Jak se zbavit nepořádných rybářů

Znáte to, přijete na místo kde rádi chytáte a na místě vás čeká místo klidu a pohody banda ožralých lidí kteří se tam utábořili. Překročili hranice "přespat u vody" změnou lesa na kemp. Na míle daleko se vine lhlučná debata, muzika, cinkání lahváčů. RS jest nečinná. Po odjezdu bandy zbudou odpadky, po lese hromádky s podpapíráky, osekané stromy, zvalchované rákosí, = vše nachystané na další pěkný víkend u vody.
Máte nějaké fungující rady jak tyto "takyrybáře" vystrnadit aby si opravdu našli kemp kde tyto věci které u vody oni provádějí jsou normální?
Autor diskuse: šmudla - Profil , 4.10.2010 kaprařina - RŘ, MO, svazy

Kdo dělá u vody největší bordel?

A) muškaři24%

B) vláčkaři2%

C) feedraři2%

D) kapraři bez bivaku5%

E) kapraři s bivakem2%

F) kapraři se stanem,grilem,barem,člunem49%

G) bobkař dědula9%

H) mírové sbory českého červeného kříže na vodácké výpravě1%

I) Al Kajda a Bin Ládin6%

Od 4.10.2010 hlasovalo 499 čtenářů.

NTomak - Profil | Ne 26.12.2010 18:06:50

Grasel >> RS ne.
Ale vzduchovka to jisti.

    Nkakr - Profil | Ne 26.12.2010 18:04:51 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

    Grasel >>
    Proč by RS nemohla? Může bordel uklidit....

      NGrasel - Profil | Ne 26.12.2010 18:03:45

      kakr >> Počkej,takže pokud někdo má bordel za bivakem kterej je třeba 10 m od udic tak RS nic nemůže?

        Nkakr - Profil | Ne 26.12.2010 18:02:19

        Nevím ,jak je to v ČRS, ale v MRS platí zcela jasně - lovící musí v okruhu tří metrů od prutů udržovat pořádek. Tečka.
        Co je nad tři metry, není v kompetenci RS.

          NBuBu99 - Profil | Ne 26.12.2010 17:58:41

          Anýzový dědek >> chceš mi říct že příjdeš na místo uklidíš ho a RS tě potrestááá??????

            NGrasel - Profil | Ne 26.12.2010 17:55:40

            Anýzový dědek >> To je fakt,ale myslím si že pokud bude nepořádek v plastovým pytli a ne po zemi tak se dá ledacos ukecat

              NAnýzový dědek - Profil | Ne 26.12.2010 17:52:57

              Grasel >> Pravdu díš. Nejhorší na tom je, že ikdyž já po sobě uklidím, tak RS apriori potrestá mne, že jsem si sedl na zabordelené místo i když ho před lovem uklidím......))))

                NGrasel - Profil | Ne 26.12.2010 17:38:31

                Anýzový dědek >> Nejhorší je na tom to,že i když po sobě uklidím tak tady pak čtu návody některých chytráků,jak řezat pneu,střílet po lidech atp. Někteří lidi jsou vážně dobytek,ale nejsou takový všeci co seděj tejden u vody a pokud na takovýho bordeláře někdo narazí má volat PČR nebo RS,voni už si poraděj.

                  Nkakr - Profil | Ne 26.12.2010 17:35:25

                  Tom - Tuk - 26.12.2010 17:24:59 >>
                  V takovém případě je informace o vybíjení pytláků po válce z agentury JPP
                  To je zase moje hra a za žádné eso se nepovažuji.

                  Ignoraci si můžeš zapnout ve svém profilu.
                  Ale je to pštrosí politika (strkání hlavy do písku)....

                    NAnýzový dědek - Profil | Ne 26.12.2010 17:32:32

                    Grasel >> Ano- vždycky musí být ten první....))))

                      NAnýzový dědek - Profil | Ne 26.12.2010 17:31:40

                      Tom - Tuk >> Studem to nenapravíš- to chce uklidit.....)))))

                        NGrasel - Profil | Ne 26.12.2010 17:29:20

                        Anýzový dědek >> To víš,někdo musí začít :-))

                          NTom - Tuk - Profil | Ne 26.12.2010 17:27:38

                          Anýzový dědek >> To je ta pravá řeč!!! Kdo se přizná k prasečině? Jestli nikdo, napíši jako první svou. Stydím se, ale třeba to k něčemu bude???

