- Otázky a diskuse
- Seznam
- Diskuse
Jak převážíte člun???
Zdravím všechny,
tak jsem přemýšlel nad člunem s pevnou podlahou, ale nejspíš to budu muset zavrhnout, protože mám čtverkového golfa, navíc ještě krátkého a ikdyž použiju na střechu rakev, tam nahážu pruty, stojan, bivak, tak je to i tak beznadějné! JZD marný boj :-)) Jo a ještě jedna věc, zatím mám člun seahawk II a letos budem jezdit ve dvou s kámošem, takže to bude ještě pořádná pr... tam všechno naházet!!! :-))))))) Jak teda převážíte člun vy? Klidně šoupněte i nějaké fotky narvaných aut :-)))
tak jsem přemýšlel nad člunem s pevnou podlahou, ale nejspíš to budu muset zavrhnout, protože mám čtverkového golfa, navíc ještě krátkého a ikdyž použiju na střechu rakev, tam nahážu pruty, stojan, bivak, tak je to i tak beznadějné! JZD marný boj :-)) Jo a ještě jedna věc, zatím mám člun seahawk II a letos budem jezdit ve dvou s kámošem, takže to bude ještě pořádná pr... tam všechno naházet!!! :-))))))) Jak teda převážíte člun vy? Klidně šoupněte i nějaké fotky narvaných aut :-)))
Autor diskuse: čakin - Profil , 25.2.2010 kaprařina - náčiní, doplňky
- Zobrazit zápisy s fotkou.
- Zobrazit vybrané uživatele.
načítám... - Zobrazit jen s poděkováním.
- Zobrazit nejlépe hodnocené.
12x v oblíbených a 6x v ignorovaných.
NSihanuk - Profil | So 27.2.2010 13:29:43
farevelak >> no nesmíš se tý firmě divit, když nedáš telefon a nebudeš doma a oni ti to pošlou přepravní firmou ,tak jim to přivezou zpátky a fakturu jim pošlou stejně = náklady na zbytečný balení a přepravu což může bejt tak pětikilo.
NBobertik - Profil | So 27.2.2010 13:05:36
farevelak >> nevím já mám člun z www.havaj.cz a úplně v pohodě, seahawk II, objednal jsem ho ve čtvrtek a v úterý byl doma
NDring - Profil | So 27.2.2010 12:55:09
oskus >> ano, kurtny s ráčnou, nejaky obyc koupis v bauhausu, profi pak nekde v autodilech
NLuděk Černý(Lc1) - Profil | Pá 26.2.2010 17:28:14
chlup >> Jde o to jak jsou popruhy natočený, vychytat se to ale nedá)
Noskus - Profil | Pá 26.2.2010 17:19:24
čím to stahujte? jsou na to nějaké popruhy s nějakým utahovačem?
NLocarp - Profil | Pá 26.2.2010 16:27:13
Dring >> Jednou jsem jel také trochu rychleji a člun měl letecký den. Chudák řidič co jel za mnou. Naštěstí člun letěl ke krajnici. Od té doby jezdím pomalu.
NDring - Profil | Pá 26.2.2010 15:53:37
Locarp >> takhle vozi kamos marinera na ryby na lagune, stahuje to kurtnama a na dalnici me predjizel ve 130ti a tu potvoru mel na strese :-))
Nchlup - Profil | Pá 26.2.2010 15:49:34
petr07 >> zkoušel jsem to třeba i několikrát během jízdy zastavit,celí jsem to povolil a člun posunul dozadu,pak zas po několika Km zase zastavit a zase posunout,ale nepomohlo nic.Jak překročím rychlost 30 km tak to začne.Třeba to může být autem,jak má řešenou aerodinamiku,jak tam proudí vzduch nebo nevím co by to mohlo dělat,když jiný tady psaly,že stím problámy nemaj.
NKamy - Profil | Pá 26.2.2010 15:31:43
Já ho většinou vozím v autě. Tam mě nemůže nikdo nic říct. Mívám pujčenou malou plastovku asi 2,8m. Pokud je to větší loď tak na střeše. V pohodě i lodičku do 6M. S policií jsem problém neměl. Za náklad odpovídá řidič. Pokud je to řádně upevněné a nepřesahuje to nosnost střechy nebo rozměry vozu víc než je povoleno, tak je to v pohodě.
