Rybáři Přerov, Olomouc, Tovačov a okolí - pokec

Pokec pro všechny rybáře z Přerova, Olomouce, Tovačova, Prostějova a dalšího blízkého, ale i vzdálenějšího okolí. Samozřejmě mohou přispívat i ostatní, kteří k lovu na vodách v tomto regionu mají co říct nebo se chtějí zeptat. Uvítáme zde fotografie úlovků, přírody okolo vody, ale i fotky s jiným, zajímavým tématem. Můžete se ptát či ostatním radit nebo jen volně diskutovat o všem možném i nemožném. :) Pište v rámci slušnosti, nevhodné zápisy, provokace atd. budeme mazat! To platí i pro vkládání fotografií, zejména nevhodných fotografií mrtvých, zakrvácených ryb apod. Děkujeme.
Autor diskuse: Olmik - Profil , 26.1.2010 všeobecné - ostatní

Milda - Profil | So 30.1.2010 16:14:57

Pavel Polák >> Tisknou rybu na suché(ani na mokré to není košer) tričko není pro ni zrovna dobrá věc....

    Zindys - Profil | So 30.1.2010 16:14:21

    Pavel Polák >> hele až takhle mě chválit nemusíš!!!!Jsem obyčejnej kluk, co chce umět dobře chytat kapry a jezdit s někým na ryby!!! :-))

      Ge-MA - Profil | So 30.1.2010 16:13:52

      Pavel Polák >> taková nabídka se neodmítá,mám na to super vzpomínky.Rád bych tam něco testnul.

        Pavel Polák - Profil | So 30.1.2010 16:09:34 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

        Ga-ma: jo,jedu s tímhle mladým - Zindys - borec jak prase,na svůj věk! Jedem hned po úvodních závodech !Nechceš dojet?Bude to tak první týden v květnu! 3XLko určitě přibalím! Vzpomínáš?

          Ge-MA - Profil | So 30.1.2010 16:07:37

          Pavel Polák >> co to Polsko neplánujete?

            Ge-MA - Profil | So 30.1.2010 16:07:00

            Pavel Polák >> jsi rychlý jako blesk,3xl šlape

              Ge-MA - Profil | So 30.1.2010 16:05:52

              Zindys >> jo dobrej parťák,to on mně uvedl na vodu kde jsem nalapal krásný kapry,třeba se tu dneska ukáže chci se ho na něco zeptat

                Pavel Polák - Profil | So 30.1.2010 16:02:38

                Jsem tu,kolegáčku!Čau,Ge-mo?Jak žiješ?Co máš naplánovaný za výjezdy?Tovačoc je dobrej,zkus to! A co 3XL,šlape furt?

                  Zindys - Profil | So 30.1.2010 15:50:41

                  Ge-MA >> jo ja uz ted taky po netu...ale budem ted spolu jezdit na ruzny vyjezdy...sme novy partaci:-))

                    Ge-MA - Profil | So 30.1.2010 15:48:58

                    Zindys >> Pavla znám z ryb

                      Zindys - Profil | So 30.1.2010 15:42:01

                      http://www.zindyscarpteam.estranky.cz/
                      Tady je odkaz na stránky (já a pavel polák), ještě nejsou úplně 100 %, ale jen jak se bude dát sednout si k vodě, tak je potom doděláme!!!

                        Zindys - Profil | So 30.1.2010 14:24:01

                        Ge-MA >> tak to jo, to už máte z poloviny zaručenej úspěch :-), tam je totiž hodne travy, tak proto tu lod...

                          Ge-MA - Profil | So 30.1.2010 13:59:02

                          Zindys >> loď i echolot máme snad to pomůže

                            Zindys - Profil | So 30.1.2010 13:56:22

                            Ge-MA >> jo určitě bude...já letos budu první rok jezdit na Troubky, tak jsem taky zvědavej...ale jestli pojedeš na Anín, tak bez lodě to bude hodně těžký!!!

                              Ge-MA - Profil | So 30.1.2010 13:52:15

                              Zindys >> právě bych se po letech chtěl podívat na Tovačov mám to kousek a reference jsou supr tak snad se bude dařit

                                Zindys - Profil | So 30.1.2010 13:48:50

                                Ge-MA >> tak tak, tez se budu snazit o pekne kousky:-)))

                                  Ge-MA - Profil | So 30.1.2010 13:47:43

                                  Zindys >> ale letos,letos tomu dám:-)))

                                    Zindys - Profil | So 30.1.2010 13:15:40

                                    Ge-MA >> ahoj, presne tak!kdyby....clovek si toho tolik preje, ale nikdy se mu vsechno nesplni....

                                      Ge-MA - Profil | So 30.1.2010 13:07:03

                                      Zindys >> jo kdyby to tak šlo

                                        Zindys - Profil | So 30.1.2010 13:00:34

                                        Dosha >> to já doufám každej den na rybách:-)))