Chodí s Vama,Vaše ženský na ryby?

Ahoj chci se na to zeptat, protože Tu moju to nebaví, akorát moje 2 dcery se mnou chodí. Ta moja mi akorát třeba doveze oběd, :-)) jak jste na tom Vy?
Autor diskuse: STICANSUM - Profil , 13.3.2010 všeobecné - ostatní

NGRUPA - Profil | Út 11.5.2010 9:38:00

Koubas >> , no tak já už jsem za 150000KČ a koupit všechno i staré a u vody ju poslouchat????? Naštěstí mám dva klukz, takže od příští sezóny můžu valit na tři :-)))

    NKoubas - Profil | Út 11.5.2010 9:36:02

    GRUPA >> proč hrozivě?

      NGRUPA - Profil | Út 11.5.2010 9:16:58

      Koubas >> to zni hrozivě.....

        NStrop 330 - Profil | Út 11.5.2010 9:09:14 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

        jo chodi a moc rada zajimave je ze kdyz de se mnou tak se mi vetsinou podari neco chytit jenom ji porad nemuzu ukecat at to taky zkusi snad se mi ti povede:-). Jinak si myslim ze je to uplne bomba byt sni u vody tak je pravda ze spolu nejsme 30let ze:-) tak se majte caaaau

          NSOPTIK 52 - Profil | Út 11.5.2010 8:52:18

          Koubas >> Já myslím,že k vodě není třeba Norkový kožíšek,že i ta ženská dokáže být někdy rozumná a také si myslím,že tou rybařinou ji vyženež další ženské neduhy z hlavy.
          A závěr : vždy to bude lacinější!!!!

            NKoubas - Profil | Út 11.5.2010 8:40:45 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

            přemýšlím že té sve udělám papíry dam ji jednoho feedera:) aťsi hraje:) a ja budu mit 3udice:) horší bude až ju přestane feeder bavit . tk bude chtít chytat kapry :) a a nakonec bude chtít vlastní výbavu.. a to se nedoplatím :)

              NSOPTIK 52 - Profil | Út 11.5.2010 8:18:47 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

              Ano chodí,do konce mi do toho už začíná kecat.Horší jak u karet(i když je nehraju),běda když podělám záběr,to je samé :čučíš kdo ví kam a pak to tak vypadá!Sranda je veliká,zvláštˇ když to bere na oba klacký současně.Pak se tomu oba zasmějeme.Zkrátka pohohoda a néjen u vody.Dobré téma ,díky.

                Nmikbaits1992 - Profil | Út 11.5.2010 7:49:22 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                to ma ale ulovok:)

                  Nmikbaits1992 - Profil | Út 11.5.2010 7:48:50 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                  ale ako vidim tato babenka by chcela its tiež na ryby čo vi nato?

                    Npremous - Profil | Po 10.5.2010 15:34:14

                    petrasek neměl si tam být sorry

                      Npremous - Profil | Po 10.5.2010 15:33:34

                      Petrasek >> já žadnou nemám tak ju nemůžu brát XD

                        NLister. - Profil | Po 10.5.2010 15:01:40

                        sadraj >> To těch 30km kam jezdím asi ne:-)

                          NGRUPA - Profil | Po 10.5.2010 14:23:09

                          sticansum >> STICANSUM - >> má manželka, moc nechodí, ale letos doděláme chatu a bude tam pečená vařená :-((((((

                            Nkam!kaze - Profil | Po 10.5.2010 14:21:32 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                            Jo,se mnou chodí na ryby a s kamarádem u toho chlastá :)

                              Nkam!kaze - Profil | Po 10.5.2010 14:20:14 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                              Jo se mnou chodí na ryby a s kamarádem u toho chlastá :)

                                Nmikbaits1992 - Profil | Po 10.5.2010 13:50:00 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                Moja laska chodieva stale somnou na ryby lebo si mysli aby som ju nepodvadzal z inou:)))

                                  Nsadraj - Profil | Po 10.5.2010 13:27:14 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                  Lister. >> měkkoto
                                  jako by nemohla jít dom sama

                                    NLister. - Profil | Po 10.5.2010 9:10:09

                                    Záleží na počasí. Když má být hezky tak jí nevadí ani ranní vstavání. Většinou mi to nevadí a jsem rád že jede se mnou, ale naposledy když mi po hodině řekla že jí to nebaví a že chce domů, tak jsem málem vyletěl z kůže a začal zase balit.

                                      NPetrasek - Profil | Po 10.5.2010 8:37:06 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                      ani úhořů se nebojí...

                                        NPetrasek - Profil | Po 10.5.2010 8:36:05 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                        chodí se mnou na ryby a nosí mi štěstí... příští rok by si mohla udělat i papíry :))