Škodná na MRKu

Na téma úpadku úrovně kominikace na Mrku (hlavně v zimních měsících) toho bylo zde již napsáno dost. Řešily se různé teorie, proč tomu tak je. Ať již že je to dáno výchovou, vývojem internetu a jeho zpřístupnění i té největší chátře a tak dále.
Nicméně o toto mi zde nejde. Vysledoval jsem (a to jistě nejsem sám), že se zde vyskytuje skupinka respondentů, kteří patrně pro svou zvrácenou potěchu, křižují napříč všemi otázkami a vyhledávají příležitost k umělému vyvolání konfliktů, či k veřejnému exhibu. Mnohdy takto zlikvidují nejednu zajímavou otázku tím, že defacto respondetny v ní poštvou proti sobě.
Ptám se vás tedy, zda tento názor taktéž sdílíte a věříte ve zdraví společnosti, která je však špiněna několika vyšinutými jedinci? Tedy vyskytuje se zde na Mrku škodná? Co s ní? Uštvat?
Autor diskuse: Netipa - Profil , 15.3.2010 všeobecné - ostatní

Škodná na MRKu je.......(podotýkám, že tito lidé byli nominováni a zadavatel otázky k většině z nich necítí žádné negativní pocity jako je zášť, nenávist, zármutek, smutek, syndrom vyhoření, sexuální přitažlivost popřípadě stesk)

A) a37%

B) b8%

C) c7%

D) d5%

E) e8%

F) f16%

G) g5%

H) h5%

I) i5%

J) j3%

Od 15.3.2010 hlasovalo 189 čtenářů.

patlal - Profil | Út 16.3.2010 11:36:22

malamut - :-))) jsi geniální tebe musím jednou potkat na vlastní oko a vyfotit si tě...

    foxxx - Profil | Út 16.3.2010 11:35:41

    Slaughter Maniak >> Tak třeba se ještě zadaří...není všem dnům konec,hlasujících bude ještě dost!:-))

      Slaughter Maniak - Profil | Út 16.3.2010 11:35:30

      Brix >> jestli je tvůj hlas volný naše strana nabízí řešení i pro nerozhodné... KSSS toť správná volba pro každého kaprofila....

        Slaughter Maniak - Profil | Út 16.3.2010 11:34:14

        foxxx >> jak sám vidíš mám eště mnoho co dohánět tak proto ta agitace na kaprařskou majoritu.....

          Brix - Profil | Út 16.3.2010 11:33:36

          Máte to kluci marný, většina už hlasovala. Já zase z principu nehlasoval a už nebudu :-)))

            malamut - Profil | Út 16.3.2010 11:33:29

            patlal >> tebe do prdele posílat netřeba, ty už tam prostě jsi.

              foxxx - Profil | Út 16.3.2010 11:32:44

              Slaughter Maniak >> Taky jsem Ti dál svůj hlas a to co tu předvádíš,mi v tom jen utvrzuje... Že ty to děláš,abys tu anketu vyhrál?:-)

                ProchyCR - Profil | Út 16.3.2010 11:32:26

                patlal >> ještě chvilku, dneska se drží. Asi se už chytil za nos:-)))

                  Slaughter Maniak - Profil | Út 16.3.2010 11:31:24

                  mekoun >> žádný štici... jedině kapr neb ten jediný má v naší společnosti místo....kapr je nadryba , kapr je náž vůdce.... ať žije kapr.... všechny ostatní rybí druhy budou vysazovány v rámci koneného řešení.... vaše Kaprařská strana sociální spravedlnosti KSSS....nevim zdáse mi že těch S je tam pořád málo....

                    malamut - Profil | Út 16.3.2010 11:31:20

                    ProchyCR >> nechci být "ve všem" a "za každou cenu první", psal jsem, že jsem rád v popředí, to neznamená první, chápeš ten rozdíl? Prostě bejt v anketě poslední je nahovno.

                      ProchyCR - Profil | Út 16.3.2010 11:31:03

                      Slaughter Maniak >> Tou předvolební kampaní sis to podělal u kamaráda malamuta. U něj seš kaprařská chátra. Musíš lépe přemýšlet....

                        patlal - Profil | Út 16.3.2010 11:30:17

                        ProchyCR - Myslím že to nemá cenu,zkus to večer až dovalí z hospody,pak je zábavnější pošle tě i do prdele a tak .-)))

                          mekoun - Profil | Út 16.3.2010 11:29:03

                          Slaughter Maniak >> Máš můj hlas, ó Veliký. Mohly by být z těch výnosů i nějaký pěkný štici??

                            patlal - Profil | Út 16.3.2010 11:28:52

                            Slaughter Maniak - Hahaha to je sranda .....nuda to je jako vždy .-(

                              grizzly72 - Profil | Út 16.3.2010 11:28:28

                              Kdy bude založena diskuze FRAJER MRKu ?

                                ProchyCR - Profil | Út 16.3.2010 11:28:13

                                malamut >> to, že chceš být za každou cenu a ve všem první, není zdravá soutěživost, tomu se říká úplně jinak...

                                  Slaughter Maniak - Profil | Út 16.3.2010 11:26:03

                                  VOTE me for better tomorow... slibuju trofejní kapry 100+ do každé louže za peníze pořízené z výnosů ČEZu....vaše Kaprařská strana sociální spravedlnosti...... KSSS

                                    malamut - Profil | Út 16.3.2010 11:24:05

                                    ProchyCR >> prostě jsem založením zdravě soutěživý a rád se umisťuji v popředí. Borec roku budeš asi ty.

                                      Slaughter Maniak - Profil | Út 16.3.2010 11:23:35

                                      ProchyCR >> inteligent se to nikdy nedozví a bláznovi je to fuk....

                                        Slaughter Maniak - Profil | Út 16.3.2010 11:22:55

                                        malamut >> tak a je to, už sme na stejný lodi s různými názory......