Dodatek rybářského řádu

Zdravíčko, rád bych se Vás, co už máte doma novou povolenku optal, zda-li je něco pravda na tom, že se pro letošní rok v dodatku RŘ objevil i "Zákaz používání rybářských přístřešků"?
Autor diskuse: milio - Profil , 7.2.2010 kaprařina - RŘ, MO, svazy

Nmalamut - Profil | Ne 7.2.2010 21:42:45

petr12 >> kluci teď jezděj házet střechy od sněhu tím směrem, Rokytnici, Hrabačov, Jabloneček asi taky, navíc potřebuju jet do Hrabačova na pilu něco dohodnout až mi pošlou ceníky tak uvidím, ozval bych se předem přes SZ. Ale to údolí Jizery je super, ještě že tam nejsou trofejní kapři, by se to zkurvilo biwakama a bylo by po nádheře :-)))

    Njarda 2004 - Profil | Ne 7.2.2010 21:38:45

    malamut >> Ale králík je králík málo platné. Jdu hodit spánek už jsem znaven zatím se měj.

      Nmalamut - Profil | Ne 7.2.2010 21:38:20

      MOndo >> "stanování, táboření a rozdělávání ohňů", od vody vás nikdo nevyhání tak nač ten řev????

        Nmalamut - Profil | Ne 7.2.2010 21:36:18

        jarda 2004 >> no vždyť to říkám, jsem pako, pořád dost času a "příjde lepší" a h...o. Jestli si letos vezmu papíry tak to nenechám náhodě :-) Ale s kámošem chceme zkusit chov králíků, tak nevím jak bude čas atd. Kdyžtak budu u rybníka směňovat jako mnozí, jen budu na druhý straně barikády :-)))

          NMOndo - Profil | Ne 7.2.2010 21:33:12

          už sem ho našel,,omlouvám se za kvalitu je to tam drobným písmem

            Npetr12 - Profil | Ne 7.2.2010 21:32:25

            malamut >> tak se někdy stav..mám biwi-penzion na Vilémově..horní část po soutok s mumlavou je exkluzivní.

              Njarda 2004 - Profil | Ne 7.2.2010 21:31:42

              malamut >> musiš vic masit a bude vícero masíčka.

                Nmalamut - Profil | Ne 7.2.2010 21:29:09

                jarda 2004 >> ale to zase jo, ale bylo málo, copak máš na cca dvaapůlkilákovi, olízneš pár kůstek a je po parádě :-))

                  NMOndo - Profil | Ne 7.2.2010 21:26:30

                  jurasoft >> Jirka Šachl >> až najdu ten dodatek tak ti to vyfotím

                    Njarda 2004 - Profil | Ne 7.2.2010 21:24:11

                    malamut >> Tak hlavně že chutnalo.

                      Nmalamut - Profil | Ne 7.2.2010 21:23:36

                      jarda 2004 >> kapr nemá dušičku, kapr má masíčko :-))) Včera jsem jednoho zbodnul. Jednoho z těch čtyř co jsem si loni nechal :-))) Fakt, jsem pako...

                        Nmalamut - Profil | Ne 7.2.2010 21:22:09

                        petr12 >> já tam tudy jezdil na kole když jsem měl pension na Benecku, krásná řeka, škoda chytat když si jinde nachytáš kapry.

                          Npetr12 - Profil | Ne 7.2.2010 21:18:34

                          malamut >> jj...to máš recht,je jich škoda..i když můžu k vodě v bačkorách..o)

                            Njarda 2004 - Profil | Ne 7.2.2010 21:18:23

                            malamut >> Že jo a co to ušetří kapřích dušiček.

                              Nanakonda - Profil | Ne 7.2.2010 21:17:42

                              Brix >> To by muselo být někde na rybách.Ono vypít basu Budvar ležáku ve dvou,to už má člověk pořádně naváto.

                                Nmalamut - Profil | Ne 7.2.2010 21:17:39

                                jarda 2004 >> hmm, tečkovanej fousáč, to stojí za úvahu :-)))

                                  Njarda 2004 - Profil | Ne 7.2.2010 21:17:03

                                  anakonda >> Faktem je že to je běžná cena.

                                    Nmalamut - Profil | Ne 7.2.2010 21:16:59

                                    petr12 >> tobě na tý Jizeře nic jinýho nezbejvá :-))) Tam snad ještě jsou ale na žrádlo je jich škoda.

                                      Nanakonda - Profil | Ne 7.2.2010 21:16:18

                                      jurasoft >> Jirka Šachl >> Vždyť to mohl být klamavý inzerát,kterým si připravuje prodejce kupce.

                                        NBrix - Profil | Ne 7.2.2010 21:15:58

                                        anakonda >> Náhodou, mě se ta vaše sázka líbí. Je to sportovní řešení. A víte co? Místo nějakých hádek tu basu potom spolu vypijte :-)