Dodatek rybářského řádu

Zdravíčko, rád bych se Vás, co už máte doma novou povolenku optal, zda-li je něco pravda na tom, že se pro letošní rok v dodatku RŘ objevil i "Zákaz používání rybářských přístřešků"?
Autor diskuse: milio - Profil , 7.2.2010 kaprařina - RŘ, MO, svazy

Ntwin69 - Profil | Ne 7.2.2010 14:22:27

Vítek >> co tím myslíš ATAK

    Ntuzemak - Profil | Ne 7.2.2010 14:21:43

    TWIN 69 >> twin69 >> ano pokud ten bordel udělám já,ale abych musel uklízet po někom to asi nééé,jinýho než zákaz nepomůže,pak se rybář nevymluví,že to udělal stanař..

      Ntwin69 - Profil | Ne 7.2.2010 14:21:42

      tuzemak >> jednoduchý to není.kdo uteče vyhraje.

        NVítek - Profil | Ne 7.2.2010 14:20:50

        To je atak na rybářské čundráky. Hanba!

          Ntuzemak - Profil | Ne 7.2.2010 14:18:52

          zajda f >> jenže to nejní tak jednoduchý brát noty za bordel,kolikrát přijedu k vodě za tmy a pří rozbřesku mě málem švihne co se nachází kousek odemně,a co potom,uklidit bordel???raději odejdu jinam,bohužel se může stát že při balení vercajku přijde RS a jak to vysvětlíš???

            Ncushy - Profil | Ne 7.2.2010 14:18:44

            V létě kam jezdíme na ryby byla na našem místě rodinka s dětma stanovat asi 3 dny.Po jejich odjezdu tam zůstal takový bordel,že jsme po nich uklízeli pěkně dlouho.Ty nikdo nezkontroluje.U nás byli porybní hned druhý den a hned je zajímalo,kde dáváme odpad.

              Ntwin69 - Profil | Ne 7.2.2010 14:18:41

              tuzemak >> asi je jiná doba a lidi se moc změnili.na nápravu bude asi pozdě,takže zbývá jen zákazy a pokuty a třeba i papíry do úschovy tak na rok

                Nbjucek - Profil | Ne 7.2.2010 14:18:05

                Podle mě se zákazem nic moc nevyřeší. Lidi jsou dobytek a udělaj bordel klidně za 2 hodiny, nemusej to bejt jenom rybáři, takový vodáci jsou kolikrát ještě horší.
                Navštěvuju místa kde jsem nikdy bivaky neviděl a nedají se tam ani postavi a stejně to tam vypadá jak na skládce.

                  Ntuzemak - Profil | Ne 7.2.2010 14:16:35

                  TWIN 69 >> twin69 >> no vidíš a dříve to šlo bez bordelu,proč to nejde dnes???lidi sou hovada

                    Ntwin69 - Profil | Ne 7.2.2010 14:15:15

                    tuzemak >> my jezdili na celý týden a bylo to fajn.Višňák,slivovice,pivečko a sem tam nějaká ta ryba.

                      Nzajda f - Profil | Ne 7.2.2010 14:14:57

                      Je to smutné ty fota toho bordelu možná by to chtělo brát noty za bordel na fleku než kolikrát řešit uplné hovadiny

                        Ntuzemak - Profil | Ne 7.2.2010 14:14:45

                        Kocháč >> já vím jak si to bral,prostě celta bude in,taky dobře:o)))

                          NKocháč - Profil | Ne 7.2.2010 14:13:48

                          tuzemak >> Bral jsem to ironicky, zakázat biwaky a hotovo :o))) Já se klidně vychrním pod celtou, když na to přijde, nebo pod deštníkem....

                            Ntuzemak - Profil | Ne 7.2.2010 14:13:45

                            TWIN 69 >> twin69 >> už teď je pozdě,je to v lidech a ty hned tak nepředěláš,jediný řešení je fakt už jen ten zákaz,teda snad no...

                              Ntuzemak - Profil | Ne 7.2.2010 14:12:44

                              cushy >> já jezdil už v pátek a na celý víkend,a věř že to bylo super...

                                Ntuzemak - Profil | Ne 7.2.2010 14:11:50

                                Kocháč >> nevim jak by se ti líbilo z jedný strany řvaní diskotéky a z druhý strany banda feťáků a ožralců,proto sem pro zákazy:o))

                                  Ntwin69 - Profil | Ne 7.2.2010 14:11:11

                                  Kocháč >> v tomhle s Tebou souhlasím.a teď uvidíme tu smršť oponentů!!!

                                    Ncushy - Profil | Ne 7.2.2010 14:11:03

                                    tuzemak >> Jo jo.Jedna noc to jde.

                                      Nkopr69 - Profil | Ne 7.2.2010 14:10:26

                                      Byl bych pro.Zmizeli by ohniste a hromady odpadku kolem vody.

                                        NKocháč - Profil | Ne 7.2.2010 14:08:26

                                        Já bych to nezakazoval, vždyť je to nádherný a večer tam musí být super atmosféra, pokec s kamarádama, nějaká ta bečka a občas kapr...Nádhera, ne? A nejedná se o žádný závody. Takhle dopadají top secret vody, kde se občas vytáhne velká ryba. A můžeme si za to všichni...
                                        Zakázat a hotovo :o)