Chodí s Vama,Vaše ženský na ryby?

Ahoj chci se na to zeptat, protože Tu moju to nebaví, akorát moje 2 dcery se mnou chodí. Ta moja mi akorát třeba doveze oběd, :-)) jak jste na tom Vy?
Autor diskuse: STICANSUM - Profil , 13.3.2010 všeobecné - ostatní

amg-65 - Profil | So 13.3.2010 20:04:12 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

no moja se mnou začala jezdit a pak si hned další rok udělala povolenku a jezdíme spolu všude:-)

    mathas1 - Profil | So 13.3.2010 20:02:34

    vikikaca >> Tak mě napadá jediné: MCBP :D

      vikikaca - Profil | So 13.3.2010 20:00:01 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

      mamka hlasi kazde skubnuti policajta

        špaky - Profil | So 13.3.2010 19:38:13

        zedan >> tak to ti gratuluji dvojnásob...:-)jak za manželku tak za kapra

          STICANSUM - Profil | So 13.3.2010 19:36:05

          Cobrastyle >> :-)

            Cobrastyle - Profil | So 13.3.2010 19:35:43 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

            Pěkné baby máte, oblečených už bylo dost, od teď už jen ve stylu Peeta@carp :-)

              Matos - Profil | So 13.3.2010 19:34:32

              dříve často , ale co se narodil malej tak už moc ne

                3C - Profil | So 13.3.2010 19:27:06 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                Vase zprava

                  3C - Profil | So 13.3.2010 19:25:20 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                  Kamose manzelka:-)

                    Končan - Profil | So 13.3.2010 19:16:18

                    Moja sa staví za mňů, ale jen občas a na chvilku.

                      3C - Profil | So 13.3.2010 19:02:56 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                      :-)

                        3C - Profil | So 13.3.2010 19:02:06

                        .

                          3C - Profil | So 13.3.2010 18:59:42 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                          ...

                            3C - Profil | So 13.3.2010 18:57:17 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                            Vase zprava

                              Klva - Profil | So 13.3.2010 18:52:40 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                              Moje taky rybaří a má větší kliku jak Já. Mám ji delší dobu,takžeje už na přesčas,ale vyměnit ji nemůžu. Perfektně chytá rousnáky hrách nepřevaří a polivka ze sáčku se povede vždycky.

                                dvorák - Profil | So 13.3.2010 18:52:22

                                peeta@carp >> ještě nějaké fotky nemáš? :-)))

                                  bezrybka jiři1962 - Profil | So 13.3.2010 18:51:54 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                  Vase zprava

                                    peeta@carp - Profil | So 13.3.2010 18:48:07 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                    Vtedy bolo teplo, sa pamatam :o)))

                                      zedan - Profil | So 13.3.2010 18:47:30

                                      špaky >> Děkuju. A to si představ, že na loňské výpravě, kde jsme byli týden, jsem chtěl jet pátý den domů a manželka mě přemluvila, abychom ještě zůstali. A vyplatilo se - šestý den jsem zdolal kapra 90cm, 16kg.

                                        štikobijec - Profil | So 13.3.2010 18:40:58

                                        zrovna ted je semnou u PC ,sleduje dění na MRKu,