- Otázky a diskuse
- Seznam
- Diskuse
Kolik sníte ponechaných ryb?
Autor diskuse: Čenda 513 - Profil , 3.3.2010 všeobecné - ostatní
Kolik sníte ryb ročně?
A) domácí a mořské4%
B) do 10 ryb38%
C) 10 - 30 ryb24%
D) 30 - 60 ryb5%
E) 60 a více14%
F) nejím ryby16%
Od 4.3.2010 hlasovalo 331 čtenářů.
- Zobrazit zápisy s fotkou.
- Zobrazit vybrané uživatele.
načítám... - Zobrazit jen s poděkováním.
- Zobrazit nejlépe hodnocené.
10x v oblíbených a 4x v ignorovaných.
Nludik20 - Profil | Čt 4.3.2010 10:02:55
Moravadream >> Zase aby si vedel,stalo sa mi,ze to zobral aj hlbsie?ale nikdy nie tak?aby som to nedociahol peanom.
Nludik20 - Profil | Čt 4.3.2010 9:53:07
Moravadream >> To bol pripad toho jedneho candosa,ale venujem sa UL a väcsinou rotacky a male woby,takze cielova ryba hlavne "okoun".Takze som rad,ked to vôbec drzi aspon na kraji papulky.
NTWIN 69 - Profil | Čt 4.3.2010 9:45:47
Anýzový dědek >> V Senegalu mají ryb víc jak u nás.Každý ať si dělá co chce.Ať už bere ryby nebo ne,je to čistě jeho problém a ostatním to může být úplně jedno.ALE!!!!Pouze pokud dodržuje předpisy!!!
NTWIN 69 - Profil | Čt 4.3.2010 9:43:34
Brix >> Hele ho panáčka.Právě jsi vymyslel nový výraz.Neškodnej masař!!!To se mi líbí.
NAnýzový dědek - Profil | Čt 4.3.2010 9:42:24
Snim v podstate vsechny ryby, ktere si ponecham, at pro sebe ci zname. Jidlem se plytvat nema! A beru jen, kdyz chci! Co by tomu rekli deti napr. v Senegalu? ...hihihi
NBrix - Profil | Čt 4.3.2010 9:35:19
No já jsem vlastně taky masař. Ale neškodnej. Jednak
a) se dostanu k vodě párkrát za rok
b) obvykle houbeles chytím
c) a když už se zadaří, tak jsem línej to kuchat
Asi bych si měl aspoň doma spravit reputaci....
a) se dostanu k vodě párkrát za rok
b) obvykle houbeles chytím
c) a když už se zadaří, tak jsem línej to kuchat
Asi bych si měl aspoň doma spravit reputaci....
NMoravadream - Profil | Čt 4.3.2010 9:28:41
ludik20 >> to mi chceš řict že se ti nestává že ti nástrahu šlukne až do jícna a musíš si ji vzít?
Nludik20 - Profil | Čt 4.3.2010 9:24:15
V podstate vsetko,co ulovim na privlac,pustam.Za cca 15 rokov som si z "vlacky" zobral jedneho "candosa".Privlac beriem ako totalny relax.Mozno 2-3 krat za rok sa vyberiem s partou kaprarov na noc a vtedy hodim na tazko,alebo plavak na stucku,prip zubaca.Tie si ponechavam.
NTWIN 69 - Profil | Čt 4.3.2010 9:17:48
kakr >> Aby ho z nich netrefil šlak.No,aspoň by byl o jednoho masaře větší klid u vody
NTWIN 69 - Profil | Čt 4.3.2010 9:14:09
kakr >> Když to podělíš 12 měsícema tak je to cca 1.000,-kč měsíčně a to už není tak moc.Radši bych ty ryby pustil a litr mám za jeden den v práci navíc.
Nkakr - Profil | Čt 4.3.2010 9:10:43
Brix >>
Co ho živí nevím ,ale přisvojení kapři jsou dost slušný přivýdělek.
Budeme počítat, 182kg kapra x 70kč/kg = 12 740kč - povolenka 750kč to máme rovných
11 990kč zisku. Číslo je pěkné, takové baťovské. Pak, že se povolenka nevyplatí.....
P.S. někdo musí kompenzovat ty chyťapusťáky......
Co ho živí nevím ,ale přisvojení kapři jsou dost slušný přivýdělek.
