Jeseteři a vše okolo nich

Ráda bych poznala všechny vody,kde se u nás vyskytují jeseteři.To znamená revíry i soukromé,na co se chytají a vaše úlovky.Fotky jsou vítané.
Autor diskuse: yvana - Profil , 16.8.2010 všeobecné - techniky lovu

heras77 - Profil | Po 28.2.2011 18:10:32 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

Tak jeden z letošní zimy.

    Dr.happy - Profil | Po 28.2.2011 18:00:49 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

    Přihodím nějakou fotečku-chodím na rusáky jen v zimě -jinak na ně néééni čas.-))

      Dr.happy - Profil | Po 28.2.2011 17:58:32

      ...

        Shu-lin - Profil | Po 28.2.2011 17:14:06

        Jettys >> Tak to musel bejt dobře na plech:-))

          Mifí5429 - Profil | Po 28.2.2011 17:13:04

          Tušim nějak kolem 115-120:-)

            RyBaŘ KuBa Cz - Profil | Po 28.2.2011 17:01:18

            Mifí5429 >> pěknej...:) kolik měl ..?

              Mifí5429 - Profil | Po 28.2.2011 16:35:42 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

              Pridám mojho prvního :-)neskutečná radost:-):-)Halibut Peleta.

                yvana - Profil | Po 28.2.2011 16:00:24

                rover >> Na amury něco speciálního,ale mě jde o jesetery ty tam taky vloni vysadili,tak bych ráda nějakého chytla.
                Amur je prasátko,tak vím co dokáže udělat z krmným místem.

                  rover - Profil | Po 28.2.2011 15:53:38

                  yvana >>
                  No tak to má být, poctivá příprava, zaručený úlovek :-)
                  Co by to mělo být, na ty Amury ?

                    yvana - Profil | Po 28.2.2011 15:49:46

                    rover >> To si piš,že se na ně chystám,krmení už mám pomalu nachystaný ještě jednu věc scháním na amury,ale tu tady u nás nemají.

                      rover - Profil | Po 28.2.2011 15:41:32

                      yvana >>
                      Ahojky :-)
                      Tobě ti nově vysazení kousci nedají spát, ...připravuješ se na ně zodpovědně :-)

                        yvana - Profil | Po 28.2.2011 15:37:01

                        Jettys >> Můžeš dát recept na úpravu:-))

                          Jettys - Profil | Po 28.2.2011 15:32:32

                          Shu-lin >> jako my v sobotu:)

                            Shu-lin - Profil | Po 28.2.2011 15:23:35

                            yvana >> A jak byl upravenej?

                              yvana - Profil | Po 28.2.2011 15:15:56

                              Shu-lin >> Ty jsi nikdy nedostal rybu?Třeba jsem nikdy nechytla pstruha a přeci jsem ho jedla.

                                Shu-lin - Profil | Po 28.2.2011 15:05:20 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                yvana >> Jsi ho teda nikdy nechytila,ale víš že neni chuťově dobrej.Jak jsi ho teda ochutnala?

                                  yvana - Profil | Po 28.2.2011 14:52:07

                                  Shu-lin >> Nikdy jsem ho nechytila tím nemůžu posloužit,ale není chuťově dobrý,tak radši candoše to je pro mě lahůdka.

                                    Shu-lin - Profil | Po 28.2.2011 13:59:13

                                    Už jste někdo ochutnal jesetera? Jak je na tom s kvalitou masa?

                                      Dr.happy - Profil | Po 28.2.2011 9:13:24

                                      kudrlinka >> Myslím že zitra se na ně pojedu kuknout přes ďurku,kua ale nemám masku((((.-)

                                        kudrlinka - Profil | Po 28.2.2011 8:51:22

                                        Dr.happy >> Oh, thank you very much!

                                          Červené karty: Ondřej Macků-Maca, Tulo, TAV