Dodatek rybářského řádu

Zdravíčko, rád bych se Vás, co už máte doma novou povolenku optal, zda-li je něco pravda na tom, že se pro letošní rok v dodatku RŘ objevil i "Zákaz používání rybářských přístřešků"?
Autor diskuse: milio - Profil , 7.2.2010 kaprařina - RŘ, MO, svazy

Njarda 2004 - Profil | Ne 7.2.2010 21:14:46

malamut >> Snyd si nemyslíš že budu malovat na pupíky to nepřipadá v ůvahu ale pomalovat sumce to by byl potočák na uzení akorát.

    Npetr12 - Profil | Ne 7.2.2010 21:14:38

    malamut >> to raději 10 potočáků než jednoho kapra..když už tak už..nežeru hinduisty natož někoho v pižamu a žlutou tečkou na čele..o)

      Nanakonda - Profil | Ne 7.2.2010 21:13:20

      Dendan >> Víš co udělám Dendane,když vyhraju? Odpustím Ti tu basu Budvaru.Zítra si tam zavolej a zjistíš,že jsi prohrál.Nechci abys přišel zbytečně skoro o 400Kč,jenom proto,že si se vsadil nepřipraven proti připravenému.Skutečně jsem tomu řediteli volal.Dokonce během této diskuse 3x.Ujistil mne,že ty ceny,které jsem uvedl jsou skutečné a pravdivé.Jenom Tě o něco poprosím.Až tu cenu ověříš,napiš sem na MRK,do této otázky,že to tak je.Nic víc nepotřebuji.Měj se hezky.

        Nmalamut - Profil | Ne 7.2.2010 21:09:46

        tuzemak >> nazdar

          Ntuzemak - Profil | Ne 7.2.2010 21:07:38

          malamut >> sbohem,zdar

            Nmalamut - Profil | Ne 7.2.2010 21:06:54

            tuzemak >> ser na to, já tě nechci řešit, svý sis řekl tak pá.

              Nmalamut - Profil | Ne 7.2.2010 21:06:06

              jarda 2004 >> udělej si puntíky na kapra a máš to to samý a větší :-))

                NDendan - Profil | Ne 7.2.2010 21:05:02

                anakonda >> ok

                  Njarda 2004 - Profil | Ne 7.2.2010 21:03:41

                  malamut >> No marodění snad už končí a ty soukromáky z potočákama budou jak nějakej objevím tak dám vědět pojedem naplnit mrazáčky:-)))))

                    Ntuzemak - Profil | Ne 7.2.2010 21:02:47

                    malamut >> nebuj,mý ego je v pořádko,jen sa divím,že nečteš podstatný věci,o tom léčení ega u někoho pochybuju,nakonec sem nebyl sám který tu řešil něco jinýho než zadání otázky,ale to asi taky nemusíš číst že!!!

                      NSven - Profil | Ne 7.2.2010 21:02:34

                      malamut >> ani jsi ho vidět nemohl, protože žádný neexistuje. Zima je prostě letos dlouhá :-))))

                        Nmalamut - Profil | Ne 7.2.2010 21:02:13

                        jarda 2004 >> čágo Jardo, nějak jsem vysledoval že marodíš, tak přeju brzké uzdravení. A potočáky taky nežer, kaprů máš dost všude :-))) Hmm, potočáci na soukromákách, kampak to jezdíš? :-)))

                          Njarda 2004 - Profil | Ne 7.2.2010 21:02:06

                          jurasoft >> Jirka Šachl >> Já vím nebyl to jedinej inzerát ale ta cena odpovída.

                            NDendan - Profil | Ne 7.2.2010 21:01:53

                            jarda 2004 >> Kurna asi bude basa v tahu

                              Nmalamut - Profil | Ne 7.2.2010 21:00:07

                              tuzemak >> já se snažím číst vše ale opravdu jsem neviděl konkrétní dodatek RŘ o němž by měla být řeč. Co se týče tvých příspěvků, asi jsem ty věcné přehlédl ale v těch co jsem viděl jsi si léčil nějak pošramocené ego.

                                Njarda 2004 - Profil | Ne 7.2.2010 20:59:10

                                malamut >> Tak to já ne raději schroupnu stádo potočáků než jednoho kápřího bráchu.Jinak tě zdravím a Lína nepapám je moc hezkej.

                                  Nmalamut - Profil | Ne 7.2.2010 20:57:47

                                  anakonda >> to jistě ne ale nechci zde zabíhat do podrobností. Raději sežeru kapra +70 než jakéhokoliv lína či potočáka :-))) Ale to je mimo zadání, čímž se omlouvám.

                                    Njarda 2004 - Profil | Ne 7.2.2010 20:56:01

                                    Dendan >>No kolego nechci tě zrazovat od tvého úmyslu sázky, ale mimo vánoční období se tyhle ryby pohybují opravdu v cenách okolo tisíce korun ryby nad deset kilo v rozmezí 12 až 14 Kg se cena šplhá až na 1500Kč a někdy i více. Známý kupoval několik kaprů okolo 13kg z výzkumného ústavu a jeden kus vycházel na 1550Kč a to je cena oficiální na černém trhu převažečů je tato cena i 2000Kč a výš. Kapři v kategorii 18 Kg až 20Kg se již pohybují i 1000Kč za kilo nad dvacet kilo i 1500 a výše. Hodně chovatelů i převažečů pochopilo velmi rychle, jaké tyhle ryby mají cenu a náležitě si je nechají zaplatit a majitelé komerčních revírů do těchto ryb utrácejí neuvěřitelné peníze což jim zpětně nese atraktivitu revírů.

                                      Nanakonda - Profil | Ne 7.2.2010 20:54:15

                                      malamut >> To máte svatou pravdu,že ryba je zdravá,ale nemůžeme kvůli svému zdraví vyplundrovat přírodu.

                                        Ntuzemak - Profil | Ne 7.2.2010 20:53:50

                                        malamut >> další co čte jen co potřebuje,já tím pražákem nemyslel nic špatnýho,ale to ani ty nepochopíš,páč ani neceš...