Chodí s Vama,Vaše ženský na ryby?

Ahoj chci se na to zeptat, protože Tu moju to nebaví, akorát moje 2 dcery se mnou chodí. Ta moja mi akorát třeba doveze oběd, :-)) jak jste na tom Vy?
Autor diskuse: STICANSUM - Profil , 13.3.2010 všeobecné - ostatní

japal - Profil | So 13.3.2010 21:58:40 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

...stale nic,sedim u toho od rana bozieho az ma zrazu do krikov zahnalo.Kym som vratil ona mala 2/55 a este ma sprdla ze to bolo prekrizene... na Rozkosi v okt.2009...

    an-old-fuddy-duddy - Profil | So 13.3.2010 21:55:24 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

    chodila, už chodí s jiným....:(

      Káceč - Profil | So 13.3.2010 21:55:09

      xxl >> Jenže furt říká-už zase nejsem :-)))

        Ati - Profil | So 13.3.2010 21:48:10

        Krásný.

          Malda512 - Profil | So 13.3.2010 21:46:02 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

          Ati >> Šák holky už se těší na jaro.

            eda 2 - Profil | So 13.3.2010 21:44:44

            moje žena se mnou taky občas jezdí a docela se mi to líbí a jí prej taky :-)

              xxl - Profil | So 13.3.2010 21:44:03

              Káceč >> lachout ti nepokládá zbytečný votázky..))..třeba : kdý už pudem?..))

                Ati - Profil | So 13.3.2010 21:41:35

                Malda512 >> Letos budu mít společnost. Malá celou zimu hlásí jak se těší na ryby, tak uvidím jestli jí to vydrží.

                  Malda512 - Profil | So 13.3.2010 21:36:31

                  Ati >> Šák som rád

                    Ati - Profil | So 13.3.2010 21:33:50

                    Malda512 >> Buď rád, toho bych se rád dožil.

                      rams - Profil | So 13.3.2010 21:21:54

                      sticansum >> STICANSUM - >> Chodí a největší hláška? Při lovu nástražních rybiček na bič: "Přestaň už ty zvířátka trápit a jedeme domů". Co dodat?

                        Leader CZ - Profil | So 13.3.2010 21:10:46

                        Mathas1 >> mathas1 - 13.3.2010 20:02:34 >> MCBP :D

                          Káceč - Profil | So 13.3.2010 21:07:13

                          Chtěla by,chtěla.Ale ani omylem.U vody musí být klid.Tedy hlavně já ho potřebuju :-)))

                            Kača. - Profil | So 13.3.2010 20:59:13

                            dvorák >> I ty jeden loudile. :o)))

                              pavel68 - Profil | So 13.3.2010 20:44:31

                              splavek >> Tak to můžu podepsat..........

                                Malda512 - Profil | So 13.3.2010 20:42:27 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                sticansum >> STICANSUM - >>Mně to spíš připadá že já chodím s manželkou. V poslední době to vypadá asi takto Viz. foto
                                Připadám si jako fotograf . To je furt- podej podběrák, nachystej foták. Asi neumím chytat ryby.

                                  splavek - Profil | So 13.3.2010 20:36:37

                                  Jsem dvacet let ženatý,může po mě někdo chtít,aby ta moja se mnou jezdila na ryby?Odpovím si sám.Nemůže.Jsou situace,kdy dokážu při pohledu na Mírov(mám ho na dohled),pochopit všechny manželkovrahy,kteří tam sedí za dost brutální a zvrženihodný způsob vraždy.
                                  HOWG.

                                    Kord@ - Profil | So 13.3.2010 20:12:15

                                    Moje přítelkyně semnou jezdívala :o)) ale už asi nebude narodilo se mimi.Tak snad zase za 2 roky

                                      tuzemak - Profil | So 13.3.2010 20:08:38

                                      Cobrastyle >> aspoň nás bude u vody míň,další který kolabuje ha hááá

                                        Cobrastyle - Profil | So 13.3.2010 20:07:27

                                        hoši neblázněte... pořád je ještě zima, kdo to má vydržet se dívat na tolik krásy...ryby, léto a ještě krásné samičky... budete mě mít na svědomí...