Těrlická přehrada - aktuálně !!!!

Co se a kde aktuálně chytá. Kde jste byli na rybách , co se chytlo - foto. A taky aktuální info o akcích na této vodě.

Nkkkarlos - Profil | Po 25.10.2021 7:07:48

Salmon >> Těch tam jsou teď mraky, zřejmě je nasypali. Já jich včera navečer vytáhnul 8 z jedné ďoury ... a skoro za tmy se povedl jeden 58cm.

    NSalmon - Profil | Ne 24.10.2021 15:37:13

    Nakonec ráno jeden pinďour přišel.
    Prcek, ale potěšil, že je to konečně candát 🙂.

      NSalmon - Profil | Ne 24.10.2021 5:12:06

      kkkarlos >> pěkné rybky!
      Se ti nedivím. Štika zůstává na místě a bylo by jí škoda.

        Nkkkarlos - Profil | So 23.10.2021 22:50:17

        Salmon >> Ony tam plavou i pěkné kudly ;-) , sorry za tu úpravu fotky, ale plave dál a nerad bych, aby na ní byl pořádán hon ...

          NSalmon - Profil | So 23.10.2021 21:59:50

          kkkarlos >> to věřím, že tam jsou. Ale potvůrky nějak nechtějí brát. Možná bylo letos více potěru a neměli zájem o mé nástrahy.
          Ráno to jdu zkusit znovu, tak uvidíme :-)

            Nkkkarlos - Profil | Pá 22.10.2021 11:12:29

            Salmon >> musíš vydržet, oni tam stále někde jsou ;-)

              NF16 - Profil | Pá 22.10.2021 10:54:29

              Pařezz >> asi máš pravdu

                NPařezz - Profil | Čt 21.10.2021 21:28:48

                F16 >> to je pro pracující s 20 dny dovolené a mnoha závazky jen v oblasti snění ☹

                  NSalmon - Profil | Čt 21.10.2021 14:16:00

                  Tak dnes ráno další pokus o candáta.
                  Na jiném místě ale se stejným výsledkem :-)))
                  Pár okounových záběrů na gumu a vedle pán 2 malé štičky a pěkného okouna.
                  Zrána bylo u vody nádherně, takže to beru jako dobrou volbu vstát z postele a jít :-)
                  I ten vítr do 11h u vody téměř nebyl.
                  Letos asi poslední krásný teplý den.

                    NF16 - Profil | Čt 21.10.2021 12:56:53

                    Pařezz >> to máš pravdu. Stačí přejet na Ebro. Někde jsem četl, že to tam teď jde.😊

                      NPařezz - Profil | St 20.10.2021 19:36:54

                      Salmon >> Zkus pravidlo: změna místa, ryba jistá :-).

                        NKreja - Profil | St 20.10.2021 14:17:53

                        Salmon - co to je ten candát...? prý kdysi takové ryby byly i na Těrlu

                          NSalmon - Profil | St 20.10.2021 8:10:10

                          Stroft >> asi jsem zvolil špatnou gumu.
                          Ale když tam byly i obrázky 🤣.

                            NStroft - Profil | Út 19.10.2021 23:37:12

                            Salmon >> 2x týdně se chodí do práce, na kandáta musíš rubat přesčasy. Možná pomůže chytat na retro gumy:-)

                              NSalmon - Profil | Út 19.10.2021 22:06:19

                              kkkarlos >> to bude ono!
                              Jsem si říkal, že dělám něco špatně 😁😁😁.

                                Nkkkarlos - Profil | Út 19.10.2021 21:01:26

                                Salmon >> musíš častěji, 2x týdně není nic moc ;-)

                                  NSalmon - Profil | Út 19.10.2021 20:10:03

                                  Lidi, jak se vám letos daří s lovem candátů?
                                  Chodím poctivě v průměru 2x týdně vláčet a nic...
                                  Začátek sezóny byl super, ale potom, jako když utne a poslední 3 měsíce bez vytaženého candáta.
                                  Chytám převážně na gumy SG a od FOXe.

                                    NSharry - Profil | Út 19.10.2021 18:24:54

                                    Kreja >>
                                    😉

                                      NKreja - Profil | Út 19.10.2021 18:13:41

                                      dort pro rybáře

                                        NKreja - Profil | Út 21.9.2021 17:32:23

                                        tohle bych chtěl mít na zahradě

                                          Červené karty: NeBeroun alias Qwert, valach45, ovelord, toth