Jakou montáž při lovu kapru na boilie upřednostnujete?

Pevnou nebo pruběžnou,případně poloprůběžnou!? Zajímaji mě nové poznatky a triky. Chytám převážně na pevno,ale po poslední výpravě hodně uvažuju o změně. Chytám převážně na pevno,ale po poslední výpravě hodně uvažuju o změně. Díky za vaše skvělé odpovědi...!!:))

Filla - Profil | Čt 26.4.2012 8:44:31

DSD Prague team >> Rok je hovno ;) No a kolik cm jsi mel kouli od hacku nejdal?

    DSD Prague team - Profil | Čt 26.4.2012 6:06:39

    Filla >> Filo, já dávám nástrahu ( 1 koule 20 mm.) nejmíń 4 cm od obloučku háčku. A ha, právě čtu, že ty příspěvky pamatujou Karla Gota jak si hrál na písku s bábovkama :-)

      DSD Prague team - Profil | So 2.4.2011 11:03:17

      Koukám,že dlouho nikdo nic nenapsal.

        martin z trebice - Profil | Po 19.4.2010 14:03:18

        Filla: to mám schválně, aby ten kapr měl více času na nasátí.

          Filla - Profil | Ne 18.4.2010 22:01:03

          martin z trebice >> Koule daleko od obloucku, myslim. Tak bych strazil na ponorku, mohykana, macarata.. :)

            martin z trebice - Profil | Ne 18.4.2010 21:44:50

            Filla: jak to myslíš ?

              Filla - Profil | Ne 18.4.2010 21:34:16

              martin z trebice >> Koukam, ze licivas striktne na ponorky vid? ;))

                Koblizek86 - Profil | Ne 18.4.2010 21:01:35

                Včera jsme byli s kámošema na rybách.Za celý den jeden záběr,kapr 63cm.Bylo nahozeno 8 prutů.7 prutů mělo dá se řict klasický návazec na boilie a jeden byl navázán Safety Helicopter Rig Kit http://www.youtube.com/watch?v=iZ3tasuPzNw a na to se to vytáhlo.To jen tak pro zajímavost.

                  martin z trebice - Profil | Ne 18.4.2010 18:45:40

                  dobře se mi osvědčil tento návazec.

                    Jäger - Profil | Po 5.4.2010 17:02:10

                    -stop salámbaits- >> pelikan aliaz STOP SKRUFF...!! - >> abych pravdu řekl mám jich spousty oblíbených,ale když si to tak vezmeš v jednoduchosti je síla ;-) za poslední rok jsem druhů montáží vyzkoušel mnoho a nejvíc úspěšná byla úplně jednoduchá bez těch všech vymožeností ;-) ale také tam hraje roli štěstí :D tak že nic není dané

                      Stepa23 - Profil | Po 5.4.2010 15:53:01

                      no tam je právě trik v tom samotném olovu, že to je lehká 40 gramovka od semy z které vyndáš tu jejich bužíru tím vznikne dírka jak do ři.i - zaklepeš kladívkem tu podélnou škvíru na výměnu olova bez nutnosti řezat montáž a dáš na konec hodně velky korálek - bo ta ďurka je fakt velká a funguje nám to perfektně...nafotím to mobilem za chvilku....čučím na baník na fotbalživě.cz takže za chvilu.....

                        levhan - Profil | Po 5.4.2010 15:48:52 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                          pelikan aliaz STOP SKRUFF...!! - Profil | Po 5.4.2010 15:41:38

                          Stepa23 >> jj vím,akorát mi nějak nejde přes pysky olověnka s kombinaci na pruběžnou montáž...

                            Stepa23 - Profil | Po 5.4.2010 15:35:13

                            nemám tu teď foťák, pošlu ti posléze nejlepší průběžku jakou znám...tam funguje perfektně....vymyslel ji Radek a loni na jaře nám s tím "systémem" tam všem ukázal jak se chytá...však pamatuješ ni?

                              pelikan aliaz STOP SKRUFF...!! - Profil | Po 5.4.2010 15:33:01

                              Stepa23 >> měl jsem na něj záběr,ale nic z toho nebylo,chce to ještě vypilovat... zkusím příště menší hook:))

                                Stepa23 - Profil | Po 5.4.2010 15:27:45

                                no já dávám větší a tu bužírku, ale koupil jsem jednou jakési jiné lonhshanky než obvykle(od jiné firmy) a tak jak to vážu já, tak se to vůbec nestáčelo, tak jsem to vázál na krátko jak je to na tom obrázku a fachčilo to perfektně.... záleží na háčku asi - na jednom to funguje tam a na druhém tak....a tobě to déčko přineslo úspěch? mě to tam kdes byl funguje skvělě a loni jsem dal dva návazce s déčkem "koníčkovi-Dankovi" a přinesly mu tam toto.....

                                  pelikan aliaz STOP SKRUFF...!! - Profil | Po 5.4.2010 15:08:19

                                  Stepa23 >> ty jo,je u toho Dečka lepší to očko větší nebo také malé jak je na obrázku? Sem si všiml že tys ho měl větší a ještě mezi tím kousek bužírky,né?

