Rokytka 1 podrevír Martinák

Pokec z nového pražského podrevíru

Nkurell - Profil | St 17.11.2010 9:48:05

neznáte někdo aktuální stav?

    NSpinMan - Profil | St 9.6.2010 23:37:33

    jj přesne tak, dneska jsem jel okolo Kyjaku a uz je skoro napustenej, neupravený brehy plný bláta a parek dědulu už tam mačel klacky to jsem cumel :D, ani nevim zda uz tam je neco k chytani pač o vikendu byl jeste bez vody:D

      NPetrson - Profil | St 9.6.2010 23:09:23

      chřenovák >> chřenovák, SpinMan >> díky chlapi za informace. Rybník znám z výletů na kole, cca 4 roky zpět se mi zdál jkao pěkná voda, už sice zarůstal, ale tráva nebyla zdaleka rozšířená, jako dnes. Hlavně se mi líbí členitost - mělké i hluboké břehy, širá voda vs. zarostlé zátoky. I když dnes kvůli vegetaci ani tahle pestrost nebude tak využitelná z hlediska lovu.
      S novým zarybněním to je otázka, tehdy to byl chovec na kapry - jedna velikost 20 - 30 cm. Myslím, že do revírů byl přidán hlavně kvůli výpadku Kyjáku a dalších vod, které se bagrují či k tomu chystají, takže ryby které se tam nenasadí, by se asi v určitém DOSTATEČNÉM poměru měly vysadit i sem.
      Rozhodně vyzkouším ještě tu Lítožnici a Martiňák na plavajdu bude o to lepší, pokud skoro není možnost chytat ze dna.

        Ngrizzly72 - Profil | St 9.6.2010 0:29:26

        chřenovák - >> a takhle nějak to dopadne s Hostíkem :-(((((((((

          NSpinMan - Profil | Út 8.6.2010 23:37:53 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

          byl jsem na tomto podreviru pa so a spatny, mala hloubka, zarostlá tráva, na plavačku tam flek najdes ale jinak dle meho nazoru nic, zarybnený mi to nijak extra nepřijde, vytahnul jsem kaprika a lina(, ty jsou tam vysazeny od patku všechny tak kolem 15-20cm(i tak to posedávajicí dědové vytlučou), skoda v tomhle reviru nejvetsi podrevir, kdyz nepočitám vypustenej Kyjak a ten taky nevypada zatim nijak vabně na to co tam zahucělo penez

            Nchřenovák - Profil | Út 8.6.2010 22:59:58

            Petrson - na plavačku se da někde chytat musiš si to okouknout

              NPetrson - Profil | Ne 6.6.2010 4:40:43

              chřenovák >> ahoj, dá se prosím Tě aspoň někde blíž břehu zkusit plavajda, nebo je to zarostlý po celý ploše. Či fídr na pátera s vyšším závěsem, jestli jsou nějaký volnější místa. Díky.

                Nchřenovák - Profil | So 22.5.2010 23:41:19

                Voda v pohodě pomalu tam nic neplave jenom to pěkně zarůstá

                  Nchřenovák - Profil | So 22.5.2010 23:35:26

                  Dneska na Martináku

                    NRybkin - Profil | Po 10.5.2010 19:41:15

                    epoke >> Za pár dní to přejdeme suchou nohou

                      Nepoke - Profil | Po 10.5.2010 19:39:28 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                      foto z přítoku

                        Nepoke - Profil | Po 10.5.2010 19:37:51 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                        souhlasím s feedoros krásný revír

                          NFeedoros - Profil | Po 10.5.2010 19:27:28

                          Vase zprava

                            NFeedoros - Profil | Po 10.5.2010 19:27:26

                            Nadhera krasny revir....jezis je to strasny kde se to tu vzalo?

                              Nyzzak - Profil | Po 10.5.2010 19:12:08

                              chřenovák >> Uhyn ryb začíná vedro a bláto neni to pravé ořechové

                                NRybkin - Profil | Ne 9.5.2010 21:20:36

                                chřenovák >> Zase nám to nějak povyrostlo

                                  Nchřenovák - Profil | Ne 9.5.2010 21:19:42

                                  9.5

                                    Nxifa - Profil | Čt 29.4.2010 23:12:19 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                    Kdo je zodpovědný za tyto bahení lázně?§!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! V létě až tam zhynou poslední ryby,tak se z toho stane líhen komárů,pakomárů atd!!!!!!!!!!!! V přilehlích panelácích lidi utratěj všechny prachy za repelenty.Nebudou mít na nájem tak je vystěhují.Ten co to odbahnil tak to levně koupí,dá to do kupy. A bude nadosmrti bohatej. Potom budem jezdit na soukromák za litr a budem plakat štestím jak je to tam SUPERRRRRRRR!! Bude totiž končit pronájem revírů rybářskému svazu.Svazové vody už třeba nebudou.

                                      Nyzzak - Profil | Čt 29.4.2010 8:06:09

                                      Koukám, že se jim ,,odbahnění" celkem povedlo

                                        Nsklo - Profil | St 28.4.2010 21:45:53

                                        hmm, libovka :)