Podložky pod ryby Ano?-Ne?

Vadilo by Vám kdyby se v bližších podmínkách pro výkon rybářského práva objevila zmínka že podložky pod ryby jsou povinná výbava jako je pean, metr atd. ?
Autor diskuse: Malda512 - Profil , 24.2.2010 všeobecné - náčiní, doplňky

Podložky pod ryby

A) ANO- Zvětší bezpečnost ryby 79%

B) NE- Zbytečné ryba vydrží hodně21%

Od 24.2.2010 hlasovalo 228 čtenářů.

Roberto2 - Profil | St 24.2.2010 10:09:58

už se perouuu !! Už se perouuuu !!!!. Já to říkala ...))))

    hraji - Profil | St 24.2.2010 10:09:39

    anakonda >> to bude fotka kapra zřejmě z Jívové, tam je hodně velký mrazák.

      Slaughter Maniak - Profil | St 24.2.2010 10:09:06

      vydrák >> on to fotografuje v čistě funkcionalistickém stylu....a trochu to koncipuje jako autoportrét a lovecký akt zároveň

        Roberto2 - Profil | St 24.2.2010 10:08:59

        Rreno >> Skoro ... Jižní Čechy ...

          vydrák - Profil | St 24.2.2010 10:08:22

          anakonda >> Dokonce tu je jeden expert,a ten fotí ryby na WC a v koupelně.Jmenuje se Netipa a ohání se jakýms moderním fotografováním.

            anakonda - Profil | St 24.2.2010 10:08:02

            Malda512 >> Sticansum má pravdu.Zkus si dát na kamenitý svah podložku,polej ji vodou a polož na ni rybu.Ryba se na podložce rozjede a poraní se o kameny.

              vydrák - Profil | St 24.2.2010 10:06:50

              Já též podložku nepoužívám,ani jí nemám.Velkou část rybářského roku strávím turistikou okolo jezer,rybníků,řek,říček,potoků s přívlačovým prutem.Nedovedu si představit sebou tahat podložku.Rybu vyfotím opatrně v trávě a pustím.Ještě si žádná nestěžovala.Petrův zdar

                Slaughter Maniak - Profil | St 24.2.2010 10:06:22

                anakonda >> ryba utracena... to už trochu přeháníš... ps: masařky většinou ryby nefotěj....

                  anakonda - Profil | St 24.2.2010 10:05:15

                  Malda512 >> Proč mi vkládáš vlastnosti,kterými jsem nikdy neoplýval?Nejsem profesionál.Chodím na ryby pro radost.Rozdíl mezi masařkou a rybářem poznáš snadno.Na to nemusíš být profesionál.Rybář fotí rybu u vody,protože ji bude pouštět.Masařka fotí rybu před barákem,nebo doma ve vaně nebo v kuchyni,protože ji pouštět nebude.Masařka fotí také rybu v takových situacích,kdy je z fota zcela zřejmé,že nezáleží na tom,zda to ryba přežije či ne,protože bude stejně utracena.Nejčastěji jsou pohozeny tyto ryby na holé zemi či trávě.

                    Raduz - Profil | St 24.2.2010 10:03:20

                    kopecek >> přesně tak, daleko větší průser je když někdo vytáhne rybu hezky po štěrku až na břehu...

                      Slaughter Maniak - Profil | St 24.2.2010 10:03:08

                      kopecek >> jojo tradiční úděl striktně sportovního rybáře....chyť muč a pusť...

                        kopecek - Profil | St 24.2.2010 10:00:34 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                        No já myslím, že o podložce to není. Když vytáhnu rybu v podběráku a položím jí na trávu a zároveň na podběrák, tam ji vyháknu a v ruce pustím, tak mi to přijde šetrnější než celou noc chytat kapry, dávat je na podložky, pak do saků, po noci je vyndavat, nosit je na rukách, fotit se s nimi v rukách, pak je najednou fotit ve člunu a protože to dlouho trvá, tak je polévat vodou. Sakra ty ryby musí mít setřenej celej sliz z těla. Kolega mi rybu vyfotí třeba taky, ale za minutu je ve vodě zpátky. Spíš by měl být povinný podběrák, bez něho si to fakt neumím představit.

                          Malda512 - Profil | St 24.2.2010 9:59:34

                          sticansum >> STICANSUM >> Zbytečná debata s tebou.

                            lubos666.p - Profil | St 24.2.2010 9:59:07

                            sticansum >> STICANSUM >> Nebo by to musela bejt podložka azbestová,posetá hřeby,to by ryba nesjela a propálení by nehrozilo:-)

                              anakonda - Profil | St 24.2.2010 9:59:07

                              Malda512 >> Jo,a víš jak vypadá tráva politá vodou?Je slehlá.

                                Malda512 - Profil | St 24.2.2010 9:58:41

                                anakonda >> Ty jsi profesionál že jo?
                                Ty poznáš rozdíl mezi masařkou a rybářem který touží po rekordech. Dělej RS. Potom už nebude potřeba aby ani kontrol v noci. Přes den to očíhneš a jen ukážeš prstem- ten rabuje, ten pytlačí, ten prodává a pozor ten čeká ne rekordní ulovek toho tady nechám. Hold s takovím darem se můsí člověk narodit.

                                  STICANSUM - Profil | St 24.2.2010 9:57:06

                                  Malda512 >> to by určitě někdo dával podložku do takovýho terénu:-) to by mu určitě sjela ryba na to kamení a nebo by jsi tu podložku propálil:-))

                                    vydrák - Profil | St 24.2.2010 9:56:09

                                    anakonda >> Hm.

                                      anakonda - Profil | St 24.2.2010 9:54:08

                                      vydrák >> Zdravím Tě.Když to pořebuje Malda vysvětlit tak jsem mu to popsal.On asi nechodí často k vodě,takže se s rybáří moc nevidí.

                                        Slaughter Maniak - Profil | St 24.2.2010 9:53:41

                                        Malda512 >> proč mu asi upadnul??? zřejmě díky touze po zvěčnění fotoaparátem.... lidi sou kvůli Egu ochotni vědomě ubližovat rybě a eště se u toho tvářit jako mistři světa omeleta..... někdo kdo každého kapra vyháčkovává na podložce vklidu hází cejny, plotice a jiné do vody stylem že by ti ztoho šli oči kolem... místo podložky by měl mít každý rybář povině před očima desatero jak zacházet s živou rybou....(zdarma od MO a né si kupovat rádoby značkový eko-podložky z číny za tisíce )

                                          Červené karty: lubos666.p, seredan