Dodatek rybářského řádu

Zdravíčko, rád bych se Vás, co už máte doma novou povolenku optal, zda-li je něco pravda na tom, že se pro letošní rok v dodatku RŘ objevil i "Zákaz používání rybářských přístřešků"?
Autor diskuse: milio - Profil , 7.2.2010 kaprařina - RŘ, MO, svazy

Ntwin69 - Profil | Ne 7.2.2010 14:08:10

tuzemak >> je nejvyšší čas s tím začít něco dělat.jenže kdo bude mít odvahu to spustit

    Ntuzemak - Profil | Ne 7.2.2010 14:07:42

    cushy >> já když jezdil na noc k vodě měl sem celtu maximálně spacák když už bývalo chladněji...

      Ntwin69 - Profil | Ne 7.2.2010 14:06:43

      Sven >> jojo,bohužel máš pravdu.snad se tomu v tomto roce vyhnu.

        Ntuzemak - Profil | Ne 7.2.2010 14:06:43

        TWIN 69 >> twin69 >> bohužel těchto sraček se u vody nachází čím dál více..

          NSven - Profil | Ne 7.2.2010 14:05:18

          TWIN 69 >> twin69 >> nevím, není to moje fotka ale takové pomníky po rybářích, najdeš víceméně u každé vody. Bohužel.

            Ncushy - Profil | Ne 7.2.2010 14:05:18

            tuzemak >> Souhlasím.No ale když jezdím k vodě na několik dní,tak nevím,kde nocovat.

              Ntwin69 - Profil | Ne 7.2.2010 14:04:16

              tuzemak >> tak to raději přivítám milion komárů,s těmi si poradím rychleji než s tou hromadou sraček od rádoby rybářů

                Ntuzemak - Profil | Ne 7.2.2010 14:02:02

                cushy >> já myslím,že stěma zákazama to nejní špatné nápad,když si lidi toho neváží ať to klidně zakáží:o))

                  Ntuzemak - Profil | Ne 7.2.2010 14:00:46

                  TWIN 69 >> twin69 >> tomu věř,takový místo je cítit hodně z daleka,tam ani ti komáři neštípou:o)))

                    Ntwin69 - Profil | Ne 7.2.2010 13:58:29

                    tuzemak >> snad se mi to podaří a zdaleka se mu vyhnu

                      Ncushy - Profil | Ne 7.2.2010 13:58:28

                      Dodatek pro Severní Moravu a Slezsko.Letos nám tady píšou,že platí zákaz táboření,stanování a rozdělávání ohňů ve volné přírodě.Nevím co řeknou na biwi.

                        Ntuzemak - Profil | Ne 7.2.2010 13:56:50

                        TWIN 69 >> twin69 >> podle vůně to místo určo poznáš:o))

                          Ntuzemak - Profil | Ne 7.2.2010 13:56:12

                          TWIN 69 >> twin69 >> ti komáři sou kolikrát horší jak tlupa rybářů:o)))

                            Ntwin69 - Profil | Ne 7.2.2010 13:54:06

                            Sven >> kde je to focený?to jenom abych se tomu místu vyhnul

                              Ntwin69 - Profil | Ne 7.2.2010 13:53:20

                              tuzemak >> to není,ale je tam moc komárů.takže B-komplex a repelent je nutnost

                                NSven - Profil | Ne 7.2.2010 13:51:38

                                TWIN 69 >> twin69 >> sice vypadá ale není. Možná, že ani tam není takový bordel.

                                  Ntuzemak - Profil | Ne 7.2.2010 13:50:44

                                  TWIN 69 >> twin69 >> muže tam být nádherně,asi to tam ještě nebode moc zabydlenýýý...

                                    Ntwin69 - Profil | Ne 7.2.2010 13:48:29

                                    Sven >> To je hnus,vypadá to jak cikánská osada na východním slovensku

                                      Ntwin69 - Profil | Ne 7.2.2010 13:47:09

                                      tuzemak >> na tento rok chystám Moravu od Hodonína po soutok s dyjí a tam se moc chytačů nevyskytuje,tedy aspoň doufám

                                        Ntuzemak - Profil | Ne 7.2.2010 13:45:16

                                        TWIN 69 >> twin69 >> to raději ne...