Těrlická přehrada - aktuálně !!!!

Co se a kde aktuálně chytá. Kde jste byli na rybách , co se chytlo - foto. A taky aktuální info o akcích na této vodě.

NHADESD - Profil | Ne 27.2.2022 19:01:18

Kreja >> a to jsem fotil jenom ty velké stromy co sundal. Jinak je to tam katastrofa kolik stromů je zničených

    NKreja - Profil | Ne 27.2.2022 16:51:39

    HADES- to je skutečně ekologický přínos.. bobr byl přínos jenom jako čepice

      NHADESD - Profil | Ne 27.2.2022 13:07:44

      Takhle fajne řadí bobři na řece nad hrází

        NŠUKI - Profil | Po 21.2.2022 18:49:22

        Kreja >> Dík.

          NKreja - Profil | Po 21.2.2022 18:34:48

          ŠUKI - pepřinec pokojovka

            NŠUKI - Profil | Po 21.2.2022 17:13:49

            Kreja >> To vlevo v rohu máš révku plazivého keře ze zahrady nebo to je pokojové kvítko? Jak se to jmenuje?

              NKreja - Profil | Po 21.2.2022 16:33:38

              Ať tu není tak mrtvo - k vodě nechodím kvůli větru i když mě pořádně kroutí a tak aspoň fotky masožravky která prý kvete až v květnu a moje nové parohy..

                NKreja - Profil | Čt 27.1.2022 16:14:48

                přečteno na inRybár

                  NKreja - Profil | Pá 14.1.2022 16:09:27

                  Kdyby jste chtěl někdo zadara plnící soudek od piva (konečně jsem ho dopil) tak je k mání i když si myslím že to nemá moc praktické využití.Spíš jen jako rekvizita nebo na víno na mejdan.

                    NKreja - Profil | Pá 31.12.2021 15:55:47

                    novoroční

                      NSalmon - Profil | Čt 30.12.2021 20:00:00

                      Rada. >> To jsi mě moc nepotěšil, ale dalo se to čekat.
                      Jak je silný led jsi zkoušel?

                        NSharry - Profil | Čt 30.12.2021 17:54:23

                        Rada. >>
                        jj.., u nas je chycena i reka...
                        max pod splavy a u soutoku to slo..🙃😉

                        ale diky za info...

                          NRada. - Profil | Čt 30.12.2021 17:21:45

                          Sharry >> dneska v poledne zatáhlé jak Žerky tak i Těrlo. Asi je s tím už ámen..

                            NSharry - Profil | Po 27.12.2021 18:41:40

                            Salmon >>
                            dopoledne jsem cetl na FB, ze Zerky a Terly jsou chytatelne..., nektere casti zamrznuzo, ale jinak ne..🤔🤔

                            je treba tam zajet a mrknout 🤣🤣

                              Naqa. - Profil | Po 27.12.2021 18:09:22

                              Salmon >> Jo doma ve vaně ?

                                NSalmon - Profil | Po 27.12.2021 17:16:25

                                Tak jak to vypadá aktuálně?
                                Je to někde ještě bez ledu?

                                  NSalmon - Profil | Ne 26.12.2021 13:16:05

                                  Sharry >> jen mám obavu, že místo žbluňk bych slyšel ťuk :-)))

                                    NSharry - Profil | Ne 26.12.2021 11:50:28

                                    Salmon >>
                                    nevadi..., -9 je ok.., pokud nefouka a snih ti nezamrza primo na obliceji, kdyz si po pas ve vode a snazis se odmrazit ocka 😆

                                      NSalmon - Profil | Ne 26.12.2021 11:42:52

                                      Sharry >> já chtěl jít dnes dopoledne, ale teď je skoro poledne a venku stále mínus 9 😡.

                                        NSharry - Profil | Ne 26.12.2021 11:39:22

                                        Salmon >>
                                        ma se oteplit.., 31. ma byt az 10 stupnu..😆😇

                                          Červené karty: NeBeroun alias Qwert, valach45, ovelord, toth