Jeseteři a vše okolo nich

Ráda bych poznala všechny vody,kde se u nás vyskytují jeseteři.To znamená revíry i soukromé,na co se chytají a vaše úlovky.Fotky jsou vítané.
Autor diskuse: yvana - Profil , 16.8.2010 všeobecné - techniky lovu

Dr.happy - Profil | Po 28.2.2011 8:38:57

kudrlinka >> hoj..very goood..congratulatione.-)

    kudrlinka - Profil | Ne 27.2.2011 22:23:55

    yvana >> Díky ;-)

      yvana - Profil | Ne 27.2.2011 22:18:52

      kudrlinka >> Tak blahopřeju moc.

        Rostik - Profil | Ne 27.2.2011 22:11:20

        Vyskytují se někde v moravskoslezském kraji jeseteři?ještě jsem se s nimi tady v okolí nesetkal,tak by mě zajímalo,jestli je tady vůbec máme...díky

          kudrlinka - Profil | Ne 27.2.2011 22:07:16 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

          yvana >>Zdravím, tak včera se konečně zadařilo :-)

            goldmaxx - Profil | Út 15.2.2011 22:09:02 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

            dorostenec

              kosvi - Profil | Út 15.2.2011 21:40:21

              Strejdův jeseter 100 cm a 5,68 kg.

                kosvi - Profil | Út 15.2.2011 21:39:37 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                Taťkův jeseter 94 cm a 3,60 kg.

                  kosvi - Profil | Út 15.2.2011 21:38:31 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                  Jeseter 102 cm a 5,60 kg

                    yvana - Profil | Út 15.2.2011 20:31:19

                    kudrlinka >> Albína má jeden kamarád v jezírku,letos ho budu mít i já.

                      kudrlinka - Profil | Út 15.2.2011 20:19:48 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                      yvana >> už sem jednou psal, že mi ten křížkatý (sibiřský) chybí do sbírky :-( , pořád jen samí šedivci :-) a někteří aj s rozdvojenýma fůskama:-) a albína sem neviděl ani na fotce, to bude velká vzácnost.
                      majo8888-nádherný kousek, to je ten jeseter velký? vypadá tak

                        Majo8888 - Profil | Út 15.2.2011 19:56:35 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                        taky neco 152cm 23,5kg a 120cm 9kg

                          yvana - Profil | Út 15.2.2011 19:01:27

                          pytlakslama >> Do Jestřebic jezdí hodně lidí tam jsou asi nejznámější.

                            pytlakslama - Profil | Út 15.2.2011 18:57:52

                            Hodně jsme jich nachytali v Jestřabicích . Za noc každý několik . Na halibutku nebo rousnicu . Pak jdou hodně v Černé Hoře .

                              yvana - Profil | Út 15.2.2011 18:54:43

                              pytlakslama >> Kam na ně chodíš,ty bláho co fotka to jiný jesík.

                                pytlakslama - Profil | Út 15.2.2011 18:39:40

                                .

                                  yvana - Profil | Út 15.2.2011 18:31:47

                                  sumec.milda >> No a linku by jsi neměl?

                                    pytlakslama - Profil | Út 15.2.2011 18:31:27

                                    Skokan Jestřabický .

                                      volfino - Profil | Út 15.2.2011 18:29:44 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                      taky pridam jednoho prisel na halibuta

                                        Červené karty: Ondřej Macků-Maca, Tulo, TAV