- Otázky a diskuse
- Seznam
- Diskuse
Revír Olšava 2A (Bánov)
Zdarec kolegové a kolegině,založil jsem tuhle otázku,abych jsme si tu mohli vyměňovat info. a zajímavosti o tomto revíru.
Autor diskuse: lojd - Profil , 28.6.2010 všeobecné - ostatní
- Zobrazit zápisy s fotkou.
- Zobrazit vybrané uživatele.
načítám... - Zobrazit jen s poděkováním.
- Zobrazit nejlépe hodnocené.
29x v oblíbených a 9x v ignorovaných.
NZajda - Profil | St 22.2.2012 11:02:05
snipe >> To víš, zasratý školák se specializuje na trofejní ostroretky v Olšavě...Kapr není jeho parketa...
NObiš - Profil | St 22.2.2012 10:47:32
antony >> Ahoj,už delší dobu mě Bánov láká. Rád bych tam dostal pěknou rybu. Je to pro mě výzva,ale pořád na to nějak nezbývá čas. Věřím, že tam pár slušných ryb je,ale to jsou profesoři,kteří se opravdu lacino nedají. Člověk by na takovou rybu musel obětovat půl sezony a to ještě s nejistým výsledkem. A to je pro mě docela ztráta času. Snad jednou,až budu mít zlomené obě nohy a nebudu se moct nikam dostat,tak se nechám na 14 dní vyvézt na Bánov a zkusím to. :)
Nantony - Profil | St 22.2.2012 9:26:10
Bych nechtěl dělat reklamu žádné nádrži, ale na Ordějově, Hluku i dalších, o kterých tady čtu, že tam není ryba, nebylo loni problém chytit kapra, když už vám jde jen o tento rybí druh. Stačí jenom zjistit, co na ně platí a pak už jenom taháš.
hola
antony
hola
antony
Nsnipe - Profil | St 22.2.2012 8:05:36
kapr97 >> Hmmmmmmm, opět někdo, kdo z ná Ordějov dokonale! Neříkám, že to je top voda, ale zase taková tragédie to není. Běžně se dá za den i dopoledne chytit několik desítek kaprů i daleko větších rozměrů, než uvádíš.
Místo psaní nesmyslů na MRKu si raději přečti něco o lovu kaprů a čas strávíš rozhodně líp než teď.
Místo psaní nesmyslů na MRKu si raději přečti něco o lovu kaprů a čas strávíš rozhodně líp než teď.
Nkaprikar164 - Profil | Út 21.2.2012 11:54:55
Nkapr97 - Profil | Út 21.2.2012 11:25:45
antony >> ale i tak je tam ho... tak v řijnu už třeba jen jeden kapr za den a to je málo oproti létu.. v létě třeba i 5-6ks kolem 45cm... asi si to někdy na jaro obejdu s ráží 22mm (kobra) a trochu si zaházím na ty staré hladné pitomce z okolí...
Nkaprikar164 - Profil | Út 21.2.2012 11:21:43
Se vys. na Ordějov a jeďte raši do hluku zavláčet sice s tima kaprama je to na Ordějově ve srovnání s hlukem lepší ale není to taky žádná sláva.To se radši zeberu a jedu na Dyju :DDDD
Nkapr97 - Profil | Út 21.2.2012 11:19:06
lojd >> ted je tam problém chytit už toho kapra 55cm už je to vybrané...
Nlojd - Profil | Út 21.2.2012 11:15:24
Blek >> Tak s bivakem,je to tam v pohodě.Jak píše kolega níže.Dodržovat určitá pravidla a nemáš se čeho bát.Sám tam jezdím s bivakem na tri dny a nikdy jsem žádný problém neměl.A to mě i kontrolovali.
S těma domorodcema je to pravda a máš pak vidět když třeba pouštíš větší rybu:-).Jinak já tem mám z minuleho roku nej 78 a jsou dam daleko větší kusy jen je problém stěma kaprama do 55cm těch je tam totiz hromada
S těma domorodcema je to pravda a máš pak vidět když třeba pouštíš větší rybu:-).Jinak já tem mám z minuleho roku nej 78 a jsou dam daleko větší kusy jen je problém stěma kaprama do 55cm těch je tam totiz hromada
Nkapr97 - Profil | Po 20.2.2012 16:25:46
snipe >> mě přijde že nej bordel je v keřích v dosahu 100m od chaty
Nsnipe - Profil | Po 20.2.2012 16:24:07
Tak jsem to zjistil. V CHKO je pouze sucholožsko-bystřický břeh. Paradoxem je, že na této straně je největší bordel - auta, stany, atd.
