Podložky pod ryby Ano?-Ne?

Vadilo by Vám kdyby se v bližších podmínkách pro výkon rybářského práva objevila zmínka že podložky pod ryby jsou povinná výbava jako je pean, metr atd. ?
Autor diskuse: Malda512 - Profil , 24.2.2010 všeobecné - náčiní, doplňky

Podložky pod ryby

A) ANO- Zvětší bezpečnost ryby 79%

B) NE- Zbytečné ryba vydrží hodně21%

Od 24.2.2010 hlasovalo 228 čtenářů.

Nvydrák - Profil | St 24.2.2010 10:22:59

sticansum >> STICANSUM >> Když jdu na ryby,tak neodejdu bez foťáku.To spíš doma zapomenu pruty,ale foťáček nikoliv.

    NSlaughter Maniak - Profil | St 24.2.2010 10:22:54

    seredan >> špatnej nůž na humální zacházení s rybou.....s dranžírákem nevim nevim..... úraz jedna-dvě ( čim to brousíš ??? flexou???)

      NMalda512 - Profil | St 24.2.2010 10:22:49

      anakonda >> A navíc ještě oplýváš trapným důvtipem. Plácáš tady furt nesmysly o masařkách. Každej si může odnést od vody tolik ryb kolik mu BP povolují. To že pár dementů kteří byli závistiví začalo pokládat každého rybáře za masařku je ubohé.Rybu pohozenou jsem zatím neviděl. Ono je rozdíl položit a pohodit. Ale to takovej specialista jako ty by měl vědět.

        NJarda Š. - Profil | St 24.2.2010 10:21:48

        Raduz + kopecek>> Tahání po štěrku, sakování za účelem vyfocení a puštění, jakož i jiná zbytečná manipulace s rybou, jsou přestupky i podle stávajícího RŘ. Povinnost nosit podběrák kdysi byla zavedena všeobecně, pak se od toho zase upustilo, ale např. ÚSMP jí má ve svých BP. Je ale také sporné, jestli má být rybář nucen tahat s sebou podběrák, když si jde např. nachytat nástražní rybky do místa, kde větší ryby nejsou.

          Nvydrák - Profil | St 24.2.2010 10:21:04

          dosec >> Víš proč byla ta tráva slehlá.Protože byla polita vodou,do ní položena ryba,z tohoto pelechu později vyňata a vpuštěna v rodný živel,víš!

            NREX65 - Profil | St 24.2.2010 10:20:40

            Podložka povinná ano ale jen u některých způsobů lovu ne u muškaření nebo přívlače ve vodě kde se ryba vlastně nedostane mimo vodu. A co se týče podběráku tak ten rozhodně ano.A názory o tahání dalších věcí k vodě vždyť si to tam někdy musíme si donést na několikrát tak už nikoho ta podložka a poděrák nemůže tak zatížit.

              Nm4xx - Profil | St 24.2.2010 10:20:27

              Jednoznačně ano!

                NSlaughter Maniak - Profil | St 24.2.2010 10:20:17

                anakonda >> myslíš tím kropítkem z receptáře 1989 co měl jenom 13 otvorů a náramě šetřil vodu???

                  Nseredan - Profil | St 24.2.2010 10:19:47

                  Vase zprava

                    NSTICANSUM - Profil | St 24.2.2010 10:19:40

                    vydrák >> to aj tady u nás borec sebral kapra něco kolem 90sáti a říkal já ho du jenom vyfotit:-))a perlička je v tom že byla hranice 70cm,ted už není a je to chyba,akorát jse divím chlapům že mu nic neřekli,Já u toho nebyl jinak by plaval:-))

                      Nanakonda - Profil | St 24.2.2010 10:18:50

                      dosec >> Politá ano,pokropená kropáčem ne.

                        Nseredan - Profil | St 24.2.2010 10:17:35

                        Bud rybu pustim alebo mam prichystane tieto podložky plus klinik.žiadne polhodinove fotenie medzi tým

                          NSlaughter Maniak - Profil | St 24.2.2010 10:16:46

                          vydrák >> jestli myslíme oba tu stejnou fotku ( jinou podobnou sem tady eště neviděl) pak musíš uznat sám že zařízení v tom WC zcela odpovídá tehdejšímu tebou zmiňovanému funkcionalistickému designu .....nebo aspoň na mě to tak působí.....

                            Nvydrák - Profil | St 24.2.2010 10:16:16

                            anakonda >> Netipa psal,že to tak dělá.Odnese rybu domů,vyfotí jí na WC a pak ji šetrně vrací v místě,kde ji ulovil.To je ale korunovanej v..

                              Ndosec - Profil | St 24.2.2010 10:13:31

                              anakonda >> jseš ti tím naprosto jistej,že tráva politá vodou musí být vždy slehlá :-)))

                                Nanakonda - Profil | St 24.2.2010 10:12:53

                                Slaughter Maniak >> Ale fotěj.Když se chtějí ještě blýsknout jakou velkou rybu chytili.A protože focení není jejich prioritou tak nenosí foťák k vodě a když tu rybu chytí odnesou ji domu na pekáč.Ale protože ryba je velká tak by stálo za to ji vyfotit.Proto ji vynesou na dvorek před barák a tam fotí.Pak jde ryba na pekáč.Proto ty ryby jsou foceny většinou už jako mrtvé.Není totiž logické,aby si odnesl někdo rybu domů na dvorek tam ji vyfotil a pak ji zase transportoval k řece.

                                  Nkebator - Profil | St 24.2.2010 10:12:43

                                  mne by to vadilo osobne ...

                                    NRoberto2 - Profil | St 24.2.2010 10:12:32

                                    A už je to o ničem ... jdu si nalít Plzeň a připravovat výbavičku . Přikoupil jsem na letošek dvoukolák , aby se mi to / i s tou podložkou ..))) / vešlo ..

                                      Nvydrák - Profil | St 24.2.2010 10:12:11

                                      Slaughter Maniak >> Pokud víš,co se skrývá pod slovem funkcionalismus,tak to k tomu nepřirovnávej.Éra funkcionalismu je dávno pryč ale spoustu budov je v tomto stylu postaveno.

                                        NSTICANSUM - Profil | St 24.2.2010 10:11:59

                                        anakonda >> ne Já jse nevěnuji lovu na poleženou jako neříkám že nikdy nenahodím ale ještě jsem neviděl nikde podložku v takovým terénu,stejně tu rybu vynesu nahoru a tam ji bud dám na tu podložku a vyfotím a pustím a nebo ji položím do trávy šetrně vyháknu a vyfotím a pustím,a mám hodně známých co jse věnuji lovu kapitálních kaprů ale tam by jsi tu položku určitě nedali,to by tu rybu mohli rovnou vytáhnout po břehu:-))

                                          Červené karty: lubos666.p, seredan