Polsko revíry hlavně kapr ,samozřejmě pro všechny odvětví rybařiny .

Je tady spousta rybářů, kteří navštěvují našeho severního souseda, proto otvírám tuto otázku, ať už jako volný pokec a taky pro případnou pomoc jak na jakém revíru a pod. Fota úlovků a revíru vítána.
Autor diskuse: slamakos - Profil , 16.3.2010 všeobecné - revíry, cestování

Nbart.bm - Profil | Út 16.3.2010 20:29:23

hm tak koukám že to háže na úvodní stránku o((( najeďte na rybníky tam to je o)))))

    Nslamakos - Profil | Út 16.3.2010 20:29:18

    Diblicek >> Jak kde někde zavážecí loďka ,někde člun s elektrem .

      Nbart.bm - Profil | Út 16.3.2010 20:27:05

      o))

        NDiblicek - Profil | Út 16.3.2010 20:24:54

        slamakos >> Si počkám :-) žádný strach. Ty s sebou vozíš člun a nebo chytáš na odhoz?

          Nbart.bm - Profil | Út 16.3.2010 20:24:33

          edit

            Nbart.bm - Profil | Út 16.3.2010 20:16:30

            Diblicek >> vydrž dozyčný pisatel je na věčeři o))))

              Nslamakos - Profil | Út 16.3.2010 20:16:09

              Diblicek >> Mají těch specifik více než my ,na některých vodách to je v řádu přímo zakázáno ,na klubových podle velikosti na některých menších klubových vodách mají jen povoleno na zavážecích loďkách .
              Co se týče te platnosti po registraci tak to nevím ,ale určitě to tu bude zmíňeno.

                NDiblicek - Profil | Út 16.3.2010 20:11:50

                Jak je to tedy s čluny v polsku - kolik stojí ta registrace - platí ta nutnost obecně na všech vodách?

                  NMartin... - Profil | Út 16.3.2010 19:58:42

                  slamakos >> no to rozmrzne, o tom žádná, jen ten odvoz bude celkem síla...no snad to pořeším a nějak se u Vás uvelebím :o))

                    Nslamakos - Profil | Út 16.3.2010 19:55:59

                    Martin... >> Martine už už se dočkáč když tě někdo hodí tak se přifař k nám jestli to rozmrzne .

                      NDiblicek - Profil | Út 16.3.2010 19:55:13

                      slamakos >> Ty na to se těším jak malej - zprominutím všech přítomných - JARDA :-)

                        NMartin... - Profil | Út 16.3.2010 19:54:59

                        slamakos >> jj to tady chybělo...jen mi ještě chybí někde sednout k vodě :-/

                          NDiblicek - Profil | Út 16.3.2010 19:53:54

                          Žádám zkušené pisatele aby zahájily vkládání obrázků vod a hlavně úlovků :-) Po té zimě je to potřeba !

                            Nslamakos - Profil | Út 16.3.2010 19:52:55

                            Diblicek >> >> Jsem moc rád že se tato diskuze už v prvním dne takhle rozbíhá ,doufám že ji celou ukočírujeme v tomhle přátelském duchu podobném pokecu na rybách.

                              NDiblicek - Profil | Út 16.3.2010 19:52:08

                              slamakos >> Už jsem myslel že jsi se nadobro ztratil - jenom čtu a hltám informace - ještě jednou díky za ten úctyhodný čin se založením této diskuze .-)

                                Nslamakos - Profil | Út 16.3.2010 19:50:25

                                Martin... >> Tak co pane je tohle co tady chybělo ???

                                  Nslamakos - Profil | Út 16.3.2010 19:49:45

                                  bart.bm >> neboj pozvánku dostal i Tonda jsem s tímhle veteránem Polských vod v kontaktu .

                                    Npoool-PavelSečka - Profil | Út 16.3.2010 19:42:53

                                    Jardalosos >> ahoj, prosim tě jak jsi psal o tá registraci člunů, musí být registrovaný v pl? a platí to pak pro celé polsko?

                                      NLuděk Černý(Lc1) - Profil | Út 16.3.2010 19:24:15

                                      Jardalosos >> Ahoj v loňském roce bylo v Polsku pár závodů kozielno, atd. Jedná se mě o vodu asi 150km od Hradce Králové. Nevím jak se jmenuje, ale v loni tam byl taky nějaký závod sz českou účastí. Problém je s povolenkami. Nevíš náhodou o tom něco? Znáš mimo vody kterou jsem taky navštívil (Mietkow) nějakou podobnou v tyhle oblasti nad Východnímy čechy?