Rybáři Přerov, Olomouc, Tovačov a okolí - pokec

Pokec pro všechny rybáře z Přerova, Olomouce, Tovačova, Prostějova a dalšího blízkého, ale i vzdálenějšího okolí. Samozřejmě mohou přispívat i ostatní, kteří k lovu na vodách v tomto regionu mají co říct nebo se chtějí zeptat. Uvítáme zde fotografie úlovků, přírody okolo vody, ale i fotky s jiným, zajímavým tématem. Můžete se ptát či ostatním radit nebo jen volně diskutovat o všem možném i nemožném. :) Pište v rámci slušnosti, nevhodné zápisy, provokace atd. budeme mazat! To platí i pro vkládání fotografií, zejména nevhodných fotografií mrtvých, zakrvácených ryb apod. Děkujeme.
Autor diskuse: Olmik - Profil , 26.1.2010 všeobecné - ostatní

Dosha - Profil | So 30.1.2010 12:38:04

Zindys >> doufám že se splete aji nějakej obřík na moji udici )))

    Zindys - Profil | So 30.1.2010 11:23:03

    Dosha >> to by byla..musim zaklepat, ze je ted klid!!!opatrni budou, to jo, ale prece i tak se jednou spletou, bude tezky je chytit i kvuli velikosti celyho jezera....

      Dosha - Profil | So 30.1.2010 11:20:02

      Zindys >> jj budou tam jednou velcí a chytří díky rybářskému tlaku.....s tou povodní nestraš to by byla tragédie

        Zindys - Profil | So 30.1.2010 11:13:25

        Dosha >> to maas pravdu...s těchto jezer budou jednou vody, kde budou nadherny a velky ryby!!!pokud nebude nejaka povoden nebo tak neco...tak ty ryby maji na tehle vode fakt velkou sanci dorust do trofejnich velikosti!!!

          Dosha - Profil | So 30.1.2010 11:06:39

          Zindys >> to máš pravdu bez člunu v té trávě je zdolávání neohleduplný,ale ta tráva kaprům nevadí ba naopak,proto tvrdím že to je velice perspektivní voda,jinak Troubky sou taky super

            Zindys - Profil | So 30.1.2010 10:51:42

            Dosha >> to se da taky...ale to bych se bal tam chytat na odhoz...na Troubkach je to prej dobry (letos tam budu jezdit prvni rok), akorat je tam zas vetsi hloubka....ale cista voda bez vazek a bez travy!

              Dosha - Profil | So 30.1.2010 10:48:53

              Zindys >> je fakt že bez člunu je to marný,ale vyděl jsem tam chytat rybáře na odhoz a jezdilo jim to,ale menší kapříci kolem 55 cm

                Zindys - Profil | So 30.1.2010 10:44:20

                Dosha >> to jo chytacka tam musi bejt fakt super, ale bez clunu tam ses marnej....proto radeji troubky

                  Dosha - Profil | So 30.1.2010 10:31:01 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                  Vase zprava

                    Dosha - Profil | So 30.1.2010 10:26:21

                    Ahoj,vše je z Anína minulej rok jsme se na Anín zaměřili je to velice potenciální voda super chytačka a tráva v poho,je fakt že na podzim je nepříjemná v kombinaci s větrem

                      Dosha - Profil | So 30.1.2010 10:20:56 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                      Vase zprava

                        Zindys - Profil | So 30.1.2010 10:19:37

                        Dosha >> ahoj, díky za fotky!!!vše s Anína?

                          Dosha - Profil | So 30.1.2010 10:15:23 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                          Vase zprava

                            Dosha - Profil | So 30.1.2010 10:14:20 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                            Otec s krásně stavěným šupináčem

                              Dosha - Profil | So 30.1.2010 10:11:40 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                              Zdar všichni nějak je tu mrtvo tak na oživení pár fotek z Dombasu

                                (bedna) - Profil | Čt 28.1.2010 23:34:42

                                Zdar všici!
                                To by jsme Uncovi nemohli udělat.Stačí,že už mu ty ryby neberou tak jako dřív,vždyť on mimo té otázky taky toho moc ne-řekne.-))

                                No a samozřejmě,že jsme rádi,že jsme se na maraton dostali,jen už víme co od toho čekat.A tak víš o rok starší a zas o něco moudřejší(no i když u nás to přísloví až zas tak neplatí,ale starší budem to zase jó).
                                Dokonce letos začínáme koulet vlastní boilies(doma připálím i čaj,ale tohle mě fakt chytlo).
                                S mojou ženou se nádherně doplňujem,ona prodává Avon voňavky atd.nahoře v bytě a já ve sklepě vařím ty své vůně a ani jeden se nemůžem cejtit.
                                Prostě ideální manželství.
                                No a co se týká osobáku tak je to docela možný,když haluz tak haluz,jak píšeš aspoň budou zas
                                všichni v křečích smíchy.

                                  Dosha - Profil | Čt 28.1.2010 20:22:30 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                  Zdar taky přispěju jeden podzimní z Dombasu.

                                    RST - Profil | Čt 28.1.2010 18:04:03

                                    Kurka >> Oficiálně se nevisadil žádný. To jen jeden zběsilý akvarista vypustil 32 jeseterů ve velikosti do 60cm:-)

                                      neča - Profil | Čt 28.1.2010 16:45:14

                                      Kurka >> čau!jo asi tolik co psal bedna!

                                        neča - Profil | Čt 28.1.2010 16:44:25

                                        (bedna) >> zdar!jaka?gratuluji tomu že te vylosovali na carpmaraton!to bys zas mohl chytnout osobak coo!bude zas prča.