Podvrh od Maxcarp

nazdar pánove.zajíma mně váš názor na aférku s kaprem Pavla Převora.co si myslíte?je to stejna ryba??nebo jednovaječné dvojče??

Je to podle vás podvrh??

A) ano84%

B) ne8%

C) nejsem si jistej8%

Od 4.2.2010 hlasovalo 405 čtenářů.

Ndasty carp - Profil | Čt 4.2.2010 16:52:53

Merlin23 >> V to doufám kamaráde

    NMitchell - Profil | Čt 4.2.2010 16:52:41

    Merlin23 >> to nepotrebuji me tato firma vyhovuje

      Nperch2 - Profil | Čt 4.2.2010 16:52:30

      Někoho obiňovat, že upravil fotky by byla podle mě blbost..podle mě by to MOHL být jeden a tentýž kapr, ale pochybuju,že firma s takovou prestiží by něco podobnýho udělala..někdo je moch chtít pošpinit a sám Petr myslím tohle nemá za potřebí pokud není totální idiot(o tom pochybuju)..každej v tom vidí co chce vidět..kdo v tom vidí strašněj podvod tak ať..ale upřímně kde v rybařině nejsou a kdo sme nikdy žádnej neudělali?

        Nkobr.d® - Profil | Čt 4.2.2010 16:52:28

        Mitchell >> Copak budeš dělat? Upravovat nějaké fotky?

          NMerlin23 - Profil | Čt 4.2.2010 16:52:24

          dasty carp >> dastíkus je ve skvělé formě :-) rád jsem tě viděl na výstavě prdíku a snad napravím své chyby a přihlásím se na pokec :))

            NeRko - Profil | Čt 4.2.2010 16:51:41

            dasty carp >> do toho nevidím, moc se kolem Maxcarpíku neorientuju, stačilo pár hlášek a udělal jsem si závěr hned ze startu, takže fakt nevím zda za ně Míša chytá či ne, ale tak dík za info :) každopádně to vzal humorně a myslím že mnoha lidem tady zlepšil svými hláškami náladu, takže danke Míšo :)

              NMerlin23 - Profil | Čt 4.2.2010 16:51:27

              Mitchell >> tak třeba hledat nějakou novou firmu na obhajování :-))) aby počínání tvé mělo smysl

                Ndasty carp - Profil | Čt 4.2.2010 16:51:05

                Mitchell >> Běž a než odejdeš,,tak si přečti co jsi napsal a za rohem si dej pár facek

                  NPvl - Profil | Čt 4.2.2010 16:50:28

                  dasty carp >> On tomu věří :o§)

                    NMartin M. - Profil | Čt 4.2.2010 16:50:15

                    Tulo >> pred 2ma roky tu bylo neco podobneho s Alesem Vondrlikem a tam ta podobnost ryb byla jeste vetsi, presto mu dodnes verim, ze to zadny podvod nebyl. U teto "afery" jsou ty dukazy jeste mensi, takze radeji drzim hubu a cekam, jak to dopadne, do te doby do nikoho kopat nebudu.

                      NMitchell - Profil | Čt 4.2.2010 16:50:02

                      dasty carp >> jasny uz koncim jdu zas neco delat

                        NBrouček - Profil | Čt 4.2.2010 16:49:56

                        buldozer >> buď od těď budu věřit na zázraky nebo je to stejá ryba ale asi je to to druhé stejná ryba na první pohled

                          Ndasty carp - Profil | Čt 4.2.2010 16:49:40

                          eRko >> On kolem testera jen proběhl

                            Ndasty carp - Profil | Čt 4.2.2010 16:48:10

                            Mitchell >> Tak nepiš takové blbosti,,škodíš ještě více..

                              Nkuman & JRT - Profil | Čt 4.2.2010 16:48:08

                              Pvl >> toť otázka? :))) Každopádně musím ocenit velkej smysl pro humor....

                                NeRko - Profil | Čt 4.2.2010 16:47:58

                                Mitchell >> kolik dávají testerům za obhajování? :)))

                                  Nkobr.d® - Profil | Čt 4.2.2010 16:47:48

                                  Mitchell >> Jsi ubožák (cobole)

                                    Ndasty carp - Profil | Čt 4.2.2010 16:47:41

                                    Tulo >> Aha ale ještě že takových tu není mocc,,ha

                                      NV.P. - Profil | Čt 4.2.2010 16:47:36

                                      Mitchell.: Hele ty profíku :) neměl by ses moc vyjadřovat :) páč, když čtu ty Tvoje blafy, tak mi začíná blikat monitor. Neděláš ostudu jen sobě, ale tomu koho prezentuješ.

                                        NMitchell - Profil | Čt 4.2.2010 16:47:33

                                        dasty carp >> me si nevsimej je moje ne ;-)

                                          Červené karty: jurasoft