- Otázky a diskuse
- Seznam
- Diskuse
Rybářský klub přátel Karla Kryla
Koutek pro podobně postižené kolegy.Plkaři a provokatéři bez názoru pomažou s kartou,takže vstup jen na vlastní nebezpečí...
Vybrat nejoblíbenější píseň z několika set je takřka nemožné,omezím se tedy na 10 asi nejznámějších. h
A) Bratříčku zavírej vrátka14%
B) Píseň neznámého vojína6%
C) Morituri Te Salutant33%
D) Děkuji8%
E) Salome6%
F) Ukolébavka3%
G) Plaváček3%
H) Lilie3%
I) Nevidomá dívka12%
J) Karavana mraků13%
Od 13.4.2010 hlasovalo 252 čtenářů.
- Zobrazit zápisy s fotkou.
- Zobrazit vybrané uživatele.
načítám... - Zobrazit jen s poděkováním.
- Zobrazit nejlépe hodnocené.
22x v oblíbených a 12x v ignorovaných.
Npepa-č - Profil | Út 13.4.2010 12:20:50
O mém vztahu k Izraeli pomlč, bo o tom víš hovno! Nevím proč to sem taháš, kde tohle padlo v této debatě?
Argumentuješ proti věcem, které jsem nepsal.
Psal jsem o Landovi a Komorousovi.
NKóĎA - Profil | Út 13.4.2010 12:17:23
Komourous, prolhanej fízl a zájemce o práci u StB. Lže, když říká, že to bylo z mladické nerozvážnosti. S lidmi od StB se stýká dodnes. To není JPP, je to fakt za kterým si stojím
Jan Vidím, člen Česke společnosti přátel Izraele, také zapadá do prototypu českého nácka? Nebo zastáváš hodně rozšířený názor, že se Izrael chová podobně jako nacisté. Pokud si to myslíš, tak ok - ordo je plná nácků :-)
NVydra revírní - Profil | Út 13.4.2010 12:08:54
Kdysi jsem byl v rámci středoškolský praxe v jedný spediční firmě - 2 velikánský kancly, a oba den co den jely výhradně na hlasitou produkci Orlíků, občas proloženou Fanánkovo Sestrama ( těma staršíma, syrovejma ) . A jak jim ta práce šla pěkně od ruky ;-) - já byl ještě mladej cucák, tak jsem kvitoval s povděkem, že mě nekrmí nějakejma tuctucdumdumovýma blbostma.
Běda, když se ženská část vzbouřila s tím, že toho mají dost a ať se změní repertoár, po zasunutí a spuštění CD/MC Michala Davida/ Dalibora Jandy/ Olympicu / firemní produktivita většinou povážlivě klesala, až nakonec padla někam k bodu mrazu - byly to tenkrát veselý zkušenosti s naším poznáváním chodu firmy v praxi ;)
Npepa-č - Profil | Út 13.4.2010 12:07:28
A Landa je nácek jako žádnej druhej a kecy o vývoji k lepšímu jsou jen kecy. Každý, kde chce ostatním cpát pod tlakem svoji vizi dobra je nebezpečnej. Hodně.
Nmeteor - Profil | Út 13.4.2010 12:03:45
Ordo Lumen Templi nijak zvlášť neřeším, chtěl jsem jenom poukázat na Landův vývoj směrem k lepšímu. Myslím, že na chod státu nemá tento řád žádný vliv (doufám!), takže jejich vize dobra mi může být celkem volná... koukal jsem i na jejich webové stránky, ale tak nějak nevím, o co jim vlastně jde - respektive jak toho čeho chtějí docílit atd.
NAlbak - Profil | Út 13.4.2010 11:57:58
Nmeteor - Profil | Út 13.4.2010 11:56:21
Nmeteor - Profil | Út 13.4.2010 11:53:19
K tématu Kryl - Landa jsem se už vyjádřil, ty jsi to vystihl velice dobře. Za mlada (po revoluci) jsem poslouchal metálek, punk a částečně i Oi! kapely (plus nějaká ta elektronika) a musím říct, že třeba vazby punk - Oi! mi tehdá přišly mnohem těsnější - tedy ne že by se obě skupiny milovaly, ale rozhodně proti sobě nevystupovaly tak vyhroceně jako v současnosti (dokonce si vzpomínám na kompilaci Rebelie Punk'n'Oi, kde hrály oba proudy pospolu jako by se nechumelilo).
NKóĎA - Profil | Út 13.4.2010 11:53:06
NAzbest - Profil | Út 13.4.2010 11:44:15
NStanďour - Profil | Út 13.4.2010 11:40:00
NSlaughter Maniak - Profil | Út 13.4.2010 11:38:51
NStanďour - Profil | Út 13.4.2010 11:36:22
NSlaughter Maniak - Profil | Út 13.4.2010 11:35:33
NSlaughter Maniak - Profil | Út 13.4.2010 11:34:23
NSlaughter Maniak - Profil | Út 13.4.2010 11:32:28
NAzbest - Profil | Út 13.4.2010 11:29:38
Ztratila se ta poetika a vroucnost,namísto čehož nastoupila prostá údernost.
