Podvrh od Maxcarp

nazdar pánove.zajíma mně váš názor na aférku s kaprem Pavla Převora.co si myslíte?je to stejna ryba??nebo jednovaječné dvojče??

Je to podle vás podvrh??

A) ano84%

B) ne8%

C) nejsem si jistej8%

Od 4.2.2010 hlasovalo 405 čtenářů.

TAV - Profil | Čt 4.2.2010 17:04:52

Martin M. >> Bohužel pro něho to, co se zjistit nemělo...

    TAV - Profil | Čt 4.2.2010 17:04:16

    Nix >> To už se dávno stalo...

      Nix - Profil | Čt 4.2.2010 17:02:06

      Tak proc vy umělci nenapíšete do maxcarpu , at vám to vysvětlí ?????????

        konn - Profil | Čt 4.2.2010 17:01:56

        a kde se da ta ryba porovnat ma nekdo stranky kde jsou ty fotky

          escorrt - Profil | Čt 4.2.2010 17:01:30

          taky si myslím že je to klamavá reklama,tož vše.zdar

            pjarmil - Profil | Čt 4.2.2010 16:59:37

            tomu uz se clovek musi jen smat... :-)))))))))))))))))))))))))))) :-))))))) :-))))))))

              Merlin23 - Profil | Čt 4.2.2010 16:59:26

              Mitchell >> v pohodě já to beru, jen píšu, že být na tvém místě nevěřím ani firmě ani produktům :( tohle se nedělá je to podle mého názoru je to jasná KLAMAVÁ REKLAMA

                SNOW - Profil | Čt 4.2.2010 16:58:30

                chi.. mno a je to... jen se smeju tem lidem co rikali v ze je to prava fotecka...pro me za me.. at ma ten kapr klidne 40 kilo pral bych to komukoliv kdo se lopoti u vody ale delat z lidi votroubky.. kdyz nechci aby bylo videt kde byl chycenej tak se blejsknu pred bivakem a je to.. ale kdyz se na fotku podiva nekdo kdo trosku rozumi tomu jak se upravujou fotky.. tak se zasmeje a rekne ze stiny na rybe a okoli spolu proste nesedi.. jeste ty dokreslene prstiky snad pastelkou tomu taky nedavaji punc kvality..:-) nezbyva se nez zasmat a jit dal.. chleba ani kule levnejsi nebudou.. :-) saaaaayyyyy

                  Jettys - Profil | Čt 4.2.2010 16:57:42

                  Tulo >> to by musel kopat s tvejma játrama:)

                    Tulo - Profil | Čt 4.2.2010 16:56:44

                    Martin M. >> by ti upadla noha?ale aspoň budeš vědět proč mi za války říkali žula:))

                      Martin M. - Profil | Čt 4.2.2010 16:56:17

                      TAV >> coze se zjistilo?

                        perch2 - Profil | Čt 4.2.2010 16:56:06

                        dasty carp >> proč? měl bych?

                          TAV - Profil | Čt 4.2.2010 16:55:32

                          Mitchell >> Proč ho urážíš kvůli tomu, že je Slovák? Z čeho jsi flustrovaný? Že se zjistilo, jak tým Maxcarp přichází ke svým úlovkům?

                          Buldozer - Pošli pozvánku XAXAPovi, je tu pro něho první člověk...

                            eRko - Profil | Čt 4.2.2010 16:55:22

                            ...ještě že Maxcarp není akciovka, to by teď byl na burze šrumec :)))))))

                              snoopy - Profil | Čt 4.2.2010 16:55:01

                              perch2 >> a jakou má tahle firma prestiž? neber to ve zlým, jen se ptám

                                Martin M. - Profil | Čt 4.2.2010 16:55:00

                                Tulo >> hele, budes na vystave v Brne? Potrebuji otestovat nove kopacky a chybi mi balon ;-)

                                  mirek carp - Profil | Čt 4.2.2010 16:54:09

                                  Boužel se o této rybě diskutovalo minulí rok na BVV a bylo to jasné už tam,že jde o fotomontáž,ty ryby jsou stejné.Je to hnus.Nechápu

                                    dasty carp - Profil | Čt 4.2.2010 16:53:57

                                    perch2 >> Ty jsi v plavané,,nebo co

                                      Tulo - Profil | Čt 4.2.2010 16:53:00

                                      Martin M. >> nekopej,máš na to lidi:))

                                        kuman & JRT - Profil | Čt 4.2.2010 16:52:54

                                        Mitchell >> ani sám nevíš jako to je. Nebo věříš tomu co ti někdo nakukal. Udělej si vlastní nezávislej názor. Buď to tady všechno totálně vyvrať nebo se raději nevyjadřuj. Beztak asi nemáš šanci tohle obhájit..a není to o závisti.

                                          Červené karty: jurasoft