                            NAnýzový dědek - Profil | Ne 26.12.2010 17:24:35

                            Se mi moc líbí, jak každý nadává na ostatní, ale lidi, začněme nejprve sami u sebe.
                            On stačí první papírek a druhý den je tam skládka.......))))

                              Nkakr - Profil | Ne 26.12.2010 17:21:58

                              Vodník Kebule >>
                              Pochopitelně obecně, vím, že podle karty už je o nějakej level výše...

                                NPellon - Profil | Ne 26.12.2010 17:19:17

                                numen >> moderni bobkar = wostrej a moderni? pak s tim celkem souhlasim jinak ne...

                                  Nnumen - Profil | Ne 26.12.2010 17:16:06

                                  Fild@ >> Fil@s - 26.12.2010 16:59:51 >> bohužel drtivá většina ano. Vlastní zkušenost. Já si u těhle Labských partiček píšu jména a běda když tam zůstane bordel,příště jim dám aspoň zápis ,klidně i za jednu starou petku na břehu(což na Labi není problém najít) . Většina se na tomhle úseku již neukáže.

                                    NPellon - Profil | Ne 26.12.2010 17:15:53 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                    Mathas1 >> nevim co je slovo kaprar...ale pro me to jsou jenom bordelari co si privezou k vode obyvaci pokoj... at si ho privezou ale i odvezou... a co ze jsou tam tyden mesic at jsou tam klidne celej rok, vetsinou jsou to mista kam muzou pristavit karavan a tam ja nerad chytam... ale at je po nich misto uklizene, hovna zakopane min. deset cisel pod zem a budu spokojenej... jinak vlackar a mouchar to jsou taky dost prasata ale nadruhou stranu... co sebou ma? vetsinou na piti pouziva tu samou flasku, termosku... takze tu nezahodis... nerikam ze mi obcas neuletne papirek od horalky... je pravda ze ho pak tezko chytam v proudu ale snazim se aby letal co nejmene... protoze si predstavim ze nekde po proudu je nekdo jinej a kouka tam na ten papir a rika si jake hovado to nademnou svaci...a taky je pravdepodobne ze muze prejit a zjistit jake hovado to dela... ale kaprar se zbali a je pryc a bordel zustane... a pak si nekdo zanadava ze tam je bordel ale tim to konci, tezko ti nekdo vynada v teple domova kde jsou natazene nohy a rikas si jaka to byla drina ta rybarina... a jelikoz je wostrej a moderni a hlasi chyt a pust tak si sebou bere jen nekolik desitek dravych ryb ktere nachytal na treti a ctvrtej prut pri chytani nonstop tak uz proste nema prostor kam by ty odpadky dal... protoze s tim ze by domu vezl ryby nepocital vzdyt on je catchandrelease. Pises ze nejde o to jakym zpusobem chytas... ale jde... je vic pravdepodobnejsi ze z tech veci co u vody mas a prijedes tam plnym autem tak nejake nechas... trebas jen vicka od piva... kdyz jsi tam mesic to jich u toho grilovani vypijes celkem dost... zkus si pak po takovem mesici vlezt umejt koule do vody bez bot... garantuji ti ze ti to moc prijemne nebude...jinak sumcar a kaprar tohle ma nastejno... je to jen o tom ze travi na jednom miste vic casu a ma vetsi proviant a jinych veci ktere se nehodi odvezt zpet do civilizace... ono na vesnicich se za popelnice plati tak proc si ji zbytecne zaplnit a na sidlisti je to ke kontejneru moc daleko lepsi to nechat u vody za rok to snad bude zarostle nebo pojedeme jinam.. serem na to a at uz jsme doma...

                                      Nkakr - Profil | Ne 26.12.2010 17:14:16

                                      Tom - Tuk >>
                                      To prosím není hra. Je to jen reakce na Tvůj příspěvek, fakt by mně zajímalo odkud máš informace.
                                      Ještě maličkost, jsme na MRKu a tam si převážně tykáme, vůbec mně nevadí tykání od náctiletých.

                                        NPoušťák - Profil | Ne 26.12.2010 17:04:14

                                        šmudla - >> Šmudliku,myslím že ti tam chybějí ti největší bordeláři,a to jsou vodáci.