Jak se zbavit nepořádných rybářů

Znáte to, přijete na místo kde rádi chytáte a na místě vás čeká místo klidu a pohody banda ožralých lidí kteří se tam utábořili. Překročili hranice "přespat u vody" změnou lesa na kemp. Na míle daleko se vine lhlučná debata, muzika, cinkání lahváčů. RS jest nečinná. Po odjezdu bandy zbudou odpadky, po lese hromádky s podpapíráky, osekané stromy, zvalchované rákosí, = vše nachystané na další pěkný víkend u vody.
Máte nějaké fungující rady jak tyto "takyrybáře" vystrnadit aby si opravdu našli kemp kde tyto věci které u vody oni provádějí jsou normální?
Autor diskuse: šmudla - Profil , 4.10.2010 kaprařina - RŘ, MO, svazy

Kdo dělá u vody největší bordel?

A) muškaři24%

B) vláčkaři2%

C) feedraři2%

D) kapraři bez bivaku5%

E) kapraři s bivakem2%

F) kapraři se stanem,grilem,barem,člunem49%

G) bobkař dědula9%

H) mírové sbory českého červeného kříže na vodácké výpravě1%

I) Al Kajda a Bin Ládin6%

Od 4.10.2010 hlasovalo 499 čtenářů.

kakr - Profil | Ne 26.12.2010 17:03:48

Tom - Tuk >>
Kdopak Ti pohádku o pobití pytláků po válce vyprávěl vyprávěl?
Mohl by jsi ještě upřesnit o jakou válku se jednalo?

    Fil@s - Profil | Ne 26.12.2010 16:59:51

    numen >> Ale ani všichni "moderní bobkaři" nejsou stejní.

      Fil@s - Profil | Ne 26.12.2010 16:57:37

      numen >> Zásadně s tímto názorem souhlasím, a snažme se neházet všechny kapraře do jednoho pytle. Díky :-)

        numen - Profil | Ne 26.12.2010 16:55:19

        Kapraři po sobě nenechávají největší bordel. jsou takový ti rybáři moderní bobkaři. vyrazí na ryby nejlépe přes noc,jeden na rybku,jeden na kapra , nejlépe srkačku. Co se chytne tak jde do vezírku. Když je chytne s nějakým problémem RS , tak první co je tak křičí ,že tihle můžou,na tomhle revíru můžem a vám to vadí. Atd.

          svišťák - Profil | Ne 26.12.2010 16:50:32

          šmudla - >> Musí to být pro tebe hrozný když příjdeš na svůj flek masařit a jetam banda vožralců,tak nemůžeš masit jelčáky nebo vokyše nebo plotice.....cítím s Tebou

            Netipa - poslední hrdina MRKu - Profil | Ne 26.12.2010 16:33:28

            Mathas1 >> a vezmeš mě někdy s sebou na kapři? Open bar s barmani na rybách bych chtěl někdy zažít

              Mathas1 - Profil | Ne 26.12.2010 16:32:11

              Netipa - poslední hrdina MRKu >> samozřejmě a k tomu nesmím zapomenout několik balíčku instatních barmanů

                Netipa - poslední hrdina MRKu - Profil | Ne 26.12.2010 16:30:32

                Mathas1 >> ty máš na rybách i bar?

                  Tom - Tuk - Profil | Ne 26.12.2010 16:25:54

                  Beila >> Od r. 1996 do 2005 zastřeleno na území HR 231 pytláku (lesní i vodní p.). Žádné bajky, pane kolego.

                    Fil@s - Profil | Ne 26.12.2010 16:12:36

                    Bordel nedělají jenom rybáři, ale jak jsem viděl i lidi, kteří si k vodě chodí jen tak. I když rybáři na tom mají podíl asi největší... A pokud RS nebude při kontrolách důrazná, tak se nebude dít nic.

