Těrlická přehrada - aktuálně !!!!

Co se a kde aktuálně chytá. Kde jste byli na rybách , co se chytlo - foto. A taky aktuální info o akcích na této vodě.

NLauri - Profil | Út 16.11.2021 22:45:31

Salmon >> já bych jí vzal na filety😎

    NSalmon - Profil | Út 16.11.2021 22:40:09

    Kalma >> díky.
    Měla nádherné barvy.
    Škoda, že nemám lepší fotky.
    Ale zase lepší špatné fotky od vody, než dobré z kuchyně 😁.

      NKalma - Profil | Út 16.11.2021 22:13:29

      ŠUKI >> Ani jedno, ani druhé, teď jsem se dal do holportu s Covidem:-(((

        NŠUKI - Profil | Út 16.11.2021 21:30:40

        Kalma >> Tak se věnuj více vláčce a méně manželce 🤣

          NKalma - Profil | Út 16.11.2021 21:26:25

          Salmon >> Krásná hlava štiky:-)))))Gratulace k životnímu úlovku;-)

            NSalmon - Profil | Út 16.11.2021 13:52:04

            Sharry >> teď na tu fotku koukám, že vypadá jako hlava bez těla 😃.
            Neboj, byla celá a živá 😉.

              NSharry - Profil | Út 16.11.2021 11:17:21

              Salmon >>
              jasan 👍👍
              krasne zbarvena zubatka 😉😉

                NSalmon - Profil | Út 16.11.2021 10:27:50

                Sharry >> bohužel nešlo vyfotit a nechtěl jsem ji trápit na suchu. Z pouštění mám jen malé video, fotku ne.

                  NSharry - Profil | Út 16.11.2021 10:15:12

                  Salmon >>
                  moc pekne 👍👍
                  ale tu posledni fotku si tu nemel davat..., vis co se tam ted bude dit?..😜🙈

                    NSalmon - Profil | Út 16.11.2021 9:46:57

                    Konečně pořádný krokodýl z Těrlické přehrady!
                    Rovných 110cm na gumu 😊.
                    Bohužel mi chyběl někdo, kdo by mě vyfotil.
                    Vrácena rychle zpět do svého živlu!

                      NKomár 7 - Profil | Ne 14.11.2021 19:50:52

                      Taky jeden z Těrlické.

                        NKreja - Profil | Út 9.11.2021 9:40:43

                        a když zamrzne kutil oslaví vánoce po svém

                          NSalmon - Profil | Čt 4.11.2021 14:16:14

                          Nedalo mi to a jel jsem to zkusit ještě jednou 😁.
                          Podařil se ještě jeden téměř 50cm, štička a pěkný okoun, co mi spadnul metr od podběráku.
                          Přes ten velký vítr spokojenost.

                            Nkkkarlos - Profil | Čt 4.11.2021 9:17:06

                            Salmon >> pěkně, já naposled s vnukem taky nějakou tu rybu překecal. Ten candátek na fotce už to má za sebou, mladý chtěl rybičku přinést mamince. Tak když si jí zdolal, tak si ji i odnesl 😉

                              NSalmon - Profil | Čt 4.11.2021 9:08:59

                              Jednoho prcka jsem ránu přemluvil k záběru 🙂.

                                NAbramis - Profil | Pá 29.10.2021 20:54:07

                                Salmon >> kdysi jsem vytasil tohohle krasavce na Labi, ale stejného jsem překvapivě zdolal i na Hrabini, ale to už je takových nejmíň 10 - 15 roků dozadu

                                  NAbramis - Profil | Pá 29.10.2021 20:45:15

                                  Salmon >> vůbec nejsi náročný, kamaráde.......mi by stačilo ,,osumdesátkový,, :-)

                                    NSalmon - Profil | Út 26.10.2021 20:20:28

                                    Abramis >> Snad jo. Ale rád bych předtím chytil devadesátkový "céčko" :-)

                                      NAbramis - Profil | Út 26.10.2021 19:21:45

                                      Salmon >> ježatec je to pěknej, ale do devadesátkovýho polaka má sakra daleko.....Bude příští rok?

                                        NSalmon - Profil | Po 25.10.2021 12:32:36

                                        kkkarlos >> je to pravděpodobné. I kamarád chytil podobného.
                                        Díky
                                        Byl jsem ještě navečer a jen okouni, ale i ti dělají radost 🙂.

                                          Červené karty: NeBeroun alias Qwert, valach45, ovelord, toth