Jeseteři a vše okolo nich

Ráda bych poznala všechny vody,kde se u nás vyskytují jeseteři.To znamená revíry i soukromé,na co se chytají a vaše úlovky.Fotky jsou vítané.
Autor diskuse: yvana - Profil , 16.8.2010 všeobecné - techniky lovu

Nsumec.milda - Profil | Út 15.2.2011 18:29:33

no nemám ,ale je k zehnání na stránkách černé hory sportovní rybolov ,tuším zima trofeje ,skus to ,čau

    Nyvana - Profil | Út 15.2.2011 18:24:05

    sumec.milda >> Nemáš větší fotku,?

      Nyvana - Profil | Út 15.2.2011 18:23:22

      kudrlinka >> Nemáš hvězdnatého?Nebo albína?

        Nsumec.milda - Profil | Út 15.2.2011 18:13:04 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

        tož taky dám jednoho z černé hory

          Npytlakslama - Profil | Út 15.2.2011 18:06:01 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

          Taky přidám jednoho z Č.H. . Chycen na rousnici .

            Nkudrlinka - Profil | Út 15.2.2011 18:03:54 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

            yvana >> U nás je nejrozšířenější ruský a sibiřský, zajímavé jak jsou v zimě baculatí a v létě takové nudličky :-) http://www.mrk.cz/r/atlasy/atlas_ryb/jeseteri/

              Nyvana - Profil | Út 15.2.2011 17:51:54

              kudrlinka >> Tak ten je taky pěkný,ono je těch druhů docela hodně.

                Nkudrlinka - Profil | Út 15.2.2011 17:48:39 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                yvana >> to je fakt, každý je originál :-) Ti sibiřáci se mně ale líbí nejvíc.Tak teda ještě jeden z minulého týdne, můj první noční lov na dírkách.

                  Nyvana - Profil | Ne 13.2.2011 21:29:55

                  kudrlinka >> Ten je taky nádherný to je stejně barev u těch jesíků.

                    Nkudrlinka - Profil | Ne 13.2.2011 21:25:46 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                    ploticee >> já už ich nachytal hodně, ale ten křížek mi pořád chybí do sbírky :-(
                    tohoto lupl Dalas

                      Nnoční ryba - Profil | Ne 13.2.2011 20:27:52

                      TWIN 69 >> ahoj, také razím na vínko!!

                        NTWIN 69 - Profil | Ne 13.2.2011 20:27:31

                        noční ryba >> vezmi ty KAPR.pro dnešek musím končit.tak se měj fajn a ozvi se.

                          Nnoční ryba - Profil | Ne 13.2.2011 20:26:26

                          TWIN 69 >> a které od nich vzít?

                            NTWIN 69 - Profil | Ne 13.2.2011 20:22:33

                            noční ryba >> vem tyhle pelety.najdeš je na www.proryby.cz

                              Nnoční ryba - Profil | Ne 13.2.2011 20:20:57

                              TWIN 69 >> jo, tak to budu zvědavá. Já mosím něco sehnat na tu Roudnici na zakrmování

                                NTWIN 69 - Profil | Ne 13.2.2011 20:19:43

                                noční ryba >> jo budu.určitě něco od CDB a taky od Carp-B.jinak malé boiliesky 10mm s příchutí sladká kukuřice.

                                  Nnoční ryba - Profil | Ne 13.2.2011 20:17:41

                                  TWIN 69 >> chtěla bych velkého a budeš brát od někoho pelety?

                                    NTWIN 69 - Profil | Ne 13.2.2011 20:15:20

                                    noční ryba >> jasně,to je mi jasný.proto se chystám na něco většího.

                                      Nnoční ryba - Profil | Ne 13.2.2011 20:08:41

                                      TWIN 69 >> a nezapomeň, že tam budeme s tebou..........

                                        Nnoční ryba - Profil | Ne 13.2.2011 20:07:52

                                        kudrlinka >> takový černoušek je v Jestřabicích? Nádhera. Tož mě se vyhnul..(((

                                          Červené karty: Ondřej Macků-Maca, Tulo, TAV