Podložky pod ryby Ano?-Ne?

Vadilo by Vám kdyby se v bližších podmínkách pro výkon rybářského práva objevila zmínka že podložky pod ryby jsou povinná výbava jako je pean, metr atd. ?
Autor diskuse: Malda512 - Profil , 24.2.2010 všeobecné - náčiní, doplňky

Podložky pod ryby

A) ANO- Zvětší bezpečnost ryby 79%

B) NE- Zbytečné ryba vydrží hodně21%

Od 24.2.2010 hlasovalo 228 čtenářů.

Njambo - Profil | St 24.2.2010 9:20:53

Podložka se vždycky hodí..........i pod rybu !

    Nusak - Profil | St 24.2.2010 9:19:10

    Doganier....kdyz jde ryba do mrazaku, na co by se valela jeste po podlozce? :-)
    edit...anakonda byla rychlejsi :-)

      Nanakonda - Profil | St 24.2.2010 9:18:59

      Doganier >> Ty co tam má vyfocené,ty budou mít jedinou podložku a tou je deska kuchyňské linky nebo porcovací prkénko.Není nad podložku a chyť a pusť.

        Nseredan - Profil | St 24.2.2010 9:17:03

        za 15 minut som tu.Idem si kupit 2 podložky

          Nseredan - Profil | St 24.2.2010 9:15:49

          anakonda >> to už ale nasedne na funebrácky voz.

            NRoberto2 - Profil | St 24.2.2010 9:15:40

            Rreno >> JJ je to pak o snadnějším přístupu a tím i lepšímu - šetrnějšímu ošetření ...))))

              NDoganier - Profil | St 24.2.2010 9:15:17

              Malda512 >> Tak jsem nahlédl na tvé fotky z lovu. Opravdu úžasné "všechny jsou na podložce".

                NMiksik the caddis - Profil | St 24.2.2010 9:14:18

                já bych to doo řádu nedával....jednak podle mně nemá smysl vypínat 35cm kapra na podložce, když ho můžu vypnout ve vodě, navíc je to další vercajk navíc a pouze a jen další položka na účtu rybáře. Stejně by si to dost lidí řešilo tak, že by vzali třeba igelitku a vydávali to za podložku....
                mimochodem když všichni tak úpěnlivě myslí na zdraví ryby tak proč nechytají an háčky bez protihrotů? proč je tahají po mělčinách a škeblích? přoč si ssebou nenosí zrovna bazének?

                zbytečnost....kdo chce ať si to tahá ale já to nebudu...

                  Nanakonda - Profil | St 24.2.2010 9:13:48

                  seredan >> To je přesné přirovnání.Chytit rybáře,máčet ho 30minut pod vodu a pak ho fotit.Na závěr ho pod dohledem kamery vypustit du ulic velkoměsta.

                    Nseredan - Profil | St 24.2.2010 9:11:42

                    anakonda >> To klidné bolo myslené ironicky.Tí kapri ledva žijú po tolkom horlivom fotení.Ja by som skusil či aj ty rybari vydržia keby ich nekdo pol hodinu fotil pod vodou.

                      NRreno - Profil | St 24.2.2010 9:11:03

                      Roberto2 >> Jj,čím vyšší tím lepší :))

                        NKaso - Profil | St 24.2.2010 9:10:06

                        Nie. Ako vláčkar si to neviem predstavit. A tak isto ani podberák.

                          NStanislav Uhlíř - Profil | St 24.2.2010 9:09:15

                          Mně osobně by to nevadilo,ale je to hloupost vozit k vodě další objemnou věcičku.Jinak si myslím že když se někdo k rybě chová šetrně teď,tak podložka nemá až takový význam. Na druhou stranu nešťastníkům co "surfují " s rybou po břehu, nepomůže ani nafukovací bazének pro děti.

                            NRoberto2 - Profil | St 24.2.2010 9:07:03

                            Jedinou podložku co používám je doma ,a to manželce pod zadek ... Tam fakt pomáhá ..))))

                              Ndino2 - Profil | St 24.2.2010 9:06:19

                              seredan >> Máš pravdu chci jít na ryby a né posilovat.To můžu cvičit doma

                                Nanakonda - Profil | St 24.2.2010 9:05:02

                                seredan >> Přesně tak,ale to odplavávání ryby není klidné.Kdyby byla v klidu tak vystřelí jako z praku.To odplavávání je vyčerpané.Ta ryba většinou sotva hýbe ocasem.

                                  NKnapík - Profil | St 24.2.2010 9:04:30

                                  nebránil bych se ani použití klasické žíněnky nebo svinovacího koberce známého ze školních tělocvičen, čímž by byla zaručena rezerva pro chycení nečekaně velkého úlovku. .)

                                    NMrknato - Profil | St 24.2.2010 9:00:44

                                    dino2 >> Já používám deky Larisy nadipované aviváží s modrým králíčkem, to je pak hezoučké rybaření....

                                      NHomer - Profil | St 24.2.2010 9:00:05

                                      Když si jdu s matchkou sednout k rybníku, tak si podložku beru, ale na bolo nebo přívlač jí nepoužívám. Byl bych radši, kdyby se do povinné výbavy vrátil podběrák.

                                        Ndino2 - Profil | St 24.2.2010 8:58:07

                                        Podložka ano,ale záleží na jakém jsme břehu,nebudem přece válet rybu v písku.

                                          Červené karty: lubos666.p, seredan