- Otázky a diskuse
- Seznam
- Diskuse
Nejlevnejsi halibut pelety
Mate nejaky overeny e-shop?
Autor diskuse: Fishka - Profil , 9.3.2010 kaprařina - nástrahy, návnady
- Zobrazit zápisy s fotkou.
- Zobrazit vybrané uživatele.
načítám... - Zobrazit jen s poděkováním.
- Zobrazit nejlépe hodnocené.
52x v oblíbených a 17x v ignorovaných.
Nsadraj - Profil | Čt 8.7.2010 23:08:49
yvana >> máš pravdu beru od nich halibuty a bez problemu je mám už rok na balkoně jelikož domy by me asi stará vakopala stejně jakos belavcchanem , jsouv e dvou tlustejch idelitech zavařený a ještě v kyblu od malbytu a stálejsou jak nový nežlukly a jsou furt mastný . jednoi jsme sije koupil nekd v kráme sdi kilo v pytliku a do pul roku byly jakoby drolivý a začaly nejak ztrícet tuky a rozpadaly se dsamy od sebe jen sem je vzal do ruky tka se roppadly skoro na prášek ů Od tý doby beru všechny pelety od toho výrobce so jsi tu napsala a bez problamu a to jkýkoliv redfišky m halibuty dobuinredky i od tadfemu jsou vždycky čerstvý a bere to na ně ,jen sem se už dlouho nedaosoal vem kvulivá osobním problenu a zdraví ale věřím tomu že i ty z lonskejch zásob budou stále použitelný , už sem i tojedno stalo že sem neodhadnul množství a chytal na ně za rok a až jsem se divil že tona ně bralo a i to při krmení v pva přitahovalo rby , nejdlem sice takovej bijec abyhc chytal 20 kilový kapry ale slušne ne na ty pelety zavchytám a to bždycky , asi na to má prodejce a býrobce zarovea= n nejakej osobní patent , Taky je to dlouhodobej a zkušenej kaprař tka aby vyrábel neco sšpatnýho byl by sám proti sobě . takže je chválím co s do nich vejde
Nyvana - Profil | Čt 8.7.2010 21:43:03
Fishka - >> http://www.chytapust.cz/pelety/c-1217/?m=1816 Tady máš vůbec nejlevnější pelety co se u nás dají sehnat v různých rozměrech a opravdu jsou dobrý.
Nyvana - Profil | Čt 8.7.2010 21:13:23
Fishka - >> Možná by ti odpovědělo víc lidí,kde sehnat laciné halibutky,ale zapomněl jsi na jedno slovo-děkuju.
NCarlos - Profil | Po 10.5.2010 11:40:04
antony >> halibutkama všech možných kvalit jsou už naše vody prosypaný až až. Předloni jsem začal používat na krmení i na chytání halibut pelety s banánovou příchutí a výsledky byly hned lepší, než s obyčejnýma. Ryby to ještě tolik neznají.
NUnca - Profil | Po 10.5.2010 8:17:43
Kámoš teď sehnal na pelety kontakt do Neměcka a celkem v pohodě. Objednal 90kg halibut pelet a v pohodě to došlo. Trochu nám v tom pomohl kámoš u DHL. :-) Mě přišlo 20kg halibut a 10 kg redhalibut pelet dohromady na cca. 1470kč. Podle mě dobrá cena. U vody ještě nebyly, ale vypadaj moc dobře.
Ngrizlik - Profil | Ne 9.5.2010 10:06:02
lukaz)))) http://www.erybarstvi.cz/pelety-5/premium-halibut-pelety
koukni se sem jsou docela levny od firmy mikbaits mam s nim velkou skusenost mohu jen doporučit.
koukni se sem jsou docela levny od firmy mikbaits mam s nim velkou skusenost mohu jen doporučit.
