Zajímavosti okolo Orlické přehrady.

Patřím k milovníkům Orlické přehrady.Na jejích březích jsou k vidění opravdové zajímavosti.Velmi zajímavá je Orlická fauna.Mechy,vřesoviště,zakrslé borovice.Posílejte foto takových míst,vítány jsou různě pokřivené stromy,z vody trčící pařezy,různě porostlé skály,taky různá zvířata,ptáky.Vše,co Vás na Orlíku zaujme a co jste třeba jinde neviděly.
Fotky ryb budou mazány,na ty je zde diskusí dost.Petrův zdar

N: vydrák - Profil | Po 28.9.2015 14:32:39

Nestíhačka s přeparkováním:-))

Mnoho dalších zajímavostí okolo Orlické přehrady na: http://www.mrk.cz/diskuse.php?id=641378

    NCeP - Profil | St 25.2.2015 21:44:08

    2003

      NCeP - Profil | St 25.2.2015 21:37:39

      srpen 2002

        Nlapp - Profil | St 18.2.2015 16:05:02

        : vydrák >> Ok, díky za tip, zkusím uložto.

          N: vydrák - Profil | St 18.2.2015 16:02:41

          nerf >> lapp - 18.2.2015 10:54:38 >> Ahoj
          Nemám ale vše se nechá stáhnout, pokud ti jde jen o to se na to kouknout. Na Ulož to by jsi měl nají vše co hledáš.
          http://uloz.to/hledej?q=P%C3%A1dlem+i+kamerou

            Nmilan.n - Profil | St 18.2.2015 12:13:16

            Srpen 2002

              Nlapp - Profil | St 18.2.2015 10:54:38

              Ahoj Vydráku. Vím, že se hodně zajímáš o řeku Vltavu. Chtěl bych se tě zeptat, nemáš li náhodou v elektronické podobě následující : Pádlem i kamerou, Roky rybníku Rožmberk, S kamerou po dolním Labi, Za vorem vor, či Vltava v Obrazech - vše dokumenty od pana Čáslavského.

                Natawa - Profil | St 17.12.2014 21:40:29

                mluvil jsem s místním rybářem a tohle torso mostu začali stavět němci za války no a už to nestihli, ale stihli ho zakreslit do některých map potom měl rozhodnout soudruh Gotwald a jeho parta a taky to nějak nedopadlo no a proto nám tam zůstalo jenom ty sloupy

                  Natawa - Profil | St 17.12.2014 21:36:08

                  ahoj dneska jsem byl na Hladnej a objevil jsem toto

                    Nelhierro - Profil | St 19.11.2014 21:08:22

                    MartinPr >> no neco bych jeste nasel.

                      Natawa - Profil | Út 18.11.2014 21:31:21

                      hadr kapr fakr boy >> Flying trout - 16.11.2014 21:17:52 >> Přesně jak píše Rytíř je to asi před lonské jaro- tuším

                        NFlying trout - Profil | Ne 16.11.2014 21:17:52

                        Rytíř >> aha, tak to jo, díky

                          NRytíř - Profil | Ne 16.11.2014 20:58:53

                          hadr kapr fakr boy >> Flying trout - 16.11.2014 20:51:31 >> to není současnost.

                            NFlying trout - Profil | Ne 16.11.2014 20:51:31

                            atawa >> jak to že je tam tak málo vody?

                              Natawa - Profil | Ne 16.11.2014 19:50:27

                              šlajsna na Jistci/otavská větev/

                                NMartinPr - Profil | So 15.11.2014 22:20:42

                                elhierro >> nemáš více fotek z povodní?

                                  N: vydrák - Profil | St 12.11.2014 19:27:44

                                  dantex >> Jo aha :-) Tam je to opravdu krásný.

                                    Ndantex - Profil | St 12.11.2014 9:47:17

                                    : vydrák >> : vydrĂĄk - 12.11.2014 5:53:13 >> chatka na fotce ze 14.3.2014

                                      N: vydrák - Profil | St 12.11.2014 5:53:13

                                      dantex >> Na které fotce mám poustevnu?