                                    pelikan aliaz STOP SKRUFF...!! - Profil | Po 5.4.2010 15:00:32

                                    Stepa23 >> jn to je wooono...:))

                                      NeBeroun alias Qwerty81 - Profil | Po 5.4.2010 14:59:52

                                      -stop salámbaits- >> pelikan aliaz STOP SKRUFF...!! - 5.4.2010 14:51:03 >> mimo téma: se divím, že ti sem ještě nepřispěl guru moderní kaprařiny a výrobce zaručených návnad a nástrah věhlasný Martin.. :-)

                                        Stepa23 - Profil | Po 5.4.2010 14:58:30 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                        lepší obrázek....

                                          NeBeroun alias Qwerty81 - Profil | Po 5.4.2010 14:57:04

                                          -stop salámbaits- >> pelikan aliaz STOP SKRUFF...!! - 5.4.2010 14:51:03 >> to je klasická helikopotvora, nebo se pletu?

                                            NeBeroun alias Qwerty81 - Profil | Po 5.4.2010 14:55:50

                                            Hugo1 >> proč hrubec? když se ti nelíbí šutr, narvi do punčochy hromadu pelet nasáklých nějakou tek. potravou.. :-)

                                              Stepa23 - Profil | Po 5.4.2010 14:55:33

                                              http://www.ravenbrno.cz/popup/grote-foto.asp?intFa​milieID=48766&intFotoNr=1
                                              helikoptérový chod rig..... zajímavá věc už ji zkouším od podzimu - bez úspěchu :-))))

                                                pelikan aliaz STOP SKRUFF...!! - Profil | Po 5.4.2010 14:51:03

                                                Teď jsem četl(nevím kde na netu) o montáži s koncovám olovem a nad ním tak 50cm byl 10cm fluorocarbon a pop up boilie. Znáte někdo??

                                                  pelikan aliaz STOP SKRUFF...!! - Profil | Po 5.4.2010 14:49:01

                                                  NeBeroun alias Qwert >> NeBeroun alias Qwerty81 - 5.4.2010 14:45:55 >> ten methoďák...!

                                                    Hugo1 - Profil | Po 5.4.2010 14:48:35

                                                    NeBeroun alias Qwert >> NeBeroun alias Qwerty81 - 5.4.2010 14:47:28 >> Ty seš hrubec díky:)..

                                                      NeBeroun alias Qwerty81 - Profil | Po 5.4.2010 14:47:28

                                                      Hugo1 >> a nebo do PVA punčošky narvat šutr a s tím to nahodit.. to by mohlo fungovat, né?

                                                        NeBeroun alias Qwerty81 - Profil | Po 5.4.2010 14:45:55

                                                        -stop salámbaits- >> pelikan aliaz STOP SKRUFF...!! - 5.4.2010 14:45:03 >> co? tu sestavu bez olova, nebo ten metoďák?

                                                          Hugo1 - Profil | Po 5.4.2010 14:45:22

                                                          NeBeroun alias Qwert >> NeBeroun alias Qwerty81 - 5.4.2010 14:40:54 >> Je to zajímavý, ale kolik té olověnky aby to zustalo na mistě, jsem si říkal zkusit tu olověnku dát třeba dvojtě, nevím..

                                                            pelikan aliaz STOP SKRUFF...!! - Profil | Po 5.4.2010 14:45:03

                                                            NeBeroun alias Qwert >> NeBeroun alias Qwerty81 - 5.4.2010 14:44:16 >> to byla taky pěkná mega ironie...weo:)) ale spíš bych to s tím feedrem zkusil.

                                                              NeBeroun alias Qwerty81 - Profil | Po 5.4.2010 14:44:16

                                                              -stop salámbaits- >> pelikan aliaz STOP SKRUFF...!! - 5.4.2010 14:43:12 >> srkačkou? to je fakt supermegaextraspeciálně jemná montáž..
                                                              :-)

                                                                NeBeroun alias Qwerty81 - Profil | Po 5.4.2010 14:43:13

                                                                -stop salámbaits- >> pelikan aliaz STOP SKRUFF...!! - 5.4.2010 14:36:46 >> no když máš takové klacky jako máš ty, tak to nikdy nikam nenahodíš.. :-) musíš si pořídit starej dobrej sklolaminát jako mám já:-) na vyvážku to asi moc nebude, protože nenapneš vlacec .. by mne zajímalo, jak to ti angláni používaji..

                                                                  pelikan aliaz STOP SKRUFF...!! - Profil | Po 5.4.2010 14:43:12

                                                                  NeBeroun alias Qwert >> NeBeroun alias Qwerty81 - 5.4.2010 14:30:10 >> já bych spíš ten methoďák použil s nějakou jemnou feederovou sestavou:)) třeba se srkačkou:))

                                                                    NeBeroun alias Qwerty81 - Profil | Po 5.4.2010 14:40:54

                                                                    Hugo1 >> to je ono, jsem věděl, že jsem to někde viděl :-)

                                                                      Hugo1 - Profil | Po 5.4.2010 14:39:19

                                                                      -stop salámbaits- >> pelikan aliaz STOP SKRUFF...!! - 5.4.2010 14:36:46 >> To v tom článku nepsali, ale řek bych že to spíš navezou. Já to chci letos vyzkoušet s feederem to by mohlo jít

                                                                        pelikan aliaz STOP SKRUFF...!! - Profil | Po 5.4.2010 14:36:46

                                                                        Hugo1 >> jj už o tom tady psal,ale jak to dostaneš na vhodné místo,to těžko nahodíš...?!