Morava 19A - Náklo

Zdravím všechny kapraře, kteří preferují "CHYŤ A PUSŤ". Máte někdo zkušenosti s touto pískovnou. Za každou odpověď či radu předem díky.
Autor diskuse: smyk99 - Profil , 21.6.2010 kaprařina - RŘ, MO, svazy

Nhraji - Profil | Čt 21.4.2011 9:12:24

Michal >> asi to tak opravdu vnímá. Ale protože jsem u této vody vyrostl, dlouho jsem do Nákla chodil do školy, musím mu to prostě napsat.

    Nšmudla - Profil | Čt 21.4.2011 9:09:27

    Dave≻ >> >Dave - 21.4.2011 8:51:11 >> Mě se to nelíbí protože zrovinka na Nákle jsem viděl 4 kaprozmrdy kteří si zaváželi na kanoi až k bagru a byli jediní kteří chytali cejny kapry . Čili porušováním pravidel se povyšovali nad ostatní příbřežní rybáře. Když se to nesmí tak se tím nechlub jakej jsi borec že ostatní nezakrmujou nezavážijou a Ty jo a jak si hezky zachytáš když ojebeš pravidla.
    O víkendu mi lovila pod nohama štika a krásní okouni 35-40cm, myslíš že jsem vytáhnul vláčák a nahodil si, však já bych ju pustil ?

      NMichal - Profil | Čt 21.4.2011 9:03:58

      hraji >> to je marný Jirko, neodnáší kapry, tak smí všechno, to je přece jasný

        Nhraji - Profil | Čt 21.4.2011 8:56:22

        Dave≻ >> >Dave - 21.4.2011 8:51:11 >> tvoje zavážení je stejný přestupek proti platným předpisům jako odnášení kaprů.

          NDave> - Profil | Čt 21.4.2011 8:51:11

          šmudla >> Moje zavážení nemá s odnášením kaprů nic společného, tak mě nepiš že nemám vyřvávat na rybáře co odnášejí kapry.

            Nšmudla - Profil | Čt 21.4.2011 8:32:35

            Dave≻ >> >Dave - 20.4.2011 17:15:09 >> Já tomu neříkám mazanej, ale vychcanej. Máš máslo na hlavě tak pak u vody nevyřvávej že někdo bere tři čtiři kapry :) Někdo si zaveze, jinej si nachytá, pravidla jsou jenom pro slušný lidi. Však počkej až si tě vychmátne nějakej RS, zapláčeš :)
            Ne že bych ti to přál, ale tak dlouho se chodí se kyblíkem zakrmovat a zavážet až na břehu bude čekat porybnej.

              Nd a v i d - Profil | St 20.4.2011 23:39:42

              fishmen17a >> jasne, ono je tam narvany hlavne pres prazdniny, jinak se tam da v pohode zachytat

                Nfishmen17a - Profil | St 20.4.2011 22:54:14

                d a v i d >> jaj toš to je nepříjemné ale jednou se tam zajedu podívat jak to tam vypadá. Díky za info

                  NIndiana - Profil | St 20.4.2011 18:40:56

                  Dave≻ >> >Dave - 20.4.2011 17:15:09 >> Já s tebou souhlasím. Je to hezká finta. Ještě to nějak skloubit s vyvážením. (:-))

                    NDave> - Profil | St 20.4.2011 17:15:09

                    šmudla >> Jsem mazanej, máš s tím problém???

                      Nšmudla - Profil | St 20.4.2011 15:48:33

                      Dave≻ >> >Dave - 20.4.2011 13:42:51 >> Ty jsi charakter, opravdovej kaprař na pravidla který se nehodí do krámu kašle. Vyvážený návnad a nástrah zakázaný tak si maskuješ za rekreanta a přitom jsi obyčejnej kaprařskej pobuda. 20-40metrů nenahodit s krmítkem to je fakt pohodlnost :)

                        Nd a v i d - Profil | St 20.4.2011 14:51:32

                        fishmen17a >> asi te sklamu ale pres letni mesice je breh kolem silnice nechytatelnej, zhruba uprostred delky brehu byva technoparty :D jinak ruzne rozmisteny stany a karavany a pristresky s rekreantama, ochlastama a podobne, proste hlava na hlave

                          NDave> - Profil | St 20.4.2011 13:42:51

                          Indiana >> Jo, je to tam tak zprdeleny, ale dají se tam chytít pěkní kapři i kousek od břehu 20-40m, auto je hned u vody a já to řeším tak, že si nezmu v létě člun z kauflandu a jedu zakrmit, když se tam odpoledne lidi koupou a jezdí na člunech, tak splinu s davem a to že tam vysipu dva kýble partiklu, tak to nikdo nepozná.

                            NIndiana - Profil | St 20.4.2011 13:36:14

                            Dave≻ >> >Dave - 20.4.2011 13:27:06 >> Chtěl jsem tuto vodu navštívit, ale jestli to tady funguje tak zprdeleně jako jinde, tak to nemá cenu se tam hnát. navíc jsem slyšel, že se musí hodně krmit a bez zavážení to je hodně na pytel.

                              NDave> - Profil | St 20.4.2011 13:27:06

                              Indiana >> Lov non-stop není a vyvážení návnad a nástrah na kapra je zakázáno.:-(

                                NIndiana - Profil | St 20.4.2011 12:42:42

                                Jak je to ne téhle vodě s lovem nonstop a s vyvážením návnad a nástrah na kapra?

                                  NIndiana - Profil | St 20.4.2011 10:20:09

                                  Bylo by super, kdyby jste někdo přihodili i pár fotek z výprav. Myslím, že by to ocenili všichni. Předem díky.

                                    Nfishmen17a - Profil | St 20.4.2011 10:16:35

                                    Koupající se ještě dají přežít ale ty technopárty mne určitě zabijí :) Z jaké strany ta party bývá ať nesedím hned vedle.

                                      NIndiana - Profil | St 20.4.2011 10:15:08

                                      Jaká je nejideálnější doba na lov na Náklu, myšleno roční? Jestli je tam velká hloubka, tak by se tam mělo dát lovit bez větších problémů a úspěšně i v létě, ne?