Podložky pod ryby Ano?-Ne?

Vadilo by Vám kdyby se v bližších podmínkách pro výkon rybářského práva objevila zmínka že podložky pod ryby jsou povinná výbava jako je pean, metr atd. ?
Autor diskuse: Malda512 - Profil , 24.2.2010 všeobecné - náčiní, doplňky

Podložky pod ryby

A) ANO- Zvětší bezpečnost ryby 79%

B) NE- Zbytečné ryba vydrží hodně21%

Od 24.2.2010 hlasovalo 228 čtenářů.

NRaduz - Profil | St 24.2.2010 9:42:06

Slaughter Maniak >> půl hodiny jí možná smažíš ty v tom tuku

    NMalda512 - Profil | St 24.2.2010 9:41:35

    Rreno >> To byl jen příklad. Asi nejezdíš na Jižní Moravu vid?

      NSlaughter Maniak - Profil | St 24.2.2010 9:39:06

      ryba patří do vody nebo do rozpáleného tuku ..... rozhodně né na půl hodiny na podložku.... tadle vaše pofidérní humanita mi připadá stále více jako projev EMO-Fishingu.......

        Nahmed - Profil | St 24.2.2010 9:38:23

        Malda512 >> proc by jsme se nebavili?

          NRaduz - Profil | St 24.2.2010 9:36:52 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

          Podložka je určitě nepostradatelná věc, ale těžko jí nutit jako pravidlo...

            Nhraji - Profil | St 24.2.2010 9:36:19

            Rreno >> že se vůbec ptáš? Samozřejmě že ji nepoužívá, stačí se podívat do jeho karty na fotografie.

              NMiksik the caddis - Profil | St 24.2.2010 9:36:08

              Slaughter Maniak >> moje řeč....

                Nroce - Profil | St 24.2.2010 9:33:12

                Homer >>souhlasím s tebou,budem se bavit o podložce u které říkám také ne. Ale podběrák ano.

                  NRreno - Profil | St 24.2.2010 9:33:04

                  Malda512 >> Vyhřátej beton??Kam na ty hlášky chodíš člóvěče :)) Ty podložku máš?A používáš?

                    NMalda512 - Profil | St 24.2.2010 9:29:59

                    anakonda >> Jak poznám lovce který chce lámat rekordy u vody?

                      NRobert1 - Profil | St 24.2.2010 9:29:17 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                      pouzivam podložku pod kapra spoustu let..a budu pouzivat spoustu let.

                        NMalda512 - Profil | St 24.2.2010 9:29:09

                        Vidím že se tady bvíte. Ok. Pokud se nebudete vyjadřovat přímo k otázce a nebo nějaké trapné žerty tak budu trestat.

                          Nanakonda - Profil | St 24.2.2010 9:28:38

                          ahmed >> Ale musel by se nosit s trojnožkou,pro případ,že je rybář sám.Foťák by měl být samozřejmě vybaven samospuští a doplněn sadou reflektorů,pro případ,že rybu chytíme v noci.

                            NSlaughter Maniak - Profil | St 24.2.2010 9:27:50

                            předkožka pod rybou - rozhodně NE !!!!!

                              NMalda512 - Profil | St 24.2.2010 9:27:37

                              Doganier >> Kolik ryb tam leží na betonu?

                                Nahmed - Profil | St 24.2.2010 9:26:52

                                Ja bych dal do povinne vybavy fotak.

                                  NMalda512 - Profil | St 24.2.2010 9:26:48

                                  hraji >> Ubožák jsi ty. Ještě jsi mně neodpověděl na dvě otázky chytráku. Takže až budeš mít odpověd tak se mužeme bavit dál.

                                    NChose - Profil | St 24.2.2010 9:26:20

                                    To by mi hodně vadilo,nebo je to blbost.Neříkám,že je podložka blbost,ale jít třeba na vláčku podel břehu a ještě táhnout podložku je opravdu blbost.Nevím na co tady futr někdo přemešlí nad takovýma blbostma ,když rř má sám o sobě spoustu nedostatku!!!!! a hlavně základní věci se ani nedodržují natož todle.

                                      NMalda512 - Profil | St 24.2.2010 9:25:39

                                      anakonda >> Pro tebe - Já jsem se ptal jak je poznám u vody a ne jeji definici.
                                      Jo a pokud dám rybu na vyhřátej beton tak ji asi nebude líp jako když ji dám na namočen podložku. Nemyslíš?

                                        Nhraji - Profil | St 24.2.2010 9:22:43

                                        To by mi tedy vadilo, protože z hovada ani tento příkaz slušného člověka neudělá a těm slušným takto blbě napsaný příkaz bude jen zbytečně komplikovat život.
                                        A anketa je jen důkazem myšlenkové ubohosti celého dotazu.

                                          Červené karty: lubos666.p, seredan