                      Bobo-carp - Profil | Ne 26.12.2010 16:12:22

                      Mathas1 >> to rozhodně nechci, někoho s někým spojovat,je to hlavně v lidech

                        Tomak - Profil | Ne 26.12.2010 16:08:11

                        Vem si maskace (v tomto pocasi spis komplet bilet obleceni), kup si silnou vzduchovku z puskohledem a sazej doni diabolky s hrotem(pokud je chces fakt vyhnat).
                        Treba Hyper velocity field pellets od D & S Special Magnum (tezce k sehnani, unas zakazane).
                        Jinak staci obycejne.

                        Kdyz je tak budes pri jejich navstevach odstrelovat, je zde velka sance, ze se tam neukazou.
                        Dulezite je ale mestrilet do hlavy(nejlip do zadnice, tam diabolka udela poradnou paseku a jen tak si uz na luxusni predrazenou zidlicku nesedne).


                          Mathas1 - Profil | Ne 26.12.2010 16:05:58

                          Bobo-carp >> ale přesto píšeš co píšeš, neházej KAPRAŘE a "kapraře" do jednoho pytle. to že sem kaprař se stanem,grilem,barem,člunem neznamená, že nejsem slušným rybářem.

                            Bobo-carp - Profil | Ne 26.12.2010 16:02:40

                            Mathas1 >> není to že by to byli jenom kapraři,jsou to takové ty party co chlastají u vody a na kapraře si hrajou

                              agig - Profil | Ne 26.12.2010 15:58:34

                              mexik >> jo to je taky dobrý

                                Mathas1 - Profil | Ne 26.12.2010 15:58:10

                                Mě by zajímalo proč se tu lidi pouští do kaprařů. Prase vláčkař udělá taky bordel, jenom to hezky rozhází rovnoměrně po břehu jak chodil.
                                Všichni kapraři co znám se chovají k přírodě ohleduplně a všechny odpadky odváží od vody.
                                Co je špatnýho na bivaku a grilu? Kaprař kterej si to u vody užívá je horší než nerybář kterej jde prostě jen tak v létě pod stan a má sebou i gril?
                                Vám vadí, že zaberou místo třebas na týden, 2, nebo měsíc? A co jako? Milý přátelé svoboda každého končí tam kde začíná svoboda druhého. To je jako bych čekal na zastávce a někdo ke mě přišel s tím, že na tom místě prostě chce stát on ať mu uvolnim místo protože to přeci není jen moje místo a i on má právo tam stát :D
                                je to jen o toleranci všech, mě taky vadí když přijde vláčkař a začne to tam kolem mě pálit woblerama, ale co tak at si zachytá, mě to kapry nevyplaší.

                                Nejde o to jakým způsobem kdo chytá, ale jaký je člověk. A promiňte se skutečností že jě někdo kaprař se nezvyšuje pravděpodobnost, že je i prasetem co dělá bordel u vody.

                                  Bobo-carp - Profil | Ne 26.12.2010 15:56:52

                                  kapraři se stanem,grilem,barem,člunem-zabít protože nic jiného nefunguje !!!

                                    mexik - Profil | Ne 26.12.2010 15:55:53

                                    agig >> ono by stačilo, kdyby blbost nadnášela..to by bylo v oblacích balónků:o)))

                                      agig - Profil | Ne 26.12.2010 15:40:23

                                      Anýzový dědek >> jo taky mám stejnej názor jak by na zemi bylo krásně kdyby tu nebyli lidi ;-);-);-)

                                        Tom - Tuk - Profil | Ne 26.12.2010 15:37:39

                                        Jaroch >> Tybrďo, Ty si děláš prdel, ale já to zažil na Našička Breznica (soustava u městečka Našice, denní povolenky atd...) když mi bylo 14 roků. Chlapa tam brokovnicí RS zastřelil - odskočil asi metr vzduchem a byl tuhej jako nikdo druhej. Jako ve filmu! Chtěl diskutovat a pak začal šmátrat v bundě. Přijeli havrani, benga, RS byl druhý den ráno na koni s úsměvem u vody... Jj, jiný kraj, jiný mrav.