Domáce pelety!

Mohol by som poprosiť o Vami vyskúšané receptúry na domáce pelety?
Autor diskuse: visage - Profil , 6.4.2010 kaprařina - nástrahy, návnady

aké príchute by ste oporučili ???

A) a) ryba28%

B) b) jahoda8%

C) c) perník5%

D) d) cesnak11%

E) e) vanilka3%

F) f) kokos3%

G) g) iné ...44%

Od 6.10.2010 hlasovalo 309 čtenářů.

Nosud - Profil | Ne 14.8.2011 12:11:43

Hermis_s >> momentálně nemám přístup k ní.Ale spokojenost je to jo.

    NBrasileiro - Profil | Ne 14.8.2011 12:09:49

    osud >> Opravdu pěkná prácička.

      NMilan 66 - Profil | Ne 14.8.2011 12:09:16

      Takže moje první várka pelet. Už se těším jak budu testvat. Váleno ručně. Jsem zvědav jak to bude schnout.

        NHermis_s - Profil | Ne 14.8.2011 12:08:51

        osud >> Tak kup znova neredenou melasu,kdyz ti vyhovovala...

          Nosud - Profil | Ne 14.8.2011 11:43:34

          Moje včerejší dílo 4,5kg.zatím moje první zkušenost je taková že je to jednodušší jak koulís.Akorád mi došla melasa z cukrovaru a nechci kupovat tu ředěnou z obchodu za hříšný peníze.Nějaká levnější alternativa by nebyla?Co tak třeba jahodový sirup a dát k tomu ještě pár kapek potravinářského extraktu?

            NTonskiller - Profil | Ne 14.8.2011 11:25:04

            osud >> ahoj na slunko bych to určitě nedával někam do průvanu to bude asi nej

              Nosud - Profil | Ne 14.8.2011 11:17:42

              potřeboval bych malou radu včera první várka pelet premiére 4,5 kilečka voní to jako hrom až bych to sám snědl u kávičky ale zajímalo by mě zda to mohu sušit na přímem slunku.Jestli to nepopraská jako boilies?

                Ne500 - Profil | Ne 14.8.2011 9:24:08

                Voda do pelet? Já jí dávám jen horkou do kávy :-))

                  NArsenal - Profil | Ne 14.8.2011 4:06:04

                  Milan 66 >> Ale v tom jsou už tekuté složky.K čemu voda...

                    Nvisage - Profil | So 13.8.2011 23:24:42

                    Milan 66 >> rozmíchaného ve vařicí vodě :DDD

                      NMilan 66 - Profil | So 13.8.2011 11:52:39

                      hoj chlapi, na začátku tohoto fora je tento recept:
                      jarní recept: 2 hrnky kukuřičný šrot, 1 hrnek strouhanky, 1 hrnek hrubé mouky, 2 hrnky mleté řepky olejky, 4 lžíce sušeného mléka, 1 dcl slunečnicového oleje, 4 vejce, ( 1,5 dcl ovocného sirupu nebo 5 lžic medu rozmíchaného ve vařicí vodě ) a lžíce potravinářského barviva.

                      Zkoušel ho někdo? Voda se tam nepřidává?

                        Nyvana - Profil | Po 8.8.2011 17:18:00

                        osud >> No tak já mám melasu taky z cukrovaru a mám ji tak nějak přiměřeně asi 50kiličko:-))

                          NPvl - Profil | Po 8.8.2011 15:53:25

                          kopr69 >> No pochopitelně .o§)

                            Nkopr69 - Profil | Po 8.8.2011 15:51:57

                            Pvl >> Ale az bude potazen souvislou 5mm vrstvou zachle melasy:-)))

                              NPvl - Profil | Po 8.8.2011 15:48:50

                              kopr69 >> A a na závěr špejli .o§))

                                Nkopr69 - Profil | Po 8.8.2011 15:47:06

                                DejF >> 3-5x denne namačej a nechej schnout na slunci.Neumyvat a nelizat !!!

                                  NPvl - Profil | Po 8.8.2011 13:10:59

                                  DejF >> To nevím . Ale melasovou chuť bude mít určitě .o§))

                                    NDejF - Profil | Po 8.8.2011 13:07:48

                                    Pvl >> da se tou melasou zpevnit i úd? :-))

                                      NPvl - Profil | Po 8.8.2011 13:05:30

                                      osud >> Ona totiž Ti to melasa i zpevní !

                                        Nosud - Profil | Po 8.8.2011 13:00:21

                                        yvana >> Mám melasu přímo z cukrovaru sic už toho není moc ale aspon tak.Necelé 2 litry.8 litru už jsem spotřeboval a ta z cukrovaru ta teda je nedá se to srovnávat s melasou z obchodu.Ta hustota,chut (skoro karamel,sladké jak cicek :-D),barva a vůně.A za takový směšný peníz proti překupníkum

                                          Červené karty: Annavvc