Nkapr97 - Profil | Po 20.2.2012 16:21:04
snipe >> asi to tam není
http://www.mapy.cz/#x=17.733235&y=48.969342&z=13&l=2
http://www.mapy.cz/#x=17.733235&y=48.969342&z=13&l=2
Nsnipe - Profil | Po 20.2.2012 16:12:09
kapr97 >> Od narození žiju v domnění, že Ordějov je v CHKO Bílé Karpaty, ale dost možná se mýlím... Vím, že na nějaké mapě je určitě celá Ordějovská kotlina v CHKO.
Nc.13 - Profil | Po 20.2.2012 16:10:20
Bobin83 >> Gazza - 20.2.2012 16:07:42 >> Aspoň máš co vzít králíkom :-))
NGazza - Profil | Po 20.2.2012 16:07:42
c.13 >> tak to uz radsi k vam chlape tam je ve vode jinak zivo!!! az na ty rasy!!!!!
NBlek - Profil | Po 20.2.2012 16:02:46
Tak takhle nejak jsem cekal to vysvetleni s bivakovanim.Diky kolego.
Jinak hluk je myslim Hradiste ale je to tam daleko vetsi katastrofa jak na banove !!!
Kolego,pokud nejses jeden s tech lidi co jsou zavistivi atd,tak nemas duvod byt vubec nastvany,moje odpoved do diskuze byla smerovana jen ciste na ne !!
Jinak hluk je myslim Hradiste ale je to tam daleko vetsi katastrofa jak na banove !!!
Kolego,pokud nejses jeden s tech lidi co jsou zavistivi atd,tak nemas duvod byt vubec nastvany,moje odpoved do diskuze byla smerovana jen ciste na ne !!
Živě na MRK.cz
Kde to žije - všechna témata
0:02NZkušenosti s pruty Scorpion od Mivardi 1
PoNÚprava chodu woblerů. 10
PoNNepromokavá bunda na boat a brození 66
PoNATTs hlásiče a ATTx příposlech 537
PoNLabe fishing store 18
PoNStaré Česke rybářské vybavení 392
PoNŽermanky a bivakovani 4
PoNPoradna: Sumcařina 2570
PoNCandát má GPS v hlavě: vědci z AV ČR odhalili překvapivé navigační schopnosti (Bleskovka) 39
PoNRybáři vs ochránci přirody 42
PoNZměna fungování SZ na MRKu - chcete Whatsapp styl místo "emailovych" SZ? 177
PoNKurz Teo Daška pro Otoše 301
PoNVýber signalizátorů 2+1 ATTS, Flacarp X7, FOX Mx 145
PoNJakou věc by jste si už nikdy nekoupili ...... 87
NeNHlídač slev eshopů 750
Co je nového - všeobecné
PáNBleskovka: Candát má GPS v hlavě: vědci z AV ČR odhalili překvapivé navigační schopnosti
StNBleskovka: Povodí Moravy realizuje doporučení odborníků po loňském úhynu ryb na Nových Mlýnech
. . . NBleskovka: Invaze sumečka černého na Mělnicku: Rybáři a vědci zahájili velký odlov
. . . NBleskovka: Nová přečerpávací elektrárna na Orlíku: Jaký to bude mít vliv na vodu a rybáře?
. . . NBleskovka: Záhada ryby, která žije 100 000 let bez samců, vyřešena!
. . . NBleskovka: Kvalitu vody v lipenské přehradě podle studie ovlivňuje fosfor z rašelinišť
Oznámení - obecné
Na toto místo můžete sami vložit své oznámení ostatním čtenářům MRKu.
Kalendář akcí - obecné
26.6.24h závod dvojic na Vojtově...
27.6.Dětské rybářské závody Talian
10.7.Obsazeno Noční rybářské závody...
18.7.Dobřany - Noční rybářské závody
25.7.17. ročník rybářských závodů ...
25.7.Lovosický úhoř
1.8.Plavaná+Feeder Talian
1.8.Noční rybářské závody v Lišicích...
8.8.Letní rybářské závody Vranovská...
8.8.Noční závody dvojic