Nfishmen17a - Profil | Pá 26.2.2010 10:57:44
jak tak sleduju ty fotky tak cluny sou kolikrat vetsi nez auta, co se policajtu tyce tak bych mnel krapek nahnano, ale kdyz uz nic nezbyva a prakticky je to asi nejlepsi zpusob prevozu .
Nčakin - Profil | Pá 26.2.2010 10:51:08
zdarec chlapi, tak ze všeho pro mě asi nejlíp vychází - nafouknout a dát ho na střechu. Ale co když jedete dál, jak 50 nebo 100 km? A to už vůbec neříkám nic např. o Maďarsku tj. cca 300 km +
Npetr07 - Profil | Pá 26.2.2010 10:31:47
chlup >> Tak to mám stejný problém jako ty.Při vyšší rychlosti začnou kurty rezonovat.Je to dost kravál.Koupil jsem nový auto a budu to muset nějak vyřešit.Pokud na něco přijdeš,dej vědět.
Čtenáři této diskuse také sledují
NLov z nafukovacího člunu1187
NKarbonové podložky do cívek smekacích navijáků882
NLexikon boilies komponentů901
NSoutok Vltavy a Lužnice386
NPruty sportex - zkušenosti378
NFanclub značky Shimano16391
NKrátkodobá kaprařina x9925
NFanclub důchodců a těch, kvůli kterým by kaprařské speciálky zkrachovaly330
NFilmy o kaprech na dlouhé zimní večery1636
NJak na odlévání olova?856
Živě na MRK.cz
Kde to žije - kaprařina
ÚtNKrátkodobá kaprařina x 9925
ÚtNATTs hlásiče a ATTx příposlech 544
ÚtNDaiwa Whisker SS 2600 173
ÚtNFanclub značky Shimano 16391
ÚtNÚN Žermanice 2009, (471 043, Lučina 2A)... 8060
ÚtNZkušenosti s pruty Scorpion od Mivardi 2
ÚtNLabe fishing store 19
ÚtNOhře, úlovky, nástraha 1054
ÚtNKyjský rybník, Džbán 50905
PoNŽermanky a bivakovani 4
PoNHarrison - vše o této značce 3722
PoNVýber signalizátorů 2+1 ATTS, Flacarp X7, FOX Mx 145
NeNTrakker brolly 100 Ev 0
SoNSoukromý revír i pro děti/začátečníky 17
SoNZavážecí lodičky boatman 11
Co je nového - kaprařina + obecné
PáNBleskovka: Candát má GPS v hlavě: vědci z AV ČR odhalili překvapivé navigační schopnosti
StNBleskovka: Povodí Moravy realizuje doporučení odborníků po loňském úhynu ryb na Nových Mlýnech
. . . NBleskovka: Invaze sumečka černého na Mělnicku: Rybáři a vědci zahájili velký odlov
. . . NBleskovka: Nová přečerpávací elektrárna na Orlíku: Jaký to bude mít vliv na vodu a rybáře?
. . . NBleskovka: Záhada ryby, která žije 100 000 let bez samců, vyřešena!
. . . NBleskovka: Kvalitu vody v lipenské přehradě podle studie ovlivňuje fosfor z rašelinišť
Oznámení - kaprařina
Na toto místo můžete sami vložit své oznámení ostatním čtenářům MRKu.
Kalendář akcí - kaprařina
24.6.ddk carp cup giants fishing 2026...
24.6.Bigfish carp marathon Dešná JARO...
25.6.Carp Cup Rosed 2026
25.6.Dubenec Týmové Červen 2026
25.6.Tylovský rybník - Carp cup léto...
25.6.🏆 CCAM Hruškov léto -...
25.6.Team NULA Cup
25.6.AS Fish carp race na jezeře...
26.6.!!ct retro- poslední volné...
26.6.Lastiashop Fanatik Cup Maleňák...












