Těrlická přehrada - aktuálně !!!!

Co se a kde aktuálně chytá. Kde jste byli na rybách , co se chytlo - foto. A taky aktuální info o akcích na této vodě.

NSalmon - Profil | Ne 26.12.2021 11:18:53

Byl někdo dnes u vody?
Je to zamrzlé?
Nebo ještě bude šance zakončit sezónu? 😉

    NKomár 7 - Profil | Pá 24.12.2021 20:25:55

    🎄🎄🎄

      Nkkkarlos - Profil | Pá 24.12.2021 11:25:34

      Krásné svátky Vám všem tady přeji !

        Nkkkarlos - Profil | Pá 24.12.2021 11:12:57

        ŠUKI >> buď v klidu, už to ví :-)))

          NŠUKI - Profil | Čt 23.12.2021 22:04:33

          kkkarlos >> Přiznej robce kolik, za kolik sis nadělil... a v novém roce máš rozvod 🤣

            Nkkkarlos - Profil | Čt 23.12.2021 21:46:23

            ŠUKI >> ne, kapr už na oběd :-)

              NŠUKI - Profil | Čt 23.12.2021 21:37:59

              kkkarlos >> Takže kapr se salátem a .... až večer. Dárky sis koupil stejně dopředu 😜

                Nkkkarlos - Profil | Čt 23.12.2021 20:58:28

                Salmon >> já jdu zítra na odpolední, ta že to je celkem jedno ... :-)

                  NSalmon - Profil | Čt 23.12.2021 19:45:27

                  kkkarlos >> Tak zítra bych to doma asi neukecal.
                  Možná druhý svátek tomu dám ještě šanci :-)
                  Tak ať se zítra daří ;-)

                    Nkkkarlos - Profil | Čt 23.12.2021 19:31:25

                    Salmon >> včera to docela ještě šlo, dál jsem nanofil, ten tolik vodu nebere a namazal jsem očka jelením lojem na rty. Jel bych i dneska, ale povinosti a nákupy mě nepustili. Možná zítra dopoledne na hodinku dvě zajedu ...

                      NSalmon - Profil | Čt 23.12.2021 17:21:49

                      kkkarlos >> a já, abych neurazil, tak také bez záběru :-D
                      Brutálně to zamrzalo v očkách, že při propadu to stihlo dokonale přimrznout a nešlo navijákem otočit :-)))

                        Nkkkarlos - Profil | Čt 23.12.2021 11:53:38

                        Salmon >> super, tam někde jsem byl včera a neměl jsem kontakt :-(

                          NKreja - Profil | Čt 23.12.2021 10:34:52

                          vánoční

                            NTomas Krlin - Profil | Čt 23.12.2021 8:44:55

                            Salmon >> Adam, ty jsi nezmar... 😃 Co tam chces v tech -7stupnich vymyslet... 🥴

                              NSalmon - Profil | Čt 23.12.2021 7:54:42

                              kkkarlos >> bez ledu 🙂

                                NSalmon - Profil | Čt 23.12.2021 7:07:22

                                kkkarlos >> Jdu to zkusit, ale obávám se, že pojedu za chvíli zpět :-(
                                Za pokus to stojí :-)))

                                  Nkkkarlos - Profil | St 22.12.2021 20:50:01

                                  Salmon >> zítra už to bude chycené, dnas to mrzlo na očích. Leda že by v noci foukalo, ale nevypadá to tak...

                                    NKreja - Profil | St 22.12.2021 17:12:18

                                    Kdyby jste někdo chtěl vánoční dárek tak podaruji tohle vědro.Našel jsem ho na podzim u vody a mě je na nic.

                                      NSalmon - Profil | St 22.12.2021 14:43:13

                                      kkkarlos >> díky.
                                      Tak snad to zítra na chvíli vyjde 🙂.

                                        Nkkkarlos - Profil | St 22.12.2021 13:15:34

                                        Salmon >> určitě né ...

                                          Červené karty: NeBeroun alias Qwert, valach45, ovelord, toth