Bazárek na drobnosti v rybařině

Tady do bazárku můžete dávat veškeré drobnosti,které chcete prodat,nebo vyměnit.Jedná se o veškerou bižutérii i jiné drobnosti,používané v rybařině,jedno o jaký způsob rybařiny se jedná.Tady můžete nabízet,třeba splávky,mušky,nástrahy.Pruty,navijáky,lehátka a tyhle věci patří do bazaru.
Autor diskuse: yvana - Profil , 17.9.2010 všeobecné - náčiní, doplňky
Moderátorem vybraný zápis - stále nahoře.

Nyvana - Profil | Po 5.12.2016 19:13:12

Všem co prodáváte věci na bazárku,dejte mi vědět,když už je věc prodaná.Díky

    NDan.J - Profil | Čt 23.9.2010 17:27:28 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

    PoP-UPS
    Mikbaits-Patentka
    Mikbaits-Oliheň
    The Gear-Amino Active CSL
    Ocean 11
    Mainline NRG

      NDan.J - Profil | Čt 23.9.2010 17:22:45

      yvana - >> Tak sem to musel dát na 8 fotek,na jedné není poznat o co de.

        NDan.J - Profil | Čt 23.9.2010 16:02:14

        yvana - >> Ahoj Yvčo,super nápad.Mám toho doma docela dost co nepoužívám a používat nebudu.Hned jak bude trochu času udělám fotky a plácnu to sem,udělám asi společnou ,protože to tu nemám jen pro sebe:-)))

          Npavel68 - Profil | Čt 23.9.2010 15:49:25

          foxxx >> Leda by měly diody v barvách Viktorky .................... o)))

            Nfoxxx - Profil | Út 21.9.2010 21:27:41 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

            Mám tu na prodej za šest stovek dva hlásiče SKarp-Trend,kdyby měl někdo zájem...cena je za oba!

              Njarda 2004 - Profil | Út 21.9.2010 20:50:26

              mexik >> No ono to není nic moc o velikosti spíš je to menší.

                Nmexik - Profil | Út 21.9.2010 20:49:37

                jarda 2004 >> škoda že nemáš velikost XL, v tomhle bych trochu plaval:o))

                  Njarda 2004 - Profil | Út 21.9.2010 20:41:32

                  . [fotky smazany na zadost autora]

                    Njarda 2004 - Profil | Út 21.9.2010 20:37:43

                    . [fotky smazany na zadost autora]

                      Njarda 2004 - Profil | Út 21.9.2010 20:34:43

                      . [fotky smazany na zadost autora]

                        Njarda 2004 - Profil | Út 21.9.2010 20:33:32

                        Prodám tyhle kaťata xxl od doc nikdy nenošené vše ještě v původním stavu jde o model Ural.Cena 1000Kč. [fotky smazany na zadost autora]

                          Nmazar - Profil | Út 21.9.2010 12:45:20

                          volfino >> A za kolik by jsi to byl ochotny prodat?

                            Nvolfino - Profil | Út 21.9.2010 12:14:50 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                            ja mam tohle navic tak kdyby se to nekomu hodilo tak to vymenim za neco s kaprariny, nabidky mi prosim posilejte na sz pokud mozno i s fotem,,tak ahoj

                              NFigos - Profil | So 18.9.2010 21:19:12

                              TAk co lidi mám nepoužitý podběrák od Zica ramena jsou 70tky a tyč je asi cca 180cm výsuvná.Už mi leží delší dobu v kumbále mám plavačkový a to mi stačí.PC byla 700 klidně vyměním nabídněte co?????????Na SZ dík.Fotku dodám na přání ale až zítra

                                NZindys - Profil | So 18.9.2010 21:08:03

                                yvana >> ok

                                  Nyvana - Profil | So 18.9.2010 21:07:01

                                  Zindys >> No nějak to vymyslím.

                                    NZindys - Profil | So 18.9.2010 21:05:16

                                    yvana >> no jako napíšeš tady pro všechny ať si to každej den dávají znova sem, a je to...k tomu to připisovat nebudeš...nebo nevím, nějak nemám teď nápady :o))

                                      Nyvana - Profil | So 18.9.2010 21:02:53

                                      Zindys >> Jo a jak to tam mám připsat tu aktualizaci?

                                        Npavel68 - Profil | So 18.9.2010 21:01:37

                                        yvana >> dovedu si představit o)

                                          NZindys - Profil | So 18.9.2010 21:00:33

                                          yvana >> škoda no, nevadí, tak tady vyvěsíš, že si to má každej den aktualizovat a je to...bylo by to lepší, kdyby to šlo tak, jak si psala...