- Otázky a diskuse
- Seznam
- Diskuse
Jak převážíte člun???
Zdravím všechny,
tak jsem přemýšlel nad člunem s pevnou podlahou, ale nejspíš to budu muset zavrhnout, protože mám čtverkového golfa, navíc ještě krátkého a ikdyž použiju na střechu rakev, tam nahážu pruty, stojan, bivak, tak je to i tak beznadějné! JZD marný boj :-)) Jo a ještě jedna věc, zatím mám člun seahawk II a letos budem jezdit ve dvou s kámošem, takže to bude ještě pořádná pr... tam všechno naházet!!! :-))))))) Jak teda převážíte člun vy? Klidně šoupněte i nějaké fotky narvaných aut :-)))
tak jsem přemýšlel nad člunem s pevnou podlahou, ale nejspíš to budu muset zavrhnout, protože mám čtverkového golfa, navíc ještě krátkého a ikdyž použiju na střechu rakev, tam nahážu pruty, stojan, bivak, tak je to i tak beznadějné! JZD marný boj :-)) Jo a ještě jedna věc, zatím mám člun seahawk II a letos budem jezdit ve dvou s kámošem, takže to bude ještě pořádná pr... tam všechno naházet!!! :-))))))) Jak teda převážíte člun vy? Klidně šoupněte i nějaké fotky narvaných aut :-)))
Autor diskuse: čakin - Profil , 25.2.2010 kaprařina - náčiní, doplňky
- Zobrazit zápisy s fotkou.
- Zobrazit vybrané uživatele.
načítám... - Zobrazit jen s poděkováním.
- Zobrazit nejlépe hodnocené.
12x v oblíbených a 6x v ignorovaných.
Nfarevelak - Profil | Pá 26.2.2010 9:29:19
Co se týče internetového obchodu HAVAJ.CZ varuju !!
Obědnal jsem si člun seahawk 4 a na druhý den mi bylo zděleno,že mi jej nemůžou doručit,protože jsem nevyplnil kolonku č.telefonu.
Jinak adresa byla zadána a po pár e-mailech mi zakázku ztornovali. Takže jestli chcete obědnávat u Fa Havaj´.cz musíte zajít do obchodu,koupit mobilní telefon, nebo si zajistit zřízení pevné linky.
Doposud jsem se bez mobilu obešel a nehodlám jej ani v budoucnu kupovat.
-------------------------------------------
Dobrý den,
jelikož jste nevyplnil svoje telefonní číslo, nemůže být zásilka odeslána. Kurýr General Parcel vždy volá zákazníkům předem. Po obdržení telefonního kontaktu Vaši objednávku vyexpedujeme.
S pozdravem a přáním hezkého dne
internetový obchod
Hawaj.cz
mobil: 608 381 354
E-mail: info@hawaj.cz
URL: www.hawaj.cz
Číslo balíku:
-----------------------------------
udané telefonní číslo nikdo nezvedá.dnes jsem 3x byl u veřejného automatu,aby jsme si to telefonicky vysvětlili.Vyzvánění a nikdo Vám to nezvedne.
Po půl hodině volal švagr a nedovolal se. Nechal mi mobil a nějaká dáma volala,že je divné, v dnešní době nemít ani pevnou linku ani mobil a ukončila hovor s tím, že mi nemusí nic posílat.
To je pro informaci, aby jste taky nenaběhli tomuto internetovému obchodu.
Obědnal jsem si člun seahawk 4 a na druhý den mi bylo zděleno,že mi jej nemůžou doručit,protože jsem nevyplnil kolonku č.telefonu.
Jinak adresa byla zadána a po pár e-mailech mi zakázku ztornovali. Takže jestli chcete obědnávat u Fa Havaj´.cz musíte zajít do obchodu,koupit mobilní telefon, nebo si zajistit zřízení pevné linky.
Doposud jsem se bez mobilu obešel a nehodlám jej ani v budoucnu kupovat.
-------------------------------------------
Dobrý den,
jelikož jste nevyplnil svoje telefonní číslo, nemůže být zásilka odeslána. Kurýr General Parcel vždy volá zákazníkům předem. Po obdržení telefonního kontaktu Vaši objednávku vyexpedujeme.
S pozdravem a přáním hezkého dne
internetový obchod
Hawaj.cz
mobil: 608 381 354
E-mail: info@hawaj.cz
URL: www.hawaj.cz
Číslo balíku:
-----------------------------------
udané telefonní číslo nikdo nezvedá.dnes jsem 3x byl u veřejného automatu,aby jsme si to telefonicky vysvětlili.Vyzvánění a nikdo Vám to nezvedne.
Po půl hodině volal švagr a nedovolal se. Nechal mi mobil a nějaká dáma volala,že je divné, v dnešní době nemít ani pevnou linku ani mobil a ukončila hovor s tím, že mi nemusí nic posílat.
To je pro informaci, aby jste taky nenaběhli tomuto internetovému obchodu.