Landu nijak nesleduju i když třeba Smrtihlav se mi líbil,ale jestli nácek,nebo napravenej...to jde mimo mne.
Jen jsem někde viděl Komorouse,jak se zastával nějakýho rytířskýho řádu,co spolu nějak vedou nebo co.
Já hodnotím hudební stránku,která je sice co do techniky profesionální,ale zpěv texty nepozvedl-je to jiný pojetí,který bylo ale v Karlově interpretaci neopakovatelný.
V jeho hlasu byla něha i nenávist a to jen tak někdo nedá.
Zase je fakt,že vydvatelství už Kryla moc neřešej,protože je to m¨komerčně nezajímavý.
Vím to protože v krámě mám od něj všechno,co je velkoobchodně k sehnání a to největší perly,jako Rakovina,nebo Bratříček už prostě nejsou...
NMiksik - lucky bastard :) - Profil | Út 13.4.2010 11:25:21
http://www.youtube.com/watch?v=KehPK-2wf-M&feature=related
http://www.youtube.com/watch?v=gX-hiWIaPqk
Nmeteor - Profil | Út 13.4.2010 11:24:11
O komerčnosti současné hudby se nemá cenu bavit - je to dáno dobou, lidi se chtějí bavit a nechtějí moc přemýšlet (hlavně ne o neradostných věcech), navíc mají hafo času a z něj pramenící nudy. A na tohle je "lékem" jednoduchá účelová hudba (hudební klipy) - pobaví, nemusíš o ní přemýšlet, zkrátí ti nudu / čekání a interpretům (vydavatelstvím) vydělají nějaké groše. Co chtít víc? :-)
Čtenáři této diskuse také sledují
NFóry59868
NRybářsko-houbařské jádro .-)45010
NZoologický koutek MRKu.33418
NHokejovo - rybářská sekce76950
NRetro ...50707
NRybářsko - Dřevorubecká klika83018
NČtenářské jádro Mrku1423
NFotbalové jádro MRKu142568
NUdírny a uzení51140
NZahrada pro lenochy aneb zahradnicko-budovatelské jádro22053
Kde to žije - všechna témata
11:00NRybáři vs ochránci přirody 81
8:59NCandát má GPS v hlavě: vědci z AV ČR odhalili překvapivé navigační schopnosti (Bleskovka) 48
8:21NPoradna: Sumcařina 2574
6:48NStaré Česke rybářské vybavení 399
StNMedkovy rybníky Kroměříž 188
StNZkušenosti s pruty Scorpion od Mivardi 3
StNBečva Vsetinská 4a Nový hrozenkov 0
StNPovodí Moravy realizuje doporučení odborníků po loňském úhynu ryb na Nových Mlýnech (Bleskovka) 31
StNATTs hlásiče a ATTx příposlech 546
StNPoradna: Redakce MRK.cz 1766
StNHlídač slev eshopů 751
ÚtNDaiwa Whisker SS 2600 173
ÚtNKurz Teo Daška pro Otoše 305
ÚtNÚprava chodu woblerů. 11
ÚtNPolsko, okolí Dunajce 6
Co je nového - všeobecné
StNBleskovka: Přehrada Nové Heřminovy má všechna razítka - co to znamená pro rybáře a kdy se reálně dočkáme revíru
PáNBleskovka: Candát má GPS v hlavě: vědci z AV ČR odhalili překvapivé navigační schopnosti
. . . NBleskovka: Povodí Moravy realizuje doporučení odborníků po loňském úhynu ryb na Nových Mlýnech
. . . NBleskovka: Invaze sumečka černého na Mělnicku: Rybáři a vědci zahájili velký odlov
. . . NBleskovka: Nová přečerpávací elektrárna na Orlíku: Jaký to bude mít vliv na vodu a rybáře?
. . . NBleskovka: Záhada ryby, která žije 100 000 let bez samců, vyřešena!
Oznámení - obecné
Na toto místo můžete sami vložit své oznámení ostatním čtenářům MRKu.
Kalendář akcí - obecné
26.6.24h závod dvojic na Vojtově...
27.6.Dětské rybářské závody Talian
10.7.Obsazeno Noční rybářské závody...
18.7.Dobřany - Noční rybářské závody
25.7.17. ročník rybářských závodů ...
25.7.Lovosický úhoř
1.8.Plavaná+Feeder Talian
1.8.Noční rybářské závody v Lišicích...
8.8.Letní rybářské závody Vranovská...
8.8.Noční závody dvojic
Doporučujeme e-shop
www.chytil.cz
Firma Chytil byla založena v roce 2000 a od té doby vyrábí nejrůznější návnady a nástrahy pro lov nejen kaprovitých ryb....












