Polsko revíry hlavně kapr ,samozřejmě pro všechny odvětví rybařiny .

Je tady spousta rybářů, kteří navštěvují našeho severního souseda, proto otvírám tuto otázku, ať už jako volný pokec a taky pro případnou pomoc jak na jakém revíru a pod. Fota úlovků a revíru vítána.
Autor diskuse: slamakos - Profil , 16.3.2010 všeobecné - revíry, cestování

Nladikxxx - Profil | Út 16.3.2010 20:59:42

jsou tam krásný přehrady,kámoš tam zatím chytil nej sumce 170cm.Kapra jsem tam nechytal ale letos začnu!!Od baráku to mám cca 90km

    NAbramis - Profil | Út 16.3.2010 20:55:54

    Jardalosos - doufám, že jsem se někde nepřekouknul, abych se neptal na něco, co už tu je - ta registrace člunu je povinná i pro gumáky, nebo podle čeho to je rozdělené? - Díky.

      NDiblicek - Profil | Út 16.3.2010 20:54:49

      ladikxxx >> tak teď jsem zmaten ja "fčela"

        NJardalosos - Profil | Út 16.3.2010 20:54:49

        Luděk Černý(Lc1) >> jj jestli máš na mysli Kozielno ,tam jsou závody i letos ,loni skončily předčasně kvůli povodním ,Kozielno je přehrada ,kde původně bylo několik chovných rybníků ,jinak je tam strašně vázek,stomů pod vodou,není tam mnoho ryb ,ale jsou tam mohykáni z pův,stavů i hezcí amuři,kousek vedle je dalí přehrada Topola ,taková polosoukromá voda ,ryby co jsem slyšel spíše menší ,povolenku na Topolu koupíš u vody v sezoně ,na státní vody-Kozielno budto v místní PZW nebo w OPOLE

          NAbramis - Profil | Út 16.3.2010 20:53:18

          bart.bm >> ten odkaz dole ti nejde otevřít proto, že tam je zvolen režim překladu z polštiny do polštiny - když to hodíš na češtinu a tlumacz, tak to najede

            Nladikxxx - Profil | Út 16.3.2010 20:51:58

            Jardalosos >> Jezdím na lodi s Čr registrací,byl jsem několikrát kontrolován vodní policii a v pohodě.

              Nladikxxx - Profil | Út 16.3.2010 20:49:28

              Jinak na kozielno platí svaz.povolenky,jenž čirou náhodou vlastním.Na chytání z lodě je potřeba zvláštní známka v hodnotě 30z.Všude se na lodi nesmí,revíry kde lze s lodí jsou označeny podle druhu motoru.To P u revíru znamená možnost benz. i elektromotoru,P1 jen elekromotor.

                Nbart.bm - Profil | Út 16.3.2010 20:47:14

                je ja su dobrej o))) podívejte se sem!!!!!!!! http://www.wedkarstwosportowe.tv o))))))))

                  NJardalosos - Profil | Út 16.3.2010 20:42:58

                  ..tak jsem zpátky,omlouvám se asi všem nebudu mít čas odpovědět co mi psali ,pokusím se na některé dotazy tady v otázce...k těm člunům-registrace platí pro všechny svazové vody ,at ve správě klubu nebo PZW ,registrace platí pro celé polsko ,dá se zařídit na mě .úřadech,u soukromých vod být nemusí, registrace se platí jednorázově ,pro cizince platí na rok,vyřešit se to dá registrací na pl občana,dostanete přidělenou reg,značku ,kterou musí být člun viditelně označen

                    Nbart.bm - Profil | Út 16.3.2010 20:42:07

                    slamakos >> Já viděl někde na fotce amura z polska a ten měl myslím 30+ a bylo to z nádrže Rybnik a vyšlo to myslím v Kapromanii

                      NMartin... - Profil | Út 16.3.2010 20:41:53

                      bart.bm >> jj přesně....teď mě to taky šíleně láká ale pupíci taky :o))

                        Nbart.bm - Profil | Út 16.3.2010 20:39:55

                        Martin... >> neboj dočkáme se.Zatím je to bouřlivé ale pojedem.Ty ruský koně si nenechám utéct o))

                          Nbart.bm - Profil | Út 16.3.2010 20:38:13

                          nejsou to krasavci?

                            Nladikxxx - Profil | Út 16.3.2010 20:37:44

                            Luděk Černý(Lc1) >> Tak na závodech jsem tam loni byl,ale než jsme stačili něco chytit tak nás hasiči vyhnali,protože šla povodňová vlna.

                              Nslamakos - Profil | Út 16.3.2010 20:37:33

                              bart.bm >> Vidíš a to jsou ty rozdíly v informacích o Kozielnu jsem dneska mluvil s klukama co tam strávili dvě sezony a moc se jim tam nedařilo hlavně v loňském roce kdy tvrdili že část amurů byla slovena sítěma a převezena na další revír , nevím do jaké míry tomu věřit od známých v Polsku jsem viděl fota amurů vytažených na této vodě atakující váhu 30kg.

                                NMartin... - Profil | Út 16.3.2010 20:36:23

                                bart.bm >> kdy budeš mít čas? že by jsme někam vyrazili společně

                                  NDiblicek - Profil | Út 16.3.2010 20:35:08

                                  bart.bm >> díky - zase je po čem brouzdat ...

                                    Nbart.bm - Profil | Út 16.3.2010 20:34:49

                                    kvůli těchto prcků tam chci jet o))))

                                      Nslamakos - Profil | Út 16.3.2010 20:32:18

                                      bart.bm >> Neboj asi jsme to všichni našli ,fajn odkaz měl jsem ho před časem v oblíbených a nešlo mi to načíst teď se dívám a ona je to jiná adresa.

                                        Nbart.bm - Profil | Út 16.3.2010 20:32:01

                                        jo a galerie taky stojí za to o)))