Nrices - Profil | Pá 26.2.2010 9:04:21
ja to nosím zbalene v aute , no ako by ste nosili toto http://www.aktuality.sk/clanok/157683/najvacsi-solarny-katamaran/
Ncarppetr - Profil | Pá 26.2.2010 8:46:55
Milan Malíček >> čakin >> Čau kup si vozík a jsi v poho!Na cestě domů zajedu do ruční myčky.owapuji ho a mám klid!
NP!F - Profil | Pá 26.2.2010 1:24:19
Milan Malíček >> čakin >> pokial neplanujes kupit vyslovene nejaky velky cln, kamarat ma tiez 4orku golf a vozi na tom albastar shelf 270 uplne bez problemov, nafuknuty na streche, polozi to na stresny nosic, 2 gurtne z baumaxu za par korun, jedna v predu jedna vzadu a dotiahne, nic mu tam nebucha drzi to ako cert. jedine co mu vadi ze na tom bielom clne tie muchy vzdy paradne svietia :)))
Nmilhouse91 - Profil | Pá 26.2.2010 0:11:51
Milan Malíček >> čakin >> já ho převážím zbalený v cestovní tašce a tašku na kárce,supr manipulace a převoz
Nchlup - Profil | Čt 25.2.2010 19:05:27
taky vám při jízdě s člunem na střeše ramplujou ty napnutý kurty?Mě s toho rámusu vždycky třeští hlava.
Nlajdák - Profil | Čt 25.2.2010 17:47:03
ahoj kup si marinera,má pevnou podlahu a ta se dá vyndat a složit do harmoniky a složit do tašky co k tomu dávaj,pak je to jako kufr....a jsem sním moc spokojenej
Nkadele - Profil | Čt 25.2.2010 17:41:32
Milan Malíček >> čakin >> I když to není člun s pevnou podlahou tak ho navlíknu na rakev a přikurtuju.
Čtenáři této diskuse také sledují
NLov z nafukovacího člunu1187
NKarbonové podložky do cívek smekacích navijáků882
NLexikon boilies komponentů901
NSoutok Vltavy a Lužnice386
NPruty sportex - zkušenosti378
NFanclub značky Shimano16387
NKrátkodobá kaprařina x9910
NFanclub důchodců a těch, kvůli kterým by kaprařské speciálky zkrachovaly330
NFilmy o kaprech na dlouhé zimní večery1636
NJak na odlévání olova?856
Živě na MRK.cz
Kde to žije - kaprařina
15:28NATTs hlásiče a ATTx příposlech 530
14:38NKrátkodobá kaprařina x 9912
13:45NHarrison - vše o této značce 3722
11:20NVýber signalizátorů 2+1 ATTS, Flacarp X7, FOX Mx 145
10:06NLabe fishing store 14
NeNÚN Žermanice 2009, (471 043, Lučina 2A)... 8051
NeNKyjský rybník, Džbán 50903
NeNFanclub značky Shimano 16387
NeNŽermanky a bivakovani 3
NeNTrakker brolly 100 Ev 0
SoNSoukromý revír i pro děti/začátečníky 17
SoNZavážecí lodičky boatman 11
SoNPenn Tidal (vantage) xt zkušenosti 19
SoNJezero Borek u St. Boleslavi 410
SoNZkušenosti s pruty Scorpion od Mivardi 0
Co je nového - kaprařina + obecné
PáNBleskovka: Candát má GPS v hlavě: vědci z AV ČR odhalili překvapivé navigační schopnosti
StNBleskovka: Povodí Moravy realizuje doporučení odborníků po loňském úhynu ryb na Nových Mlýnech
. . . NBleskovka: Invaze sumečka černého na Mělnicku: Rybáři a vědci zahájili velký odlov
. . . NBleskovka: Nová přečerpávací elektrárna na Orlíku: Jaký to bude mít vliv na vodu a rybáře?
. . . NBleskovka: Záhada ryby, která žije 100 000 let bez samců, vyřešena!
. . . NBleskovka: Kvalitu vody v lipenské přehradě podle studie ovlivňuje fosfor z rašelinišť
Akční nabídky
JRC Prut Rova Set 1+1 | SLEVA 53%Za 1.899 Kč
Pruty JRC Rova jsou netradiční a zároveň jedinečné pruty, které v sobě kombinují teleskopický a dělený prut. Nyní také v akčním setu 1+1. Na výběr různé typy rukojetí, různé délky i gramáže.
Oznámení - kaprařina
Na toto místo můžete sami vložit své oznámení ostatním čtenářům MRKu.
Kalendář akcí - kaprařina
22.6.🏆 CCAM Brodský léto -...
24.6.ddk carp cup giants fishing 2026...
24.6.Bigfish carp marathon Dešná JARO...
25.6.Carp Cup Rosed 2026
25.6.Dubenec Týmové Červen 2026
25.6.Tylovský rybník - Carp cup léto...
25.6.CCAM Hruškov léto
25.6.Team NULA Cup
25.6.AS Fish carp race na jezeře...
26.6.!!ct retro- poslední volné...
NEJLEPŠÍ Z KATALOGU
Doporučujeme prodejnu
Rybářské potřeby JESETER
Karlovy Vary - Dvory, Kpt. Jaroše 198/17





















