | Po 4.10.2010 20:44:35

                      šmudla - >> Rozrezať gumy...:o)

                        NGrasel - Profil | Po 4.10.2010 20:43:35

                        No je fakt že tady je spoustu hrdinů,už vidím v barvách jak podnikaj nějakou diverzní akci proti partičce ožralých "rybářů"!

                          Npepa-č - Profil | Po 4.10.2010 20:40:17 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                          plantat o tom na mrku, to pomáhá na cokoli.

                            NNetipa - poslední hrdina MRKu - Profil | Po 4.10.2010 20:38:51 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                            počkat až vykropený usnou a ve spánku je seřezat rezavou trubkou. Nic jinýho na ně neplatí

                              NSOPTIK 52 - Profil | Po 4.10.2010 20:35:20

                              šmudla - >> ahoj,nakousl jsi něco,co je delší debatu.Osobně vidím hlavní problém ve snadné přístupnosti vykonávání našeho ryb.práva.Pokud totiž není něco vštěpováno jako samozřejmost v začátcicch,tak nemůžem čekat,že se to změní postupem času samo sebou.Jestliže do lidí nebudem vštěpovat nějaký ten vztah k přírodě cílevědomě,tak budem stále tam,kde momentálně jsme.Případné postihy jsou směšné .Jestliže se dnes praktikuje,že nový člen hlavně když zaplatí a nehledí se na to,co vlastně zná a opravdu co v něm je,tak se tady o tom nemá cenu co bavit.Na co mi jsou všelijaké znalostní testy,když nemohu poznat vůbec,co v tom novém členu vůbec je a jak to vůbec myslí.Pak dej pár takových mínusových típku do kupy a jsme tam,jak popisuješ.

                                NTomčaaa - Profil | Po 4.10.2010 19:55:19

                                proč rybáři a co koupajcí se nebo stanující to je někdy maraz příjdeš si zachytat a musíš po nich uklízet jinak ti vezmou papíry že tam na tvém místě máš odpadky

                                  NJarda Š. - Profil | Po 4.10.2010 19:49:49 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                  Majsher >> Měšťáci se tím budou zabývat, když to bude nějaké rekreační území na kraji města, PČR, když se uráčí na ně vůbec vyjet, tak, když budou mít v pořádku papíry, tak maximálně na ně "udělá bu bu bu", z čehož, když budou otrlí, si nic dělat nebudou.

                                    NFrederik - Profil | Po 4.10.2010 19:48:55

                                    šmudla - >> je to tezke jak pise kolega nize,rybaru co kolem sebe delaji bordel je stale mnoho.uz nekoliksetkrat sem si musel uklizet misto u vody abych mohl vubec normalne chytat.hold pro nekoho je to velkej problem posbirat kolem sebe odpadky,dat je do pytle a odvest je....

                                      NJarda Š. - Profil | Po 4.10.2010 19:44:47 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                      šmudla - >> To máš těžké, když je nesrovná RS, tak ti asi nezbyde, než se poohlédnout po jiném fleku, kde budeš mít tu správnou pohodu.

                                        NMajsher - Profil | Po 4.10.2010 19:44:27

                                        zkus zavolat policii - je-li to blízko města s MP, tak MP, jinak státní. Je to asi jediné, co můžeš uděla (pokud nejsi Chuck Noris)
                                        Jinak, velmi dobře takové tlupy kreténů znám od Berounky..