Podložky pod ryby Ano?-Ne?

Vadilo by Vám kdyby se v bližších podmínkách pro výkon rybářského práva objevila zmínka že podložky pod ryby jsou povinná výbava jako je pean, metr atd. ?
Autor diskuse: Malda512 - Profil , 24.2.2010 všeobecné - náčiní, doplňky

Podložky pod ryby

A) ANO- Zvětší bezpečnost ryby 79%

B) NE- Zbytečné ryba vydrží hodně21%

Od 24.2.2010 hlasovalo 228 čtenářů.

NRreno - Profil | St 24.2.2010 9:52:53

Roberto2 >> Nejsi z jižní moravy :))))

    Nanakonda - Profil | St 24.2.2010 9:52:32

    Malda512 >> Zapomeň na to,že ta tráva pod těmi rybami je politá vodou a zapomeň na to,žes tam toho kapra dal schválně a já zapomenu na to že kecáš.Souhlasíš?Víš nejsme tu samí mentálové.

      NMalda512 - Profil | St 24.2.2010 9:52:32

      Rreno >> Jižní morava

        NRaduz - Profil | St 24.2.2010 9:51:58

        Kdo podložku má z vlasního přesvědčení, tak jedině dobře. Ale nedokážu si představit jak každej děda u vody má pod nohama metrovou podložku .) Nemluvě a vláčkařích, plavačce, mušce, to by bylo už opravdu směšné.. Jako nařízení je to nesmysl.

          Nvydrák - Profil | St 24.2.2010 9:51:21

          anakonda >> Zdravím Tě doktore.Pěkně si to napsal,jak se pozná specialista.To sem se nachechtal.

            NSTICANSUM - Profil | St 24.2.2010 9:50:59

            Rreno >> vyhřátej beton atd.:-))

              NSla - Profil | St 24.2.2010 9:50:15

              Rreno >> jj, na jizni morave je poradne tvrdy beton:)

                NMalda512 - Profil | St 24.2.2010 9:49:26

                anakonda >> Já jsem nikdy nepsal že jsem cyt a pust. pokud rybu chci tak ji vemu. To že tam jsou ryby položené v trávě která je politá vodou v tom nevidím problém. Kdyby leželi na tvrde suché zemy a nebo mezi kamením tak budu s ticha. Ty fotky toho kpra jsem zde dal schválně. Mám i jiné ale tyto jsem zde dal kvůli takovím všímavcům jako jsi ty aby mohli mít radost.

                  NJarda Š. - Profil | St 24.2.2010 9:49:25 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                  Malda512 >> Všeobecná povinnost nosit na ryby podložku by byla pitomost (hlavně kvůli mmuškaření, přívlači, plavačce s boloňkou ap.), ale na některých revírech by asi bylo vhodné v BP vymezit úseky, kde by při lovu na položenou byl rybář povinen jí mít připravenou.

                    Nvydrák - Profil | St 24.2.2010 9:49:10

                    ahmed >> Poděkování můžeš dostat i za dobrou odpověď,ne jen za foto.Tak se snaž!

                      NRreno - Profil | St 24.2.2010 9:48:05

                      Malda512 >> Na jižní moravu nejezdím,máte tam něco jinak?

                        Nahmed - Profil | St 24.2.2010 9:47:07

                        Skoda,ze nemam zadnou fotku s rybou na podlozce. Konecne bych dostal prvni podekovani. To by bylo..

                          Nanakonda - Profil | St 24.2.2010 9:46:37

                          Malda512 >> Dáš se s ním do hovoru.Postupem času jak si sním povídáš o rybách to z jeho řeči vyplyne, na čem mu nejvíce v rybařině záleží.

                            NMalda512 - Profil | St 24.2.2010 9:46:11

                            Slaughter Maniak >> Ono nejde o humanitu řezníku. Jde oto že ryby se válejí mezi kamením po štěrku mlátí hlavou o tvrdou zem atd. Nedávno zde bylo video kde rybáři spadl kapr s podložky a párkrát sebou pěkně praštil o zem. V tu dobu tam připisovali ti jk je nazýváš EMO Fishing. Nikoho už nezajímalo že byl na podložce ale to že s ní spadl. Mně jen zajímá zda by bylo vhodné podložku zařadit mezi nutné věcy. Zatím čtu že ne. Je to názor Vás všech a já ho respektuji. Nikomu nevnucuji že ji musí mít. Pouze se ptám.

                              NSTICANSUM - Profil | St 24.2.2010 9:45:01

                              Rreno >> já jsu s Jižní moravy ale vyhřátej beton neznám, tak jsi s toho nic nedělej:-),tady jsou hlášky a nemusím kupovat ani trnky brnky:-))tady jse člověk pobaví

                                NRaduz - Profil | St 24.2.2010 9:44:36

                                Slaughter Maniak >> no vidíš, já tu rybu taky nachám na tý podložce jenom minutku, akorát jenom z jedný strany..

                                  Nroce - Profil | St 24.2.2010 9:43:29

                                  Malda512 >>mohl bys doporučit podložku pro plavanou , vláčeni mouchu . . .

                                    NJovánek - Profil | St 24.2.2010 9:43:22

                                    Malda512 >> Podložka je dobrá věc,ale nedokážu si představit,že bych při plavačce pokládal oukleje na podložku a přelíval bych ji kýblem vody.Kdyžby to bylo v povinné výbavě,tak by mi to asi vadilo,zvlášť,když ryby většinou pouštím přímo ve vodě.A na kapry jedu tak 2-3x za sezónu.A byla by blbost,aby tam podložka byla a třeba podběrák ne.

                                      NSla - Profil | St 24.2.2010 9:42:43

                                      Ano, vadilo by mi to.

                                        Nanakonda - Profil | St 24.2.2010 9:42:30

                                        Malda512 >> U vody poznáš specialistu takto:
                                        1.Muškař- chodí ve vodě v broďákách a švihá vodu.
                                        2.Vláčkař chodí okolo vody po břehu s malou příruční taškou nebo batůžkem a neustále nahazuje a stáčí.
                                        3.Kaprař sedí nebo leží a spí,nebo se baví s kamarády a popíjí uprostřed velkého tábora čítající, auto,bivak,stojan na pruty,dešník,Okolo po stromech jsou rozvěšny síťové tašky s boilím a o strom je opřen obrovský podběrák.Ze stojanu trčí minimálně 2 pruty o délce mezi 3,6-3,9m.Pípáky a swingry jsou samozřejmostí.Na zemi se povaluje podložka pod rybu a u břehu bývá zakotven člun s baterkou a elektromotorem nebo jen s vesly.Když je kaprař úspěšný,má u břehu ve vodě sak s rybou,která čeká na vyfocení nebo na transport.Transportuje se podle toho jak je kaprař založen.Jestliže je to masař tak do lednicce, jestliže je to obchodník tak známému do rybníčku a jestliže je to duší sportovec tak zpět do vody.
                                        Nevím proč se mnou diskutuješ o tom co je lepší, jestli podložka nebo beton když v kartě máš vyfoceno spoustu ryb a všechny se povalují na zemi.Navíc ten velký kapr je focen na zahradě u domu,takže o jeho cestě zpět do vody silně pochybuji.

                                          Červené karty: lubos666.p, seredan