Podvrh od Maxcarp

nazdar pánove.zajíma mně váš názor na aférku s kaprem Pavla Převora.co si myslíte?je to stejna ryba??nebo jednovaječné dvojče??

Je to podle vás podvrh??

A) ano84%

B) ne8%

C) nejsem si jistej8%

Od 4.2.2010 hlasovalo 405 čtenářů.

kobr.d® - Profil | Pá 5.2.2010 15:17:50

eRko >> K vodě nosím vždy pár kuliček :-))

    Mike1977 - Profil | Pá 5.2.2010 15:16:15

    Ale trefil jsi to docela přesně! :-) Sic si také občas kapříka chytnu (ale jen jako relax, když musím bobkařit), ale myslím si, že většina kaprařů provozuje tohle jen proto, že je to nejmín náročné jak na techniku, tak i hlavně jakýkoliv pohyb. Rozdělají pruty, zakrmí, nahodí...sednou a čekají...toť vše. Jednoduché ne ? :-) A pak se člověk má divit, že je to skoro kult, když 70 pct rybářského národa jsou jen kapraři :-)

      Merlin23 - Profil | Pá 5.2.2010 15:15:03

      Netipa - poslední hrdina MRKu >> Netipa >> já bych to řekl jinak :-) Pro některé "kapraře" je tenhle koníček jen honbou za rekordy a váhou kapra, udělají vše aby se mohli prsit na stránkách časopisů. Jak jsem psal včera, naštěstí je kolem mě dost rybářů - kamarádů co mají radost i z malých ryb a rybaří pro radost z pobytu u vody a relaxace s tím spojené :-)

        eRko - Profil | Pá 5.2.2010 15:13:37

        kobr.d >> kobr.d® >> produktivnější je na tuty vyrazit s pár kuličkama k vodě... :)))

          andy.rybar - Profil | Pá 5.2.2010 15:13:07

          Netipa - poslední hrdina MRKu >> Netipa >>"Nic jsi nepochopil Ivane"!

            kobr.d® - Profil | Pá 5.2.2010 15:12:38

            Tady toho zase je. Něco nového, nebo pořád dokola. Má cenu to číst?

              carpjena - Profil | Pá 5.2.2010 15:11:19

              Netipa - poslední hrdina MRKu >> Netipa >> Nevěřící povolejte všechny kmeny

                Netipa - Profil | Pá 5.2.2010 15:11:16

                andy.rybar >> Pokud ho znáš osobně, tak se s ním přestaň kamarádit a pokud ho neznáš, tak ti to může bejt ukradený ne?

                  Netipa - Profil | Pá 5.2.2010 15:10:19

                  eRko >> přiznám se, že takovouto reakci jsem neočekával a tedy nevím, co na to říct. Snad jen to, že podvádění kaprařských bohů je velmi důležitá věc a není nasnadě si z tohoto tématu dělat srandu :-)

                    andy.rybar - Profil | Pá 5.2.2010 15:09:28

                    Netipa - poslední hrdina MRKu >> Netipa >> Ono tu ani tak nejde o to jestli je to podvrh nebo ne.Jde spíš o to jak se k tomu postavil pavel na svých stránkách.A pokuď jde o mně jsem plně za jeho vyloučení z obce rybářské, veřejnému přestřižení státního rybářského lístku a zlomení prutů o koleno!:-D

                      eRko - Profil | Pá 5.2.2010 15:06:24

                      Netipa - poslední hrdina MRKu >> Netipa >> jupííí a teď to tu rozjeď, sím sím nadšeně čekám další příspěvečky na adresu rybářské odnože :))) heleť, ten kaprařský podběrák je fakt tvůj? ty jsi taky kaprař? :)))

                        Netipa - Profil | Pá 5.2.2010 15:02:47

                        Kaprařina coby odnož rybařiny je už očividně definitivně v prdeli, když už přes 500 příspěvků řeší pravost fotografie jakýhosi očividně kaprařskýho lůzra, který v rámci rybářského neposkvrněného a poklidného ducha chytá ryby za prachy. Je mi upřímně líto lidí, kteří za těmito fotografiemi stáli a rybáře bránili, že se nakonec pravda ukázala a tito lidé, kteří ho bránili z toho nakonec vyšli nejhůř. Proboha co si pod tím mám představit? To jako, že byli vyloučeni z kaprařské obce a byly jim zabaveny tripody? Celý mi to přijde neuvěřitelně ujetý. Vypadá to, že kaprařina již není koníček, nýbrž kult, nebo, chtele-li, sekta v jejímž čele stojí pár polobohů, kteří jsou slepě následovány stádem ovcí, které činí jak bozi pískají

                          eRko - Profil | Pá 5.2.2010 14:59:59

                          patlal >> alelujá, tak tohle je zlomový okamžik, asi poprvý si dovolím s tebou souhlasit :))) mazec!

                            patlal - Profil | Pá 5.2.2010 14:57:11

                            TAV >> tito lidé si tyto věci nezapomínají,jsou důležitější než např. pruty...

                              TAV - Profil | Pá 5.2.2010 14:55:42

                              andy.rybar >> Je to fakt ubohost, ještě napíšou, že si úplnou náhodou zapomněli doma kameru, kterou jinak vždy nosí. Navíc dnes má snad každý kameru na mobilu...

                                andy.rybar - Profil | Pá 5.2.2010 14:54:33

                                Celkem výstižný citát z Red Dwarf:-DDD

                                Archeologove pobliz hory Sinaj nasli stranku knihy, ktera je odborniky povazovana za soucast Bible, bonnsti experti nyni urcuji jeji stari; v pripade, ze je skutecne prava, patri na prvni stranu a biblicky text zní: „Me milovane Candy: Vsechny postavy v teto knize jsou fiktivni a jakakoli podobnost se skutecnymi lidmi, zijicimi ci mrtvymi, je ciste nahodna.“

                                  eRko - Profil | Pá 5.2.2010 14:48:00

                                  a já bych teď rád viděl jak vyletěl graf návštěvnosti stránek Maxkárpionů, to by taky bylo určitě k pobavení :))) reklama je reklama, za měsíc se na vše zapomene, ale název firmy nesmazatelně zůstane v podvědomí všech :)))

                                    D.Carp - Profil | Pá 5.2.2010 14:41:04

                                    Kocháč >> Je to staré rčení o té negativní reklamě ale tady si myslím, že to neplatí. Rád bych viděl někoho kdo chce nakupovat od firmy, která si vymyslela rybu!:-) Nevěřím, že to Pavel vymyslel a zrealizoval sám. Ale jak už jsi psal dole, taky cítím s jeho kamarády co mu slepě důvěřovali a rvali se za něj a teď tohle.

                                      patlal - Profil | Pá 5.2.2010 14:33:39

                                      andy.rybar >> To je super hláška to si musím zapamatovat :-))

                                        Raduz - Profil | Pá 5.2.2010 14:32:30

                                        andy.rybar >> je to prostě síla no...

                                          Červené karty: jurasoft