Rybáři Přerov, Olomouc, Tovačov a okolí - pokec

Pokec pro všechny rybáře z Přerova, Olomouce, Tovačova, Prostějova a dalšího blízkého, ale i vzdálenějšího okolí. Samozřejmě mohou přispívat i ostatní, kteří k lovu na vodách v tomto regionu mají co říct nebo se chtějí zeptat. Uvítáme zde fotografie úlovků, přírody okolo vody, ale i fotky s jiným, zajímavým tématem. Můžete se ptát či ostatním radit nebo jen volně diskutovat o všem možném i nemožném. :) Pište v rámci slušnosti, nevhodné zápisy, provokace atd. budeme mazat! To platí i pro vkládání fotografií, zejména nevhodných fotografií mrtvých, zakrvácených ryb apod. Děkujeme.
Autor diskuse: Olmik - Profil , 26.1.2010 všeobecné - ostatní

NKurka - Profil | Čt 28.1.2010 16:40:00

(bedna) >> Aaaa ,rád tě tu vidím,že by tato otázka pohřbyla Tovačovský pokec ?No to snad neeeee

    N(bedna) - Profil | Čt 28.1.2010 16:38:50

    Kurka >> Čau odpovím za neču.Co vím já tak jich tam bylo vysazeno 32,ale to je velice neoficiální číslo.Možná to bylo na poprvé 32 a pak se ještě dodali další,to fakt nevím,ale toto číslo mě nějak uvízlo v paměti ohledně jeseterů.

      NKurka - Profil | Čt 28.1.2010 16:26:44

      neča >> Zdar,kolik jich je ofic vysazených na Aníně ?

        Nneča - Profil | Čt 28.1.2010 16:18:21 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

        tady ješte jeden 89cm to do budoucna bude problem jsou to zberači všeho!

          NZindys - Profil | Čt 28.1.2010 16:06:31

          Kurka >> jo těším až moc!letos bude premiera, tak snad mi vyjde....parada asi je no, ale je pod ledem ne?:-(

            NKurka - Profil | Čt 28.1.2010 15:58:52

            Zindys >> Ahoj, tak co pánové už se těšíte na Tovačov ?O víkendu jsem obešel troubecké jezero a byla to paráda !

              NZindys - Profil | Čt 28.1.2010 15:53:29

              Řezka >> Jardajr >> ahoj, dáváme to jo....aspoň se nenudíš:-DDDjo a peknej jeseter!!!!

                NZindys - Profil | Čt 28.1.2010 15:52:01

                Kurka >> ahoj, bud tu vítán mezi námi:-))

                  NZindys - Profil | Čt 28.1.2010 15:51:33

                  Ahoj všem!!!tak co jak všichni žijete???

                    NQutar - Profil | Čt 28.1.2010 15:14:25

                    www.lobobaits.webnode.cz vše chyceno na LBB koule na celý život

                      NJardajr - Profil | Čt 28.1.2010 15:06:53 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                      Listopad , Tovačov, něco okolo 80+ Jeseter

                        NJardajr - Profil | Čt 28.1.2010 9:56:08

                        Dobré ráno, vy tomu tady dáváte, kdo to má číst sakryš :)))))

                          NKurka - Profil | Čt 28.1.2010 9:25:51

                          Dobré ráno pánové,taky se přidám do téot diskuze.

                            NGandhi - Profil | St 27.1.2010 23:14:38

                            dalibao >> tady máš řád TJ plus ceník http://lobobaits.webnode.cz/tovacovska-jezera/

                              NZindys - Profil | St 27.1.2010 23:08:08

                              pajinek >> no když nebudu mít povolenku tak se přijedu podívat!!!!a pokecat!!!
                              no nic ale teď už du na 100%, ahoj a dobrou.....

                                Npajinek - Profil | St 27.1.2010 23:06:19

                                Zindys >> no mi se tam sejdem ne...nekdy na jare s feedrem.....

                                  NZindys - Profil | St 27.1.2010 23:05:14

                                  Martin... >> bylo by to fajn....no uvidíme
                                  no nic zatím ahoj jdu spat nebo se na to zitrejsi vyzo nevzbudim:-DDD

                                    NZindys - Profil | St 27.1.2010 23:04:12

                                    dalibao >> jj ahoj!!!a někdy napiš kdy budeš na té Krčmani, že bych se přijel podívat :-)))

                                      NZindys - Profil | St 27.1.2010 23:03:18

                                      dalibao >> a na Anín bez člunu asi ani nejezdi, slyšel sem že tam je všude strašně moc trávy...těžká voda

                                        Ndalibao - Profil | St 27.1.2010 23:03:04

                                        Zindys >> tak to mas zadarmo, ale ja bych tam chtel travit treba nekolik dni v kuse, mrknu nekde na netu na to......mizim do pelechu cus borci:)