Podložky pod ryby Ano?-Ne?

Vadilo by Vám kdyby se v bližších podmínkách pro výkon rybářského práva objevila zmínka že podložky pod ryby jsou povinná výbava jako je pean, metr atd. ?
Autor diskuse: Malda512 - Profil , 24.2.2010 všeobecné - náčiní, doplňky

Podložky pod ryby

A) ANO- Zvětší bezpečnost ryby 79%

B) NE- Zbytečné ryba vydrží hodně21%

Od 24.2.2010 hlasovalo 228 čtenářů.

Njambo - Profil | St 24.2.2010 12:29:26

Masařka >> a se stojanem spokojenej ?

    Nkapr000 - Profil | St 24.2.2010 12:29:23

    Masařka >> Děkuju to neni nic divnýho to jse občas stává i jinde.

      NSrneček - Profil | St 24.2.2010 12:29:14

      Ano vadilo by mě to-i když podložku vlastním.Když rybář chce tak se chová k rybě šetrně i bez podložky která není NUTNÁ.Když bude hovado tak mrskne s rybou ať je podložka psaná v RŘ či není.Více mě vadí ,že jako povinná výbava už v dnešní době, není podběrák.Aspoň ne v ČRS...V tom vidím mnohem vetší problém!!!!!!!!!

        NMasařka - Profil | St 24.2.2010 12:27:49

        kapr000 >> je to haromfa,na té podložce jsem tam číhal 3 dny a kapra jsem nechytil.

          Nkapr000 - Profil | St 24.2.2010 12:25:49

          Masařka >> Prosím co je to za vodu? To je nádhera jak je zarostlá.

            NMafi - Profil | St 24.2.2010 12:24:27

            Malda512 >> Vadilo !

              Nafjee - Profil | St 24.2.2010 12:23:41

              1kolda1 alias CarpStalker >> Když půjdu vláčet, tak si beru právě co nejmíň věcí, aby mě to nezatěžovalo a bral bych s sebou ještě podložku ne?:D

                NMasařka - Profil | St 24.2.2010 12:23:41

                foglos >> taky používám podložku a na sucho na ní nesedávám.

                  Njambo - Profil | St 24.2.2010 12:19:36

                  foglos >> kdo tě polejvá, jseš nějak moc suchej :-))

                    Nfoglos - Profil | St 24.2.2010 12:17:09

                    bez podlozky to nejde

                      Nfoglos - Profil | St 24.2.2010 12:16:09

                      Vase zprava

                        Njambo - Profil | St 24.2.2010 12:15:24

                        Kocháč >> No a o to jde, takovejm ani podložka nic neříká, stím se těžko dá něco dělat ! Podložka nepodložka :-))

                          NKocháč - Profil | St 24.2.2010 12:07:37

                          jambo >> Stejně jako bordel tam kde podložka nebyla...To, že má někdo podložku ještě neznamená, že to není hovad.

                            Njambo - Profil | St 24.2.2010 12:04:33

                            jo zapomněl jsem dodat,že je mnohdy zajímavé kolik velkých šupin z velkých kaprů se nachází na lov. místech kde byla použitá podložka, a kolik je tam ještě dalšího odpadu po bivakování ! Jak to jen dělají ?

                              NMrknato - Profil | St 24.2.2010 12:03:10

                              Kocháč >> Kolego, když píchnu břéťu, kterého ani z dědkem, babkou, pejskem a kočičkou, myšku nemaje na břeh nevytáhnem, ve vodě a pak odtáhnu zapíšenou velerybu uvázanou za oháňku třeba i po šutrech traktorem ke zpracování, již se jedná o potravinu, nikoliv živého tvora.....

                                NKocháč - Profil | St 24.2.2010 12:01:20

                                jambo >> jj

                                  Njambo - Profil | St 24.2.2010 11:59:40

                                  Kocháč >> no jasně ,už sem to dole četl ,mně to nemusíš opakovat :-)) Jen jsem chtěl říci že podběrák je dobrý a i mnohdy nezbytný k lovu kaprů ( né k lovu nástr. rybek ) a lze v něm rybu odháčkovat a posléze i v něm šetrně vrátit vodě, bez toho že ji budu brát do ruky a 20 minut plácat, převalovat,polévat při focení s" pomocí " podložky. A je jasné že si ji musím vzít na soukromák, nebo je tam povinost,ale nebudu ji tahat sebou při muškaření .Z čeho mně vyplívá že podběrák je dost důležitý k lovu ryb,jak při vylovování tak pro manipulaci . Když nebude poviný on ,který je v rybařině používán X let mnoha rybáři ,tak nemusí být ani podložka ! Šetrné zacházení není bohužel pouze o podběráíku ani o podložce , ale o rybářích samotných ! Ani ta nejlepší podložka nezaručí šetrné zacházení s rybama, když kolem ní stojí kolikrát banda magorů, rádoby vyhlášených "kaprařů " co jsi to o sobě myslí protože mají " výbavu " !

                                    NKocháč - Profil | St 24.2.2010 11:58:51

                                    Malda512 >> No tak jsi měl tuto RS požádat o číslo a zaslat stížnost na územní svaz.

                                      NMalda512 - Profil | St 24.2.2010 11:57:04

                                      Kocháč >> Poukázal jsem přímo členům RS při jejích kontrole. Prý se ničeho nedopustili protože mají ryby zasakované . A zato že jsou tam kameně oni nemůžou. ale když jsem jim řekl že ten vezírek je asi z poloviny ven z vody a není ani potopenej tak mně řekli že si mám hledět svích věcy a pokud se mně to nelíbí tak mám jet jinam.

                                        NKocháč - Profil | St 24.2.2010 11:55:59

                                        krusnohorec >> protože na náš malej dvorek je potřeba dlouhej bič.

                                          Červené karty: lubos666.p, seredan