Rybáři Přerov, Olomouc, Tovačov a okolí - pokec

Pokec pro všechny rybáře z Přerova, Olomouce, Tovačova, Prostějova a dalšího blízkého, ale i vzdálenějšího okolí. Samozřejmě mohou přispívat i ostatní, kteří k lovu na vodách v tomto regionu mají co říct nebo se chtějí zeptat. Uvítáme zde fotografie úlovků, přírody okolo vody, ale i fotky s jiným, zajímavým tématem. Můžete se ptát či ostatním radit nebo jen volně diskutovat o všem možném i nemožném. :) Pište v rámci slušnosti, nevhodné zápisy, provokace atd. budeme mazat! To platí i pro vkládání fotografií, zejména nevhodných fotografií mrtvých, zakrvácených ryb apod. Děkujeme.
Autor diskuse: Olmik - Profil , 26.1.2010 všeobecné - ostatní

NZindys - Profil | Ne 31.1.2010 10:54:10

Pavel Polák >> to taky stiham....budou zapojeny priposlechy, tak si je hodim do kapes a u prutu sem sprintem za zlomek sekundy :-DDD, me neznas ale ja sem superman!!!! :-DDDD

    NPvl - Profil | Ne 31.1.2010 10:53:05

    Zindys >> Jen blbni... se celý den nezastavíš :o§)

      NPavel Polák - Profil | Ne 31.1.2010 10:52:21

      Zindys: tak to pak jo! A čagany ti bude hlídat kdo ,když mě chytne sr....?DDDDD

        NZindys - Profil | Ne 31.1.2010 10:49:40

        Pavel Polák >> no to sme si teda nedomluvili!!! :-DD, ja stiham vsechno...varit, chytat ryby a jeste si jit po ranu zabehat kolem rybnika :-DDD

          NPavel Polák - Profil | Ne 31.1.2010 10:45:55

          Zindys: tak tam se o to starat nemusíš !Ty budeš vařit,já to ostatní :-D-:D:-D Učit se budeš průběžně!

            NZindys - Profil | Ne 31.1.2010 10:44:29

            Pavel Polák >> jo jo, už se těším....hlavně se naučit navazovat sám návazce, házet kobrou a nějak se trefit do zakrmnyho mista :-)))

              NPavel Polák - Profil | Ne 31.1.2010 10:40:32

              Zindys: tak to buď v klidu ! Na Bágru se rozcvičíme a tam to zúročíme! Ještě dokoupit ty správný koule a gril :-D

                NZindys - Profil | Ne 31.1.2010 10:33:20

                Pavel Polák >> jo aha, promin ,nevsiml sem si toho :-))), jo jo bude, ale hlavne doufam ze nejakej zaber prijde!!!

                  NPavel Polák - Profil | Ne 31.1.2010 10:14:08

                  Zindys: jo,on dojede!Píše to níže !Bude srandy kopec!

                    NZindys - Profil | So 30.1.2010 17:21:49

                    Ge-MA >> prijel bys tedy za nami???

                      NMilda - Profil | So 30.1.2010 17:11:36

                      Pavel Polák >> Já se hlavně těšil na to,že si tam zkusíme na podzim zavláčet okouny z lodi s klukama Ulrichovýma,ale bohužel času je čím dál méně,tak to nevyšlo(ale snad to jednou vyjde).Člověk má vždy plánů a skutečnost bývá diametrálně odlišná.Nicméně su rád,že jsme na tu vodu zavítali ať už na závody,nebo mimo ně.Poznali jsme spoustu výborných lidí,co mají s těmi jezery něco společného a dobrých lidí nezná člověk nikdy dost ;-)

                        NPavel Polák - Profil | So 30.1.2010 16:59:59

                        Milda: tak v tom musím souhlasit!Už jen proto mě to tam netáhne a radši dám přednost menší rybě,ale absolutnímu klidu na Bágru - lokalita II. !

                          NMilda - Profil | So 30.1.2010 16:57:10

                          Pavel Polák >> Byl jsem tam jen na Aníně III na maratoně v roce 2006 a 2008 a vloni jednou na dvě noci na Velikonoce.Voda pěkná,ale je tam nesmírný tlak rybářů.Docela dlouho jsme hledali,než jsme vůbec nějaké místo našli.Z toho,i z časových důvodů jsme tam už nejeli.

                            NPavel Polák - Profil | So 30.1.2010 16:39:33

                            Milda: tak tak,pravda! Jezdíš na Tovačovský jezera?Nebo byls na maratoně?

                              NMilda - Profil | So 30.1.2010 16:34:23

                              Pavel Polák >> Jinak kapr velmi pěkný.Tyhle dlouhé typy bez bachorů jsou mi sympatičtější,než ty vyžrané prasátka.

                                NPavel Polák - Profil | So 30.1.2010 16:30:41

                                OK.Děkuju za radu!Zas jsem chytřejší:-D

                                  NMilda - Profil | So 30.1.2010 16:28:08

                                  Pavel Polák >> Nemá smysl se v tom pitvat.Ne vždy se musí dělat foto za každou cenu.Když už tu potřebu máš,tak to udělej na břehu,nebo bez trička.Nehledej v tom nic zlého,jde o upozornění na ublížení rybě a její možné zaplísnění.

                                    NPavel Polák - Profil | So 30.1.2010 16:21:59

                                    Milda: konečně nějakej rejpal :-D !Někdy ryba klouže,no!Já ho měl před sebou,ale ještě nebyla fotka! Hoď ho do vody!!!

                                    Ge-ma: termín upřesním,ju?Záleží na té babě,kdy to spustí!

                                      NGe-MA - Profil | So 30.1.2010 16:15:51 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                      Pavel Polák >> to se nezapomíná

                                        NZindys - Profil | So 30.1.2010 16:15:27

                                        Ge-MA >> kdyby ti o me cokoliv rikal, ze jsem nejakej dobrej rybar atd, tak mu vubec never!! :-))