NLukaz - Profil | Ne 9.5.2010 9:07:03
letos jsem chtel taky zkusit halibutky a cekal jsem ze tady hodite nejaky fotky a postrehy,nej ceny, kvality atd....snad jeste nejaky prispevky budou:)
Nborcino - Profil | Ne 9.5.2010 7:58:34
fullnek - to byl překlep.... s těma výrazama by jsi mohl zvolnit :-), dík
Nlobotomie - Profil | So 8.5.2010 17:11:52
m.kindl >> tak jo... když to jinak nejde - google - halibut farm, jistěže se to dělá z různých mouček ale taky se to dělá už jen extra pro rybáře a věř nebo ne trochu jinak...
to je fuk... nevím z čeho by halibut farmy profitovaly kdyby 1kg pelet kupovaly za 50 kč =)
to je fuk... nevím z čeho by halibut farmy profitovaly kdyby 1kg pelet kupovaly za 50 kč =)
NMillhouse23 - Profil | So 8.5.2010 13:50:35
Fishka - >> http://www.jitafish.cz/jitafish/eshop/9-1-HINDERS/18-2-Pelety/5/162-Halibut
Tady jsem si objednal já. Nebyl žádný problém.
Tady jsem si objednal já. Nebyl žádný problém.
NFlorish - Profil | So 8.5.2010 11:05:48
Fishka - >> já popužívám halibutky od Carp Zoom .. Nevím jaká je přesne cena, ale naní nejak moc vysoká. jiné už asi kupovat nebudu, protože úspěchy na ně jsou velmi dobré ... :)
NSlavík - Profil | So 8.5.2010 10:04:26
Pvl >> vzhledem k tomu že jsem od 8 vzhůru mam ještě ráno :))
NOndra (tloušťák) - Profil | So 8.5.2010 9:48:02
m.kindl >> to je přece jasný ... přeba pelety Sumec/Kapr se taky dělají ze Sumců a Kaprů :D
Čtenáři této diskuse také sledují
NFilmy o kaprech na dlouhé zimní večery1636
NLexikon boilies komponentů901
NDyje 5, 6, 7 - Mušov a Nové Mlýny - diskuse54935
NLov z nafukovacího člunu1187
NKrátkodobá kaprařina x9947
NCcMoore a vše kolem něj3769
NWaftersky - rady, typy, zkušenosti814
NMikbaits - pikantní švestka534
NKarbonové podložky do cívek smekacích navijáků882
NLithiové baterie - srovnání1546
Živě na MRK.cz
Kde to žije - kaprařina
StNZkušenosti s pruty Scorpion od Mivardi 3
StNFanclub značky Shimano 16401
StNDyje 5, 6, 7 - Mušov a Nové Mlýny - diskuse 54935
StNKrátkodobá kaprařina x 9947
StNLegenda s názvem Daiwa Tournament S5000-T, S5500-T či S6000-T 5335
StNATTs hlásiče a ATTx příposlech 546
ÚtNDaiwa Whisker SS 2600 173
ÚtNÚN Žermanice 2009, (471 043, Lučina 2A)... 8060
ÚtNLabe fishing store 19
ÚtNOhře, úlovky, nástraha 1054
ÚtNKyjský rybník, Džbán 50905
PoNŽermanky a bivakovani 4
PoNHarrison - vše o této značce 3722
PoNVýber signalizátorů 2+1 ATTS, Flacarp X7, FOX Mx 145
NeNTrakker brolly 100 Ev 0
Co je nového - kaprařina + obecné
StNBleskovka: Přehrada Nové Heřminovy má všechna razítka - co to znamená pro rybáře a kdy se reálně dočkáme revíru
PáNBleskovka: Candát má GPS v hlavě: vědci z AV ČR odhalili překvapivé navigační schopnosti
. . . NBleskovka: Povodí Moravy realizuje doporučení odborníků po loňském úhynu ryb na Nových Mlýnech
. . . NBleskovka: Invaze sumečka černého na Mělnicku: Rybáři a vědci zahájili velký odlov
. . . NBleskovka: Nová přečerpávací elektrárna na Orlíku: Jaký to bude mít vliv na vodu a rybáře?
. . . NBleskovka: Záhada ryby, která žije 100 000 let bez samců, vyřešena!
Oznámení - kaprařina
Na toto místo můžete sami vložit své oznámení ostatním čtenářům MRKu.
Kalendář akcí - kaprařina
25.6.Carp Cup Rosed 2026
25.6.Dubenec Týmové Červen 2026
25.6.Tylovský rybník - Carp cup léto...
25.6.🏆 CCAM Hruškov léto -...
25.6.Team NULA Cup
25.6.AS Fish carp race na jezeře...
26.6.!!ct retro- poslední volné...
26.6.Lastiashop Fanatik Cup Maleňák...
26.6.Brčekolský Mistrák - uvolněné...
26.6.24h závod dvojic na Vojtově...