Budeme počítat, 182kg kapra x 70kč/kg = 12 740kč - povolenka 750kč to máme rovných
11 990kč zisku. Číslo je pěkné, takové baťovské. Pak, že se povolenka nevyplatí.....
P.S. někdo musí kompenzovat ty chyťapusťáky......
NMoravadream - Profil | Čt 4.3.2010 9:03:30
kakr >> ten borec bral čistě jenom kapry z M13? pak je mi jasné proč kapři z moravy mizí..
NBrix - Profil | Čt 4.3.2010 9:00:00
kakr >> 106 vycházek za 365 dnů, dopročic, kdo toho člověka živí? Ze mě teda mluví teďka závist.
Njarabeast - Profil | Čt 4.3.2010 8:56:38
za měsíc 0, za rok 0, celkem 0, nechodím k vodě pro ryby abych je pak mohl zabít a upíct, ale protože mě to prostě baví, chodím si tam odpočnout...když dostanu chuť na rybu tak si ju prostě někde koupím
Čtenáři této diskuse také sledují
NFóry59868
NRevíry MO Žďár nad Sázavou3532
NUdírny a uzení51140
NZahrada pro lenochy aneb zahradnicko-budovatelské jádro22050
NRybářsko-houbařské jádro .-)45010
NBušákovy plky a frky a různé věci od našich vod412960
NKulinářský kroužek aneb vše co se dá uvařit z ryb5795
NDokumenty z přírody kolem vody624
NRybář i myslivec8266
NLodě - Loďky - Lodičky18426
Živě na MRK.cz
Kde to žije - všechna témata
StNMedkovy rybníky Kroměříž 188
StNRybáři vs ochránci přirody 79
StNZkušenosti s pruty Scorpion od Mivardi 3
StNBleskovky: Přehrada Nové Heřminovy má všechna razítka - co to znamená pro rybáře a kdy se reálně dočkáme revíru 1
StNStaré Česke rybářské vybavení 398
StNBečva Vsetinská 4a Nový hrozenkov 0
StNCandát má GPS v hlavě: vědci z AV ČR odhalili překvapivé navigační schopnosti (Bleskovka) 46
StNPovodí Moravy realizuje doporučení odborníků po loňském úhynu ryb na Nových Mlýnech (Bleskovka) 31
StNATTs hlásiče a ATTx příposlech 546
StNPoradna: Redakce MRK.cz 1766
StNPoradna: Sumcařina 2572
StNHlídač slev eshopů 751
ÚtNDaiwa Whisker SS 2600 173
ÚtNKurz Teo Daška pro Otoše 305
ÚtNÚprava chodu woblerů. 11
Co je nového - všeobecné
StNBleskovka: Přehrada Nové Heřminovy má všechna razítka - co to znamená pro rybáře a kdy se reálně dočkáme revíru
PáNBleskovka: Candát má GPS v hlavě: vědci z AV ČR odhalili překvapivé navigační schopnosti
. . . NBleskovka: Povodí Moravy realizuje doporučení odborníků po loňském úhynu ryb na Nových Mlýnech
. . . NBleskovka: Invaze sumečka černého na Mělnicku: Rybáři a vědci zahájili velký odlov
. . . NBleskovka: Nová přečerpávací elektrárna na Orlíku: Jaký to bude mít vliv na vodu a rybáře?
. . . NBleskovka: Záhada ryby, která žije 100 000 let bez samců, vyřešena!
Oznámení - obecné
Na toto místo můžete sami vložit své oznámení ostatním čtenářům MRKu.
Kalendář akcí - obecné
26.6.24h závod dvojic na Vojtově...
27.6.Dětské rybářské závody Talian
10.7.Obsazeno Noční rybářské závody...
18.7.Dobřany - Noční rybářské závody
25.7.17. ročník rybářských závodů ...
25.7.Lovosický úhoř
1.8.Plavaná+Feeder Talian
1.8.Noční rybářské závody v Lišicích...
8.8.Letní rybářské závody Vranovská...
8.8.Noční závody dvojic
NEJLEPŠÍ Z KATALOGU
Doporučujeme prodejnu
Specialista pro kapraře Chyť a pusť
Plzeň, Rokycanská 1337/64













