Podložky pod ryby Ano?-Ne?

Vadilo by Vám kdyby se v bližších podmínkách pro výkon rybářského práva objevila zmínka že podložky pod ryby jsou povinná výbava jako je pean, metr atd. ?
Autor diskuse: Malda512 - Profil , 24.2.2010 všeobecné - náčiní, doplňky

Podložky pod ryby

A) ANO- Zvětší bezpečnost ryby 79%

B) NE- Zbytečné ryba vydrží hodně21%

Od 24.2.2010 hlasovalo 228 čtenářů.

NSven - Profil | St 24.2.2010 13:14:13

Když podložku, tak takovou. Pokud se rozhodnu, že rybu pustím, vyháčkuji ji ve vodě.

    Nvydrák - Profil | St 24.2.2010 13:12:02

    jarda 2004 >> A s nima se mazlit.

      Njarda 2004 - Profil | St 24.2.2010 13:07:17 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

      Je rozdíl používat podložku při plavané a při kaprařině nabo sumcařině ale určitě by měla patřit do vybavení toho kdo ryby nechce jen konzumovat ale i chránit a to bez nějaké povinnosti v řádech nebo podobně. Prostě jen z ohleduplnosti rybáře vůči rybě.

        NMalda512 - Profil | St 24.2.2010 12:57:56

        berlinan >> Přečti si pořádně co jsem napsal at to pochopíš.

          Nberlinan - Profil | St 24.2.2010 12:56:14

          Malda512 >> clovece je ti nevim, otazku jsi zadal do vseobecnych, tedy se snad muze vyjadrit kazdy, i mouchar, i vlackar. A pokud by tuhle blbost zavedli povinne, tak to zavedou pro vsechny nikoho nevyjimaje.
          Zadal jsi to vseobecnych, ale sam rikas, at se bavime o kaprech, amurech a sumcich...

            NMalda512 - Profil | St 24.2.2010 12:55:32

            Srneček >> Já jsem nemohl tušit že většina bude psát jedno a to samé dokola. Jinak v pohodě nezlobím se. Měj se.

              NMafi - Profil | St 24.2.2010 12:55:27

              Malda512 >> Otázka - Vadilo by Vám kdyby se v bližších podmínkách pro výkon rybářského práva objevila zmínka že podložky pod ryby jsou povinná výbava jako je pean, metr atd. ?

              Odpověď - Vadilo !

                Ncinan - Profil | St 24.2.2010 12:55:24

                myslim ze by to mali pouzivat vsetci a kazda ryba si zasluzi aby sme sa knej aj z uctou chovali.

                  Nvydrák - Profil | St 24.2.2010 12:54:37

                  Malda512 >> Třeba se některej vláčkař chce taky pomazlit se štikou nebo bolenem na podložce,jak to dělaj kapraři.Některý ty videa jsou fakt sranda:kapr leží jak paša na podložce,okolo skáčou blázni a polejvaj mu hlavu,mezitím se šťastný lovec převléká do parádního trika,pak se s ním mazlí,tahá ho po podložce sem tam,no to je prča.

                    Ncinan - Profil | St 24.2.2010 12:53:44

                    Masařka >> prosimta ked budes taky dobry ,kde si to foteny na akom reviry.ja som do takychto revirov blazon.ked to neni tvoj tajni tak budem velmi rad ked mi napises kde to je .dakujem.

                      NSrneček - Profil | St 24.2.2010 12:53:06

                      Malda512 >> nevšiml jsem si.Celé jsem to nečetl tak se hned nečerti.To musíš upřesnit hned v samotné otázce a bylo by po problémech.To se na mě nezlob.

                        NMalda512 - Profil | St 24.2.2010 12:50:03

                        vydrák >> Které?

                          NMalda512 - Profil | St 24.2.2010 12:49:47

                          Srneček >> Proč tady plácáš o vláčce? Psal jsem hned na začátku že při vláčce a nebo mouchaření je to zcela zbytečné o tomto debatovat. Dal jsem to dom všeobecných aby se mohl každej vyjádřit. Bavme se o kaprech, amurech, sumcích, atd.

                            Nvydrák - Profil | St 24.2.2010 12:49:47

                            Malda512 >> Některé negativní reakce taky aspirujou na skvělej zápis.

                              Nberlinan - Profil | St 24.2.2010 12:49:45

                              Srneček >> tak si pres rameno hodis i tu podlozku ne ? to je prece jasny...

                                NSrneček - Profil | St 24.2.2010 12:45:37

                                pjarmil >> a co jako vláčkař ,kterej jde vodou či po břehu několik set metrů s klackem v ruce a malou vláč. taškou přes rameno.Jak by jsi to řešil??

                                  Npjarmil - Profil | St 24.2.2010 12:41:32 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                  podlozku pouzivam uz tri roky ikdyz jdu na nasadaky. jsem pro aby se zacala pouzivat na vsech vodach..

                                    NMalda512 - Profil | St 24.2.2010 12:37:01

                                    Mafi >> Co?

                                      NSrneček - Profil | St 24.2.2010 12:35:34

                                      Malda512 >> Ještě jako hlasovací otázku bych dal za C...protože já osobně jsem proti ,ale ani bych neřekl že ryba vydrží hodně a že je to zbytečné.Tudíž nemohu hlasovat.A myslím,že nebudu sám.Šetrnost jde i bez podložky ,že ano.

                                        NMasařka - Profil | St 24.2.2010 12:34:54

                                        jambo >> ano

                                          Červené karty: lubos666.p, seredan